reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
witam wszystkie mamusie Smigusowo-Dyngusowo!
Z nieba caly czas leje, wiec prawdziwy lany poniedzialek:-). Ja powoli szykuje sie na druga czesc rodzinnego siedzenia za stolem, po wczorajszym swietowaniu mam kilogram do przodu!:baffled:
dobrze, ze te swieta trwajat ylko dwa dni ;-)choc teraz latwiej usprawiedliwiac swoje lakomstwo:-)

E-lona- wiataj wsrod nas!
 
Ja dziś zostałam obudzona wodą :) Poza tym dziś dzień wychodni, jedziemy z Moim do jego babci :)

E-lona oczywiście, że możesz, Witamy.
 
To i ja do Was dołączam :-)

Dziewczyny mam pytanie, czy używacie jakieś już kremy na rozstępy, bo czytałam że nie każde są odpowiednie dla kobiet w ciąży bo mają jakiś nieodpowiedni skład.Czy ktoś może rozwiać moje wątpliwości i może polecić jakiś odpowiedni. Od kiedy powinno się go używać?
 
Mała_mi ja jeszcze nie używam, ale rozejrzyj się za specjalnymi balsamami dla kobiet w ciąży. Podobno dobra jest mustella (chyba tak to się pisze). Ja wcześniej używałam takich zwykłych, tanich, np. z Ziajki (mamma mia).

No i po świętach. Mnie od rana głowa pobolewa przez tą okropną pogodę.
 
Witam drogie panie!!! :-)
Chciałabym dołączyć do Waszego zacnego grona o ile jeszcze to możliwe...
Od pewnego czasu troche Was podczytuje lecz jakoś jeszcze nie miałam odwagi dołączyć...
Teraz powoli pozwalam sobie już uwierzyć, że będzie oki więc piszę do Was :tak:
To teraz może coś o mnie...
Termin mam na 1.10 więc jeszcze nie wiadomo, czy nie skończy się wrześniowym bobo.
Ale wszystko się okaże i zobaczymy...
Jestem już mamusią chłopczyka Szymonka, który pod koniec czerwca ukończy 3 latka.
To narazie tyle o nas...

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie ;-)
 
Witajcie nowe ciezaroweczki:)))))
E-lona
ja tez mam termin na 22.10 :)))

Vilemo
czy to twoje pierwsza ciza w Uk? Moja tak i mam mieszane uczucia....ale ja na razie sumujac ...na plus z pewnymi ale....
 
Vilemo[/B] czy to twoje pierwsza ciza w Uk? Moja tak i mam mieszane uczucia....ale ja na razie sumujac ...na plus z pewnymi ale....

smoniq to moja druga ciąża w UK i ja jestem jak najbardziej zadowolona z prowadzenia poprzedniej :-)
Właściwie do niczego nie mogę się przyczepić ani w trakcie ciąży ani porodu,
a miałam CC ( było zaplanowane ale synio przyspieszył termin ;-) )
Oczywiście są pewne rzeczy, które mnie denerwowały i denerwują,
ale w Polsce też takie napewno by były...
Zresztą jak słyszę od koleżanek jak tam się sprawy mają to chyba wolę być tutaj ;-)
Zwłaszcza, że przecież mam możliwość w razie czego pojechać do Polski ;-)
Wg. mnie to najważniejsze zaakceptować tutejszy sposób podejścia do ciąży i opieki nad ciężarną,
bo jest zupełnie inaczej niż w Polsce...
Jeśli ma się od początku negatywne nastwienie to naprawdę może być ciężko...
Oczywiście wszystko też zależy od samej ciąży...
Ja cały czas z Szymem mówiłam, że jeśli by się okazało, że coś jest nie tak to wracam do Polski...
Wydaje mi się że tam poprostu czułabym się pewniej...
Chyba psychicznie byłoby mi łatwiej....
Ale nie było takiej potrzeby i mam nadzieję że i tym razem nie będzie :-)
Dużo zależy od tego czy ma się tutaj rodzinkę no i oczywiście od stopnia znajomości języka ;-)

Ojjjjjjjjj ale się rozpisałam ;-)
Szkoda że wątek brytyjski na tym forum nie za bardzo się kręci...
Ja chętnie powymieniałabym doświadczenia z innymi mamuśkami z UK :-)
 
mała_mi88, Vilemo Witamy!

Mała_mi88 co do kremu przeciw rozstępom polecam: firma Babydream fur Mama, niemiecki produkt - bardzo ładnie pachnie, poleciła mi go koleżanka, która już urodziła. To jest dokładnie Emulsja dla kobiet w ciąży, pomaga zapobiegać rozstępom. Zawiera olejek migdałowy, olej słonecznikowy, witaminę E i wyciąg z alg morskich . Nie zawiera silikonowych barwników i konserwantów. Stosowany od pierwszego miesiąca ciąży.

Ja go stosuję od 2,5 miesiąca ciąży. Jak na razie jestem zadowolona.

Jutro usg genetyczne :D Nie mogę się doczekać a jednocześnie się stresuję. USG o 14, dam znać po.



Buziaki!
 
reklama
Witam mamusie po świętach, moje dziecko już w przedszkolu a ja mam chwilkę żeby nadrobić zaległości na forum. Idę czytać.
 
Do góry