reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam wszystkie mamuśki :)
Jestem już po usg :) na razie wszystko w porządku - odetchnęłam z ulgą, maluch macha rączkami i ma już 7 cm :) wczoraj powiedziałam w pracy całemu zarządowi i już mam wszystko z głowy. Pogratulowali bardzo, no a o reszcie będziemy rozmawiać po ich powrocie z urlopu i przylocie do Polski - moi szefowie to Angole.
Zaraz się zbieram do wyjścia, ale korzystając z chwili chciałam wszystkim Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pelnych wiary, nadziei i milosci w ciepłej rodzinnej atmosferze. Radosnego wiosennego nastroju, serdecznych spotkan w gronie rodziny i przyjaciół oraz mokrego poniedziałku.

Pozdrawiam wszystkie mamuśki i do spisania !!!
 
reklama
Kochane mamusie,
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam pyszności na stole, samych radosnych wybuchów śmiechu przy stole i żadnych mdłości spowodowanych zawartością stołu ;)
Ja ostatnie dni spędziłam u teściowej pomagając jej w przygotowaniach do Świąt, a jutro będę miała istny maraton - od rana u teściów impreza wielkanocna, a od popołudnia impreza 130km dalej, u moich rodziców. W poniedziałek wieczorem długi powrót do domciu i pewnie potem odsypianie tego wykańczającego tygodnia.
 
Serwus Mamuśki!
Wpadłam tylko na moment - pożyczyć zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy!
I dziękuję za życzenia od innych Mamusiek :-)
Nie przejedzcie się i do zobaczenia po świętach
P.S. A następne już będą w powiększonym gronie - huurraa :szok::tak::-)
 
Nie wiem czy to możliwe ale mam wrażenie ze czuje już ruchy małego bąbelka...

Ja też nie wiem czy to mozliwe ale mi również się czasem wydaje że już je czuje od jakiś 4 dni.W pierwszej ciąży ruchy zaczęłam czuć dopiero na początku maja ( zaszłam w ciążę w tym samym czasie,hi ) Szczególnie wieczorem gdy już leżę.
 
Ostatnia edycja:
Cudownych, wspanialych ,radosnych Swiat Wielkiej Nocy dla Was wszystkich :))))



Dziewczyny tak sie zastanawiam czy to mozliwe ze wy juz czujecie ruchy dziecka nie obrazcie sie ale nie sadze zeby to byly ruchy. Pod koniec 16 tyg ciazy dno macicy jest na wysokosci 1-2 palcow nad spojeniem lonowym. Wiec z moich wnioskow w 12 -13 macica nadal schowana jest gleboko w miednicy a dziecko jest jeszcze za malutkie aby czuc kiedy sie rusza. Najwczesniej wydaje mi sie to mozliwe ok 18-20 tyg. No chyba ze jestestescie bardzo, bardzo szczuple i po raz kolejny w ciazy. Obstawiam ze to ruchy jelit. Ale to moje zdanie, moze sie myle.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Smoniq być może masz rację,14 tydzień to rzeczywiście wydawało mi się za wcześnie.Coś tam czuję ale równie dobrze mogą to być jak napisałaś jelita. Nie ma tu o co się obrażać:-) Mimo wszystko rzeczywiście jestem bardzo szczupła i kolejny (4 raz) w ciąży.:-)
 
Do góry