reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Mała_mi u mnie karmienie wygląda mniej więcej tak: Rano 6-7, potem 9-10, nastepnie 12-13, 15-16 i ostatnie karmienie 18-19,przy którym Franek zasypia...:tak:

gosia91 można,można... Napisz coś więcej o sobie:tak:
 
reklama
Dzięki dziewczynki za rady. Dopiero teraz udało się przystawić małego tak że ściągnął mi ten zastój :/ Masakra jakaś. Laktator nie dał rady, mały wcześniej nie chciał ssać tylko się wyrywał i płakał. Polałam pierś gorącą wodą i chyba to faktycznie pomogło. Małego wymęczyłam trochę i jak się przyssał to poszło :D Ufff co za ulga.
U nas dzisiaj śnieg pada. Niestety :/
Emiliab ja też dostaję do skrzynki Twojego maluszka i na maila Twoje dziecko ale takiej paczki z Hippa nie dostałam :)
Mała mi nie przejmuj się teściową. Twoje dziecko i Twoja sprawa czy dajesz Łukaszkowi pierś czy nie.
 
Mała_mi u mnie karmienie wygląda mniej więcej tak: Rano 6-7, potem 9-10, nastepnie 12-13, 15-16 i ostatnie karmienie 18-19,przy którym Franek zasypia...:tak:

gosia91 można,można... Napisz coś więcej o sobie:tak:

to u nas schemat karmień podobnie przebiega,ale zaczyna się raczej od 8 rano. No dziś wyjątkowo o 7:30 bo ja już na nogach byłam i stwierdziłam że nakarmię to biedne dziecię które chyba zjadłoby zaraz całe swoje palce :D

malutka80 tak wiem i chciałabym jeszcze podawać małemu pierś,ale jak zbliża się karmienie a mały odrzuca pierś i zaczyna się płacz to od razu będę słyszeć że mam mu iść po butelkę, bo Łukasz ma nie płakać.

gosia91 witaj!
 
Emiliab ja też dostaję do skrzynki Twojego maluszka i na maila Twoje dziecko ale takiej paczki z Hippa nie dostałam :)

Może dostaniesz później,bliżej 4 miesiąca Bartusia.

to u nas schemat karmień podobnie przebiega,ale zaczyna się raczej od 8 rano. No dziś wyjątkowo o 7:30 bo ja już na nogach byłam i stwierdziłam że nakarmię to biedne dziecię które chyba zjadłoby zaraz całe swoje palce :D

U mn ie zaczyna się tak wczesnie,bo ja niestety muszę budzić Franka,bo jedziemy z Jakubem do przedszkola. Ale w weekend troszkę później Franek się budzi-7-8 i jeszcze śpi tak do 8-9.
 
hej
Witam się jak zwykle z nad kubka kawy gdyż u mnie dzisiaj kolejna noc z serii NIEPRZESPANYCH!!Położyłam się o 1 a o 4 wstał Miłosz i nie w głowie było mu spanie do 7 rano!!!!Później pospał jeszcze od 7 do 9. W sumie powinnam się cieszyć bo spałam aż 5 godz (szkoda tylko że na raty):wściekła/y:Muszę zaznaczyć że jestem typ nocny (czyli w nocy mogę siedzieć do 2-3 )ale nad ranem śpi mi się najlepiej ale moje dziecie jakoś tego nie rozumie:-) Dzisiaj na 14 idziemy na wspomniane wcześniej szczepienie na rotawirusy a później jadę na zakupy kupić prezenty na dzień babci i dziadka...mam nadzieje że znajde coś fajnego no i może załapę się jeszcze na jakieś ciuchowe wyprzedaże bo wychodzę z założenia że trzeba trochę zaszaleć!!!;-)
Mała_mi jeśli masz ochotę karmić piersią to nie poddawaj się tak łatwo-może niechęć Łukaszka do cyca jest tylko chwilowa:-)a jeśli chodzi o teściową to tak jak pisałam wcześniej niech to co mówi wpada jednym a wypada drugim uchem:-)
Emilab ja też uzupełniałam wszystkie ankiety w szpitalu więc liczę na to że też dostane jakąś paczkę bo nic tak nie cieszy jak mały upominek:-)
gosia91 witaj:-)
 
Witam! Dziś mieliśmy jechać na usg bioderek a tu dzwoni babka z przychodni, że lekarza dziś nie będzie :wściekła/y: i wizyta przełożona na poniedziałek, dobrze chociaż, że nie trzeba długo czekać. Mój R. wściekły bo ma drugą zmianę i specjalnie brał urlop.
Mały dziś fajnie spał, zresztą przeważnie fajnie w nocy śpi. Zasnął przed 23 a na mleko obudził się o 7 rano i zasnął znowu :-), potem ok 8 rano wzięłam go do siebie do łóżka i spał prawie do 11ej :-) teraz śpi znowu :-) mały spioszek chyba ma to po mnie bo ja raczej z tych długośpiących :-p pranie się wyprało, lecę powiesić póki mały śpi...
 
Hello w poludnie (szkockie),

rysia85- powodzenia na szczepieniu.
Pociesze cie, ze moj Pawel ostatniej nocy budzil sie na papu o: 23.45, 2.15, 5.15 i 7.15...Na szczescie od 7.15 po karmieniu poszedl jeszcze pokimac z mama do lozka i obudzilismy sie o 9.30 :-) Ja powoli przestaje sie ludzic, ze Maly zacznie mi w koncu noce przesypiac...

malutka - ja zastoje zawsze najpierw traktuje kapusta tzn. okladam piersi kapusta na godzine czy dwie i potem sciagam laktatorem. Oczywiscie goracy prysznic i masaz tez bardzo pomagaja.

gosia91 - witaj.

Tradycyjnie od 9.50 siedze na dojarce...Mlody drzemie.
 
reklama
Mila84 a gdzie mieszkasz jeśli można spytać? Bo u nas tez było przekładanie USG bioderek. Ja jestem z Sosnowca, a na USG byliśmy w szpitalu w Dąbrowie.
 
Do góry