reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dobranocka - ja Ci niestety nie pomogę bo też nie mogę na razie zostawić małej w drugim pokoju na noc :) nie dojrzałam jeszcze do tego.

A co do zwierzaczka to jestem raczej zwolenniczką piesków :) Kotki to zawsze swoje drogi mają.
 
reklama
Dobranocka, ależ zazraszczam grillowania.
Ze mną chyba coraz gorzej, gardło pali mnie ogniem :( dobrze, że Pawełkowi troszkę chyba lepiej. Śpi dzisiaj ładnie i nawet trochę marchewy pojadł.
A ślini się jak buldog, chyba drugi ząb mu idzie. Oj kumulacja taka nam sie zebrała, że szok.
 
Hej dziewczynki,
ja wpadam na chwilkę, bo dziecię właśnie przysnęło to i może ja się położę na chwilkę.
Byliśmy dziś na zakupach spożywczych, do tego kupiłam dwie zabaweczki małemu i nowy smoczek do butelek i smoczki nowe, bo te 3-6 to już zmasakrowane takie heh:-).

strip super że tak fajnie Wam idzie z przechodzenia z cycusia na mm! Łukasz pije 4x 180ml z czego jedna butla wieczorna z kleikiem kukurydzianym. Na obiad zjada pół słoika 125g albo 3/4 tego słoika. Na podwieczorek jogurcik albo owocki ( mniej niż połowa słoka przeważnie).


Do później. Miłej soboty.
 
a my po spacerku i nogi mi w d wchodza. Wyszłysmy 12 i wrociłysmy jakies 30 minut temu. 4 h biegania po parku. Młoda spała prawie cał czas a teraz szaleje bo musi wytopic energie. Od momentu jak poczuła od czego służa nózki to trenuje cały czas wtawanie. Jeszcze nie odkryła kułek w kocju ze mozna sie za nie złapac.
Kurcze wykonczona jestem a zrobiłam tylko połowe tego co zaplanowałam. Druga połowe to chyba zrobie wieczorem. Jutro jak kolezanki córka sie nie rozchoruje to idziemy połazic po parku a jak nie to nie wycodze młoda na balkon a ja nadrobie bałagan. No i marzy mi sie moja ulubiona potrawa która zawsze na przywitanie gotuje mi tesciowe. Duszone ziemniaczki z pomidrorami i cebulka mniam mniam.
 
RYSIA ze spaniem to ja widzę, że my byśmy się zrozumiały ;-) a co do albumu to...wybrałam zdjęcia, obrobiłam i wywołałam... i tyle, ale już się przymierzam do kupienia albumu ;-)
DOBRANOCKA współczuję, nie wiem za bardzo co to znaczą mdłości itd, ale współczuję ;-/ a co do przenoszenia do swojego pokoju to podpisuję się pod tym co HAPPYBETTI napisała. ja bym się wyniosła z pokoju małego, gdyby nie to, że od jakiegoś czasu się przekręca w nocy na brzuch i krzyczy, żeby go odkręcić, to już wolę mieć bliżej do tego przekręcania go na plecki ;-)
DAWIDOWE Ty z tego co pamiętam to w ogóle dania z pomidorkami lubisz ;-) i cebulkę :-) a chciałam Cię coś zapytać, jeśli można wiedzieć, to czy ja dobrze pamiętam, że Ty podnajmujesz komuś pokoje w mieszkaniu?
DZIULKA jak dieta?

jakoś mi dobrze jest :-) sama nie wiem czemu, chyba wiosna :-) długo byliśmy na dworzu, tylko u nas już nie ma za bardzo mowy o spaniu na dworzu ;-/ tzn drzemka taka jak w domu ok.30minut.

czy mnie oczy nie mylą, czy IDUSI nie było??
a nikt swojego święta nie ma dziś?
a nie! wiem kto ma - MARGERITTA gratulacje!!! :-*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sugar przytulam :**

Dobranocka, oj biedna Ty, trzymaj sie cieplutko :****

margerrita gratulejszyn :-)

dawidowe mniam, mniam :-) ja dziś udusiłam sobie ziemniaczki z cebulką i ziółkami :-) a małżyk tradycyjnie schabowego opierniczył :-D

Idusia napisała mi że jak sie jej uda to zajrzy do nas ;-) więc jakby co to buziaki speszyl for ju Iduś :*********************************

Dziulcia jak tam sprzątanie? Dopadłaś małża czy Ci uciekł :-p ?


my dziś aktywnie: najpierw zakupy ciuchowe, big sprzątanie mieszkania, następnie do właściciela mieszkania z opłatami, po drodze Carrefour no i niestety przeoczyliśmy 17.00 i położyliśmy młodą dopiero o 18.00 no i mamy ryki i płacze bo nie da rady już zasnąć :/ budzi sie co 10 min, płacze, ehh...koszmar...niedługo kąpiel, pewnie bedzie nieciekawie...buuu...
 
Ostatnia edycja:
Do góry