reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

A ja dzisiaj miała płaczliwy dzień, najpierw w pracy nie zdążyłam wygrzebać się na wcześniejszy autobus do domu bo facet od regałów przyjechał i już miałam łzy w oczach bo za godzinę dopiero był pociąg, to jeszcze jak wystałam 10 minut w kolejce przy kasie biletowej to pani nie mogła mi rozmienić 100 a bilet 6 złoty kosztował a do odjazdu z 15 minut zostało, więc wtedy to łzy jak grochy mi poleciały.................................. rozmieniłam, ale bałam się, że nie zdążę bo nie chcieli nigdzie rozmienić. Masakra płaczek ze mnie:(

A i jeszcze autko mi nawaliło, wczoraj odebrane z naprawy, a pod domem zaczęło coś piszczeć, a chciałam nim jechać do pracy, żeby móc być wcześniej w domku.

Więc piątek mnie dziś nie rozpieścił.


Życzę wszystkim brzuszkom odpoczynku i nie brzuszkom też, aby spokój i wiele radości was spotkało.

Pozdrawiam
 
reklama
Życzę wszystkim Mamusiom i ich Brzuszkom wszystkiego naj naj naj! I choć pogoda ma ponoć nie sprzyjać mam nadzieję, że święta każdej z nas będą radosne i szczęśliwe :)
 
nic sie nie martw bedzie dobrze idziesz do hipokratesa ?? na usg

Tak. Ja w Hipokratesie prowadzę ciążę. Na szczęście wszystko w porządku!!! I przyśpieszył mi się trochę termin wg usg bo na 30.09. Serduszko bije 153 na minute. Długość NT 1,12mm, czego sie najbardziej bałam. A dzidzia ma już 81 mm.

No i wstępnie lekarz mi powiedział że prawdopodobnie to chłopiec. Jednak mówił że potwierdzimy to na usg połówkowym bo to jeszcze nic nie wiadomo. Chcieliśmy córkę ale ważne żeby było zdrowe.
 
beata10 tak myslałam ze hipokrates bo tam zawsze takie godzine smieszne usg ostanio chciala mnie zapisac na 22 30 :) ale to szczeło ja tam robie tylko usg bo wydaje mi sie ze najlepszy sprzet tam maja a ciaze prowadze u jewusiaka na nfz
 
Beata10 jesteś już drugą październikówką, która usłyszała prawdopodobną płeć :) Strasznie Wam zazdroszczę, jakieś tam informacje już otrzymałyście. Bo rozumiem, że to było to badanie genetyczne?

Ja idę we wtorek i już się nie mogę doczekać! :)

Wszystkim Wam życzę spokojnych świąt. I przede wszystkim spokojnych dla brzuszków!

Buziaki
 
Beata- super wiesci. A ze chlopwk, to jeszcze lepiej, bedziesz miec parke:)

a ja dzis dorwalam sie do czekoladowych jajek i zajaczkow, zjadlam tego mase i teraz mam..meczy mnie zgaga i wyrzuty sumienia:)
 
Siva211 też myślę że tam mają tam najlepszy sprzęt. Samo to że tak szybko lekarz dostrzegł prawdopodobną płeć, a w 5 tyg. ciąży słyszałam już bicie serduszka.
Monimoni tak to było usg genetyczne. Chodziło o przezierność karku i kość nosową przede wszystkim czyli wykluczenie niektórych chrób genetycznych. Ja juz sobie poczytałam wcześniej o tym i nawkręcałam różne rzeczy. Z racji mojego wieku i poronionych ciąż naprawdę się tego usg bałam. Na szczęście wszystko jest idealnie. Napewno u Ciebie tez będzie wszystko dobrze. Ja miałam to usg juz na ostatni gwizdek bo robi się je maksymalnie do 13tc+6d. No ale lekarz idealnie to wyliczył:)
Moriam jaka płeć by nie była tylko żeby było zdrowe, to najważniejsze. My chcielismy córkę bo jedną juz mamy i wiemy z czym to się je:-) A poza tym Laura strasznie chce siostrzyczkę. No ale cóż los spłatał nam figla bo w pierwszej ciąży oboje chcieliśmy syna i jest Laura a teraz córkę a będzie prawdopodobnie syn,hi.
 
Ostatnia edycja:
moriam ja też mam zgagę :( Męczy mnie od godziny. Ale ja mam po babce :/ Upiekło się babkę i chciało spróbować:p

Beata10
córka czy syn ważne, że zdrowe :)
 
Witam was w sobotni poranek i życzę spokojnych i radosnych świąt :)
U mnie ginekolog powiedziała że może syn ale to tak w 80% procentach bo jeszcze za wcześnie i dodała że sprawdzimy dokładnie w polowie maja na USG 3D i wtedy będzie na 100%. Węc się jeszcze nie nastawiem...
 
reklama
Beata10 Strasznie się cieszę, że wszystko z maleństwem w porządku:-D. A hipokrates rzeczywiście ma dobry sprzęt. Sama tam robiłam usg. Tylko ja robiłam w 11tyg+6 dni i jeszcze dzidzia była za mała, żeby sprawdzić płeć. Muszę zatem poczekać do drugiego usg.

Wszystkim Wam i Waszym rodzinom życzę wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt.
Ja będę siedziała przy stole z dwudziestoma członkami mojej rodziny:-). Będę u babci i zbierze się całe rodzeństwo mojej mamy z rodzinami. Bardzo się cieszę z tego powodu:tak:. Uwielbiam, jak jest tyle osób!!!!
 
Do góry