reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ja juz po wizycie z maleństwem wszysko super więrcił się i kręcił nie dawał sie zbadać ale po dłuzszym czasie się udało i wszystko w porzatku :) moje wyniki też dobre więc jest super. Machał raczkami i kopał i obracał się do okała super widok w poruwnaniu do poprzedniego USG na którym spał :D
 
reklama
moja dzidzia tez spała sobie smacznie jak miałam USG wiec nie widziałam zadnych fikołków. Az dopytywałam sie czy serduszko bije
 
Ja już po wizycie. Lekarz nie chciał robić usg ale go poprosiłam bo w poprzedniej ciąży moje maleństwo już nie żyło. No i zrobił :-D Dzidziul urósł bardzo, byłam zaskoczona że tak się zmienił. Już prawdziwy dzidziul a nie smerf. Mój mały rozrabiaka wiercił się dzisiaj :-)
 
No i się popłakałam przy wstawaniu z łóżka tak mnie boli krzyż aż po półdupek. Już wiem że to rwa kulszowa. Ale chyba nie muszę z tym iść do lekarza po to przypadłość ciężarnych, dziecko usiska tam gdzie nie trzeba...kurcze jak nie ciągnie i kłuje macica to z tyłu atakują...ciągle coś musi boleć?!
Gdzie ta lolisza?! Ratuj, powiedź co pomaga na ten ból?
 
Ostatnia edycja:
Ojjjj Karen wiem co to jest bo mialam to z Jackiem w ciazy ale pamietam ze zdecydowanie pozniej ok 6, 7 miesiaca.
Nie sadze ze mozasz cos z tym zrobic oprocz brania paracetamolum jak bardzo boli , moze cieple lub zimne oklady Ci pomoga. Wspolczuje bo wiem jaki to bol.
Trzymaj sie
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję kochane za współczucie :) najgorzej jak leżę ból promieniuje od łopadki po kolano, mam to już od kilku dni ale dzisiaj osiągnęło punkt kulminacyjny, mnie pomaga chodzenie. Nie do wytrzymania robi się podczas leżenia i wstawania. Dam radę!
 
Gratuluję udanych wizyt i zdrowych maluszków. Mnie trochę pochłonęły przygotowania do świąt. Przez to, że jestem nauczycielką techniki to postanowiłam sobie poćwiczyć ozdoby wielkanocne :) Żałuję, że nie uczę w szkole teraz bo to fajny okres, z dzieciakami można miło popracować.

Pozdrawiam wszystkie mamy!
 
reklama
Karen ja Cie doskonale rozumiem. Sama już nie wiem co robić, bo płacze z bólu. Aż boje się dzisiejszej nocy, wczorajszej nie przespałam, ból promieniuje mi od kości ogonowej po przez biodra aż do kolan. Łyknęłam niedawno apap, mam nadzieje, że pomoże...
 
Do góry