reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ja też :-) i ze swojej strony mogę zrobić zajęcia muzyczne dla naszych maluszków :-)
to ja już swoją śpiewaczkę zgłaszam:D:D:D nocne zajecia też wchodzą w grę? bo ona najchętniej śpiewa jak sie ją usypia (na zasadzie: jak ty mnie tak ja tobie;P) i przez sen:D:D:D

emiś, kochana, ja mam do Dębna AŻ 5km:D:D:D:D:D toż to moja "zapłotna" metropolia;D

a co do dogadywania sie z dziećmi to nigdy nic nie wiadomo... ja "wolałam" mieć synka, bo zawsze twierdziłam i twierdzę wciąż uparcie że panowie mają łatwiejsze życie:p a ja np zawsze byłam dżinsiara i nie miałam jakichś "faz" na paznokietki, fryzurki itp:D ciekawe czy córa też tak bedzie miała???:)
my dzisiaj mieliśmy akcję wielkie sprzątanie, bo jutro kolęda... przy okazji o chrzcie pogadamy.
 
reklama
tak moja dzis padła przy teleekspresie padła i spała do 20 jak sie obudziła to kapiel mleczko wyszalała sie i o 21.30 zasneła. O 23 sie obudziła wiec jej zmieniłam pieluche (nie oszczedzam ;-) bo pampersy 2 zaczynaja byc małe a szkoda wyrzucic bo mam jeszcze na jakies 3-4 dni), i zrobiłam mleczko z kleikiem ryzowym. Wkoncu zasneła a ciekawe czy ten kleik dac spac dłuzej.
 
Monia wszystkiego najlepszego
Ika witaj

ja dziś tylko na chwilkę, maluszek w dzień trochę pomarudził i nawet udało mu się usnąć na godzinkę, a po kąpieli zamiast spać to uśmiech i oczy jak 5 zł, ale udało się ok 23 i mam nadzieję że do rano, no na nocki nie mam co narzekać

ale mam beczkę mój mąż sobie gada przez sen:-D, jak jest zmęczony zawsze gada jakieś bzdury a ja kontynuuje gadkę hihi świnia jestem dam mu spać,

miłej i przespanej nocki życzę :-)
 
Witam z rana :-)
Dziewczynki z wypadającymi maluchom smoczkami, spróbujcie dać dziecku smoka innej firmy. My małemu dawaliśmy NUK-a i właśnie non stop musiałam mu podawać bo wypluwał. Chciał ssać ale ten wypadał. W szpitalu, chyba w Niebieskim Pudełku dostaliśmy smoka AVENT`u ale jakoś go nie dawałam bo wydawał mi się dziwny. Wreszcie niedawno spróbowałam i okazało się że ten smok małemu nie wypada. Teraz jak chce smoka to nie ma problemu. Smok wypada tylko wtedy jak mały nie chce ssać i go specjalnie wypluwa.
Sama byłam w szoku :-D
 
u nas niestety sposób ze zmianą smoczka nie pomógł. jak wypadał - tak wypada. ale to nic - po prostu się obejdziemy bez. :-)
 
My mamy smoczek z LOVI tak jak i do butelek i butelki, dobrze do buźki przylega ale ma taka gumkę na brzegach i jak się często wyparza to się tak łuszczy (my już mamy 2 z kolei) przejściowo był Awent ale on ma ten plastik taki twardy i prosty i wypadał małemu.
A ja wczoraj kupiłam fartem nową chustę od Pentelka na allegro za 20 zł :szok: no zobaczymy jak przyjdzie cz Krzyś polubi chustowanie.
 
hej laseczk:)\
Która wie jakie sa chusteczki w tesco w promocji? bi ja widziałam tylko te gagi czy jakos tak, a szukałam pampersa i nie mogłam znaleźć bo nie wiem czy wogle sa w promocji.
Co do nocy synuś dzis obudził sie o 3 rano i tak nie spal godzinkę, gadal, wpychał piąsteczki do buzi, juz dawno nie miałam tak ,że nie zasypiał po jedzeniu:((((
Luty Małgos to trafiła Ci sie okazja:)))
 
hej laseczk:)\
Która wie jakie sa chusteczki w tesco w promocji? bi ja widziałam tylko te gagi czy jakos tak, a szukałam pampersa i nie mogłam znaleźć bo nie wiem czy wogle sa w promocji.
Pampersa 4+2gratis też są w promocji za ok 25zł:)) (wczoraj kupowałam) z tym, że nieźle trzeba się nabiegać po tesco, żeby je znaeźć, bo np. u nas wyłożyi je ale nie tam gdzie były rzeczy dzieciowe tylko w takich koszach gdzie zazwyczaj przecenione rzeczy leżały.... aaa i poza promocją na te mega opakowanie pampersów (126sztuk chyba) jest jeszcze promocja na mniejsze opakowania - 96szt za 56zł
 
reklama
Witam
Dzisiaj dzień standardowo zaczęłam od dużej kawy...nie wiem jaka jest u Was pogoda ale u nas ciągle pada deszcz i szczerze mam go już po dziurki w nosie. Marzy mi się jakiś spacer z dzieckiem w słoneczną pogodę,ale jak narazie muszę na marzeniach poprzestać. Boszeee byle do WIOSNY:-)

Pampersa 4+2gratis też są w promocji za ok 25zł:)) (wczoraj kupowałam) z tym, że nieźle trzeba się nabiegać po tesco, żeby je znaeźć, bo np. u nas wyłożyi je ale nie tam gdzie były rzeczy dzieciowe tylko w takich koszach gdzie zazwyczaj przecenione rzeczy leżały.... aaa i poza promocją na te mega opakowanie pampersów (126sztuk chyba) jest jeszcze promocja na mniejsze opakowania - 96szt za 56zł

Byłam w tesco wczoraj i przedwczoraj i potwierdzam że chusteczki pampersa są na pewno w promocji za 24,99 (6 szt) i pampersy mega paki (186 szt) za 99,95:-)

Idę zrobić pranie i zmienić pościel...a Wam życzę miłego dnia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry