reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

FROGG moze zmiencie rozmiar pieluszki??? my przeslismy juz dawno na 4. moj kochany kaczy kuperek:))) calowac tylko:)
Słońce mam nadal 3 bo moje słońce ma małą dupeczkę i 4 to bym bo dwa razy owineła:tak:
A my wszyscy przeziebieni. :(
Zdrówka,zdrówka,zdrówka

Natoli mamy pampersy activ 3 bo tak jak pisałam Dziulce młody waży 7700 i raczej bym go dwa razy owineła tą pieluchą.Wczoraj kupiłam na spróbowanie Dady te z hipopotamem (7-18) rzepki prawie nachodzą na siebie. Zresztą tą właśnie miał na noc ubraną i ją przelał. Podejrzewam że przez to jego przekręcanie.

A my nadal walczymy z ząbkami. Idą na raz dwie jedynki. Na szczęście katarek trochę ustępuje. A teraz zbieram się do kąpania małej dupeczki.
 
reklama
Frogg mam nadzieje że zabki raz dwa wyjdą :tak: u nas cisza w buzi..może i dobrze bo jeszcze sie do końca nam dziecie nie naprawiło więc jak sobie pomyśle że znów miałyby sie zacząć płacze...ehhh... dlatego tym bardziej podziwiam że dajesz rade, przytulaski :****
 
natolin :* dziekuje, za pamiec
my swietowalismy dzis 6 zakupami i obiadkiem w ikei, dziecko przeszczesliwe, tlumem zafascynowane, teraz juz po kapieli ladni spi, kupilismy liczydlo, chyba po baczku bedzie druga najulubiensza zabawka
wczoraj tak mi dal w kosc, ze nawet zaczelam sie cieszyc, ze w poniedzialek to juz nie ze mna bede te numery, choc wspulczuje mojej mamie, zdam napweno relacje,
a teraz uciekam sie powylegiwac

chyba dorastam do tego by MM wprowadzic, bo dwa kielki sa tak ostre, ze placze z bolu jak Patryk je a rany to nie wiem kiedy mi sie zagoja. tylko jak MM podac gdy butle sa caly czas feeee. lyzeczka mleku podawac, maskakra jakas

frogg my na noc zakladamy pamperys biale sa bardziej chlonne
 
DAWIDOWE pytam z czystej ciekawości jak to jest podnajmować komuś pokój mając dziecko :-) i jak w ogóle żyje się z kimś obcym :-) czyli jeden pokój masz wolny?
a oświećcie mnie ;-) - jak się dusi ziemniaki? ;-)
E-LONA ja to na noc zakładam z babydream, bo one są takie grubsze i nigdy nic mi nie przeciekło.
SUGAR no to niefajnie... ;-/ współczuję...

mojego chyba jednak przeziębienie rozkłada...
 
frogg,ja ostatnio tez pierwszy raz kupiłam te nowe Dada i nie jestem zadowolona...:-(.Pierwszy raz mi się zdarzyło,że w ogóle przeciekła pieluszka- siedziała akurat u mnie na kolanach ,no i spodnie do wymiany:-D.I w ogóle mam wrażenie,że sa jakoś mniej chłonne- co zajrze do pieluchy ,to zmieniam,bo mam wrażenie,że juz jest full.Idzie mi mnóstwo,więc średnio się to opłaca...:dry::baffled:.Kończę jeszcze te i wracam do Babydream- tamte super mi się sprawdzają i najbardziej je lubię:tak:.I ,zauwazyłam,że wcale większy rozmiar nie oznacza lepszego zabezpieczenia- wprost przeciwnie.Jak kiedys kupilismy większe,to było gorzej i wróciliśmy do "starych":-)
momimoni,no,to super,że wreszcie będziecie u siebie:tak:
sugar...no co za pech jakiś...:-(
 
Natolin albo ja o czyms nie pamietam, albo mnie z kims pomylilas, bo o pieluchach nie pisalam (jeszcze).
Teraz napisze :-)
Na noc zakladam pampersa i ostatnio czesto przecieka przez te perforacje przy wykonczeniu. Dada na noc nie probowalam, ale w dzien sa super i nic z nich nie przecieka. Nawet kupy giganty w calosci w srodku zostaja.Dady sa wyzsze od pampersa. A i pisze o starchy dadach, bo nowe dopiero kupic mam zamiar.
 
hehe, E-LONA widzisz, musiałam jakoś o Tobie myśleć ;-) a pisałam do FROGG ;-)
HAPPYBETTI ja też fanka babydream :-) chociaż jak będzie lato i upał to trochę grube mi się wydają. a czemu Ty jeszcze nie śpisz? ;-)
 
mnie sie nie sprawdziły Happy bo mała miała wysypke, babydream wg sa za grube i sama nie chciała bym miec takich załozonych. Kupiłam te nowe dada i wg mnie nie sa rewelacjne. Moze i trzymaja wszystko ale przy zmianie jak sie dotknie reka to jest mokra czego nie ma u pampersa. W lata przez to moga byc niezleł odparzenia. Teraz testuje huggiese premium narazie nie mam zdania bo po 1 sie zraziłam. Mimo wszystko na noc jest tylko pampers akvtive i na spacer a w dzien testy. Mysle czym sie roznia huggies premium od economy. Moze któras wie.
 
reklama
Hehe,bo my dzis po ludzku,nie po kurzemu:))))!nie przespałam odpowiedniej pory,jeszcze przed kąpiela na mały spacerek poszłyśmy,najedzona - spi:).A ja wreszcie jak człowiek choc troche się "odchamię";-).Co prawda troszke jakby nie teges sie czuję- jakby gorączka lekka czy cóś;)- i chyba zaraz myknę pod kołdrę z książką:).Heh...a do tego kanapki...oj,niedobrze...ale głodna nie zasnę:(((.
 
Do góry