reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ponawiam pytania:

czym sie różnia huggiesy premium od economy

która opanowała dobrze facebook i wie gdzie można sprawdzic kto ostanio przegladał twoje konto
 
reklama
DAWIDOWE nie ignoruje pytań, po prostu nie znam na nie odpowiedzi.
HAPPYBETTI ja nie jem chleba, więc mi smaka kanapkami zrobiłaś, ale skoro Cię coś bierze to koniecznie do łóżeczka i nie choruj!!! ja chyba też książkę poczytam i spać.
 
Dawidowe,niestety,nie pomoge w żadnym temacie,bo ani jednego,ani drugiego nie uzywam;).
A co do Babydream,to to,że są takie grube,wg. mnie przemawia na ich korzyść- więcej celulozy,mniej chemii.Taki np. pampers pełny toż to masakra- sama galareta!Coś za coś...pewnie latem pomyslę o innych,jesli babydream by sie nie sprawdziły w upały,ale na razie mi pasują.Nigdy odparzenia czy uczulenia na pupce nie było,no,chyba,że przez inny alergen,ale to na całym ciele.
 
moje są w czerwonym opakowaniu :-D i moim zdaniem tak jak pisze HAPPYBETTI jest w nich właśnie mniej chemii
a chleba nie jem od jakiegoś czasu, bo chcę utrzymywać wagę jaką mam
 
reklama
Do góry