reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Strip co do smoczków to ja podpowiem tak jak mi pediatra mówiła: po odstawieniu od cyca na smoczku jedynce trzymać dziecia przynajmniej tydzień, dwa - smoczek ten ma najsłabszy przepływ, bardzo podobny jak do tego cyca mamy. Więc dzieć nie bedzie sie krztusił i ładnie powinien jeść. My mamy smoczki z TT są anatomiczne, imitują pierś matki, bez problemu mała na nie przeszła,a i długo ssała i cyca i butle z tym smokiem. Dopiero za jakiś czas przejdź na smoki z numerkiem 2 - z nich mleczko szybciej leci. Sama wyczujesz kiedy - jak sie Wojtuś zacznie wkurzać że mu mleko za wolno leci to bedzie ten moment ;-) a co do kupki to na początku jak sie przejdzie z cyca na MM to może być mały zastój, ale podstawa to przepajać, przepajać, przepajać. nawet niech łyk upije, co chwila podawać, mam nadzieje że pomoże.

emiliab powodzenia przy załatwianiu spraw chrzecielnych ;-)
 
reklama
SUGAR Ciebie 6 z przodu na budziku wkurza, a mnie 7 nawet, więc dobrze nie jest, ale dla

mnie w sumie ważne, żeby tak do 10 nie musieć za bardzo się podnosić z łóżka i znowu

dzisiaj się udało, jedynie butlę zrobiłam ok. 7:30, zjadł i po trudach usnął dalej.

napiszę teraz dwie rzeczy, bo potem zapomnę.
DAWIDOWE pytała gdzie dziecko przebywa w ciągu dnia,no to u mnie jeszcze dochodzi krzesełko

do karmienia, siedzi w nim już z ponad pół godziny :-)
i chciałam napisać, że ostatnio przetestowałam oba wózki spacerowe i mimo iż mam spacerówkę

z dobrej firmy (nie rozumiem ich cen, sama na pewno bym tyle na wózek nie wydała) to jednak

bez porównania w mieście najlepszy jest maclaren. komfort jazdy parasolką jest

nieporównywalny.

HAPPYBETTI ja bym na pewno szła spać dalej jakby synek spał ;-)
STRIP trzymam kciuki i super, że taka mama! moja też kochana i jak czasem czytam o

niektórych matkach to w głowie mi się to nie chce mieścić. moja mimo iż pracuje normalnie

na etat, daleko ma bardzo do pracy, więc nie ma jej większą część dnia w domu to w weekend

zamiast odpocząć to często proponuje, że może zabrać Piotrusia, żebym sobie odpoczęła,

porobiła coś sama albo i w tygodniu przyjeżdża i na spacer idzie z małym.
MONIMONI się odzywała? bo chyba przegapiłam
FROGG a jaki rozmiar i jakiej firmy pieluchę zakładacie na noc?
u nas też ciągłe przewracanie w nocy na brzuch, ale jak on się przewróci na brzuch to

jęczy, bo spać tak nie potrafi, tyle, że to odsunęło w czasie moją przeprowadzkę do

drugiego pokoju...
STRIP pytałaś ile i jak często dzieci jedzą mm: mój 4x210ml, ale nie zawsze wszystko

wypija. on sam się tak wyregulował, że je co 4h, wcześniej jadł co 3, a sam przeszedł na

taki tryb, więc wg mnie po prostu obserwuj Wojtusia
KASIA zdrówka dla Was!
mój też zaczął coś kaszleć... ;-/ w poniedziałek ma mieć szczepienie to zobaczymy...
E-LONA zdrówka!
MORIAM o której godzinie ślub? my mamy tego dnia ślub znajomych, o 15 :-)
 
happybeti ja mam cos takiego Kojec HORN TO BE WILD 105X105 firmy BERBER +Gratis (1517723481) - Aukcje internetowe Allegro

prostokata nie ma sensu bo jest takie jak łózeczko. Jejku jaki to komport spokojnie sobie sprztac w godzinach porannych a nie wieczonych gdzie jestem wykonczona ciagłym pilnowaniem Laury. Sprawdzaniem gdzie znowu polazła albo czy sie nie walnie, nie spadnie itp. A tak mnie widzi i jest cała zadowolona.

W końcu się doczekałam linka do twojego kojca:tak:
Kasia,E-lona duuuużo zdrówka!
strip Franek je 3x 210 ml mleka z kaszką, oprócz tego obiad 190 ml, w międzyczasie deserek 125ml lub 190 ml

Załatwiliśmy chrzciny. Jeszcze tylko chrzestna musi pójść do kancelarii(jest z naszej parafii,więc zaświadczenie nie jest potrzebne), bo ksiądz"musi jej spojrzeć w oczy";-) i zadać kilka pytań...


Spadam,bo Kuba chce na kompa.
 
Witam się dzisiaj i ja:-)
Noc fantastyczna-zresztą jak każda ostatnio...Miłosz pospał do 8 i jestem zadowolona że to nie 5 czy 6 jak wcześniej (chociaż nie ukrywam że mi ciągle mało i byłabym zadowolona gdyby nie budził się wcześniej niż 10-11;-)).
Alicja życzę Ci by mała w nocy nie robiła więcej takich przekrętów i byś mogła spokojnie spać nie martwiąc się o Isię (albo po prostu trzymam kciuki by potrafiła w czasie snu wrócić z pozycji na brzuszku z powrotem na plecki):-)
Strip wciąż trzymam kciuki bys wytrwała przy butelkowym karmieniu i byś w końcu zregenerowała siły:-)
Kasia,E-lona ja również życzę Wam dużo zdrówka:-)
Natolin jak tam Twój album (pytam Ciebie bo w tym samym czasie miałyśmy podobny zapał)...zaczęłaś coś tworzyć dla Piotrusia bo ja się wciąż zbieram a efekty niestety kiepawe bo brak mi pomysłu na zrobienie czegoś fajnego?!!
Emiliab fajnie że załatwianie chrzcin masz już za sobą...zazdraszczam:-)
Sarisa głos na Zuzie oddany:-)co jak co,ale wydaje mi się że w tym konkursie oszukują bo wciąż wszystkie głosujemy a Zuzia nie prowadzi w rankingu...nosz kurna jakaś wielka niesprawiedliwość tam jest:wściekła/y:
Dziewczyny będące na dietach (dziulka,emiliab,czarodziejka,sugar)jak tam wasza silna wola??Ile kg jak do tej pory w dół???ja niestety nie wytrwałam w postanowieniu MŻ (mniej żreć)bo niestety słodycze wciąż bombardują mnie z każdej strony i spokojnie nie potrafię przejść koło orzeszków w czekoladzie,snicersów i wszystkiego co zawiera czekoladę:wściekła/y:Jeśli któraś zaczyna jakąś dietę od poniedziałku to niech daje znać bo może też na jakąś przejdę a jak to się mówi w "kupie raźniej";-)
Dzisiaj na 16.00 wybieram się na uczelnie...wrrrrrr:wściekła/y:a wam życzę udanego sobotniego popołudnia:-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja się tylko melduję. Podpisałam :) Później świętowaliśmy dlatego nie miałam kiedy wejść na BB. :* Buziaki

Super! Tak myslałam,że świętowaliście:-)

rysia u mnie na razie 6 kg w dół. Spokojnie daję radę(jestem na Dukanie). Dla mnie dobre jest to,że nie mam określonej ilości posiłków. Jem wtedy,kiedy jestem głodna-a tych momentów jest coraz mniej:-)
 
monimoni super że wszystko macie już za spobą :-) teraz pozostaje tylko cieszyć sie mieszkaniem :-D

E-lonko, Kasiu zdrówka życzę :****

Rysia ja sie chętnie do Ciebie dołącze :tak: z tym że ja mam nie diete, a postanowienie takie jak twoje MŻ :-D nie mam dużo do zrzucenia bo chciałabym 3-4 kg ale uparciuchy nie chcą sobie pójść :/

Mój kochany małżonek zabrał dziecie na dłuuuugi spacer a ja sprzątam mieszkanie przy muzyczce na full :-D
 
Witam sie weekendowo! Pierwszy raz od nie wiem kiedy mam chwilę w sobotę żeby usiąść na sekundę przy kompie, zagłosować na Sariski córcię, pożyczyć zdrowia Kasi i E-lonie i uznać, ze KONIECZNIE będę musiała wszystko nadrobić bo nie mam pojęcia jak wyjaśnić mojemu M. że Justyna już spokojnie może spać w swoim pokoju, sama, że nie będzie jej smutno (będzie spała przecież!!!), że kot jej nie zje i w ogóle. Ech. Jak macie jakieś argumenty to będę wdzięczna.

No, lecę suszyć głowę i na zakupy. Jutro rozpoczynamy sezon grillowy, a ja niestety już codziennie (choć ciąża dotąd była spokojna, bez przytulania WC) dwa razy smakuję te same posiłki (raz jak wchodzą a drugi raz - jak wychodzą...), i muszę wymyślić coś co jutro będę mogła bez przebojów zjeść.
 
reklama
dobranocka,no ,to współczuję mdłości...a swojemu małżowi możesz powiedziec,że lepiej jak najszybciej przenieść Justynkę,bo niedługo pojawi się nowa dzidzia,żeby nie czuła się wtedy "wypędzona,wygryziona" przez "intruza",który zajmuje należne jej miejsce.No,a jak masz jakąś nianię el. czy monitor,to powinno byc ok.:)
E-lona,kasia-zdrówka:)***
Nat,sek w tym,że jak ja wstanę już o tej "kurzej" porze,to już nie moge zasnąć z powrotem.
 
Do góry