reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Smoniq to idziemy łeb w łeb.

Monimoni popatrzyłam na necie i tani ten balsam. W Rossmannie kupujesz czy jest dostępny też gdzie indziej?
 
reklama
witam po swietach, szybko minely...
hej vilemo mozesz doswiadczenaimi podzielic sie tutaj. ja tez mieszkam na wyspach i to moja pierwsza ciaza w ogole i podobnie jak smoniq mam pewne zastrzezenia. ogolnie raczej nie pojechalabym do polski, zwlaszcza rodzic, ale to nie znaczy, ze tutaj wszystko mi sie podoba... zawsze jest cos za cos!
 
Ja również witam nowe mamusie:)
Święta Święta i już znowu praca:(
A co do balsamów sama się zastanawiałam czy już nie powinno się używać bo to już czas faktycznie.
 
ja tez nad tym mysle, na razie nie mam zadnych rozstepow i uzywam jedynie oliwki dla niemowlat, ale moze juz pora? w koncu chyba lepiej zapobiegac...
Kasis nasze dzieciaczki sa dokladnie w tym samym wieku :)
 
I ja witam się po święach :-)
Zwiedziliśmy rodzinke i męża i moją:tak: i wczoraj jak wróciliśmy to poszłam spać o 19 to dopiero wształam.
Wiecie co wcziraj się ważyłam i od początku ciąży schudłam 6 kilo :tak: a wcale mało nie jem więc chyba wszystko Maleństwo zabiera a miło zostaje ale jakoś tym się wcale nie martwie:-)
 
E-lona ja kupiłam w Rossmanie, nie wiem właśnie czy gdzieś jeszcze jest dostępny. I tak kosztuje 13zł. Jeśli zauważę jakieś niepokojące rozstępy to na pewno zmienię. Teraz myślę, że taki wystarczy i być może wystarczy do końca ciąży. Koleżanka go stosowała całą ciąże i jeszcze po. On nie ma zbyt wielkiej buteleczki, dlatego za miesiąc pewnie nowy będę musiała kupić bo smaruję się rano i wieczorem :)

Kahaa
ja też nie mam jeszcze rozstępów, ale tak jak powiedziałaś lepiej zapobiegać niż leczyć :)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Widzę ,że coraz nas więcej :-) to miło. Na tapecie oczywiście święta , które przeleciały mi tak szybko , że szkoda było tego przygotowywania , gotowania i sprzatania. Na przyszłe świeta nie robię nic , kicham to - heheh.
Co do kremików na rozstępy , to powiem Wam tak. Ja jak byłam w pierwszej ciązy to stosowałam jakis krem (nie pamiętam nazwy) i nie miałam rozstępów aż do tygodnia przed samym porodem .... wtedy to brzuszek opadł na dół i lekko popękałam na brzuszku :-(
Co do tej ciąży to stosuję juz od miesiąca krem na rozstępy firmy Mustela (poleciała mi go koleżanka) i wlasciwie zaczęłam sie nim smarować tak wczesnie , bo bardzo szybko zaczęły mi się piersi powiększać i bałam sie , ze popęka mi skóra , a w tym miejscu to juz rozstępów chciałabym uniknąć. Brzuszek też smaruję dwa razy dziennie , ale czy to cos da to sie okaże dopiero myslę po porodzie.
 
Do góry