reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

heeeej KUPA KUPA KUPA KUPA KUPA !!!!
wlasnie poszla.... zawzielam sie, mowie nie dam czopka, zwlaszcza, ze ostatnie dni parl mocno, i teraz z pol h podginalam nogi mocno do brzuszka widzialam, ze sie napina i wkoncu yszlo, nameczyl sie ale poszlo. sory za szczegoly, ale najpierw wystekal paszteta, pewnie juz zapchany byl, a pozniej poplyneloooooo :D:D haahahha taka bzdura a jak sie ciesze........

właśnie doczytałam :-) Wielkie gratulacje dla małego!! i to sam sobie poradził :-D ! mam nadzieję że teraz już będzie regularnie!
 
reklama
DZIĘKUJĘ WAM DZIEWCZYNY!!!!

Nawet nie wiecie jak mi teraz będzie potrzebne Wasze wsparcie... A jak czytałam Wasze posty to aż się poryczałam (hormony??) że tak się przejęłyście, że jesteście takie kochane, że cieszycie się razem ze mną! Dobrze że mam katar i dodatkowego smarkania mój M. nie zarejestrował jako wzruszenia, bo by się domyślił, że Wam tu piszę a Rodzinie nie chcę (póki co) mówić. Pierwsze dziecko straciłam, wolę się nie chwalić za wczasu... Chcę poczekać ile się da :-) Ale Wam MUSIAŁAM powiedzieć, no bo komu jak komu... ;-)
 
właśnie, dawaj, dawaj :-)
dobranocka no normalnie będziesz teraz rozchwytywana ;-)
ja rodzinie też długo nie mówiłam, mimo iż to była moja pierwsza ciąża, więc nie miałam złych doświadczeń.

doris witaj, fajnie, że jesteś :-)
 
DOBRANOCKA mordziaczku kochany juz ty sie nartw!!! my bedziemy cie wspierac do kolejnego porodu :)))))) seriooo zjechalam z wersalki z wrazenia i do mojego mowie ze kolejna pazdziernikwoeczka w ciazy:)) pytam co zrobi jak sie okaze ze ja tez to mowi ze nic, po prostu byloby drugie i tyle....
 
reklama
Olek już śpi! Olek już śpi! Od 21-szej! O rany, ja pierdziulę, jak super!
A zdjęcia ze wspólnej kąpieli wrzuciłam do topicu "rozwój fizyczny...", bo tam o tym dyskutowałyśmy :-)
I nadal się cieszę z wiadomości dobranocki! Taki mam dzięki niej dobry humor.
 
Do góry