reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam witam ja tez juz od 9 na nogach ale generalnie mało zrobiłam - zrobiłam sniadanie i zjadłam. Jak sie młoda obudzi to idziemy na spacer i do rossmana.
 
reklama
tak moja dzis padła przy teleekspresie padła i spała do 20 jak sie obudziła to kapiel mleczko wyszalała sie i o 21.30 zasneła. O 23 sie obudziła wiec jej zmieniłam pieluche (nie oszczedzam ;-) bo pampersy 2 zaczynaja byc małe a szkoda wyrzucic bo mam jeszcze na jakies 3-4 dni), i zrobiłam mleczko z kleikiem ryzowym. Wkoncu zasneła a ciekawe czy ten kleik dac spac dłuzej.

Hahaha, ja też mam tak samo - zostały mi dwójki (trochę Pampers premium care - są wieksze od dwójek standardowych) wiec przewijam jak tylko mi sie przypomni bo szkoda mi wywalić.... :)

My mamy smoczek z LOVI tak jak i do butelek i butelki, dobrze do buźki przylega ale ma taka gumkę na brzegach i jak się często wyparza to się tak łuszczy (my już mamy 2 z kolei) przejściowo był Awent ale on ma ten plastik taki twardy i prosty i wypadał małemu.
A ja wczoraj kupiłam fartem nową chustę od Pentelka na allegro za 20 zł :szok: no zobaczymy jak przyjdzie cz Krzyś polubi chustowanie.

To niezłe polowanie - życzę udanego uzytkowania chusty! :-) U nas smoczki z Aventa lepiej się sprawdzają niż z Nuka bo Nuk przylega do buzi i jak się dziecko zaślini to ma śliczny wzorek odciśnięty w około buźki, a że mokro to boję się o odparzenia. Avent jest prosty wiec "odstaje" i nie przykleja się. Aha, u nas nie ma problemu z wypadaniem smoka, ale cwiczyłyśmy od urodzenia (chowając się przed lekarzami na porodówce).

hej laseczk:)\
Która wie jakie sa chusteczki w tesco w promocji? bi ja widziałam tylko te gagi czy jakos tak, a szukałam pampersa i nie mogłam znaleźć bo nie wiem czy wogle sa w promocji.
Co do nocy synuś dzis obudził sie o 3 rano i tak nie spal godzinkę, gadal, wpychał piąsteczki do buzi, juz dawno nie miałam tak ,że nie zasypiał po jedzeniu:((((
Luty Małgos to trafiła Ci sie okazja:)))

Te chusteczki są w promocji, fakt, ale schodzą jak woda. Może się skończyły? Ja widziałam zarówno sensitive jak i baby fresh (kupiłam te drugie bo sensitivy mi śmierdzą). Ale zauważyłam ze w Carrefourze też są te sześciopaki w promocji, tyle że chyba złotówkę drozej. Ale i tak się opłaca!!!!!!! A Pampersy giga paki zeszły rano w pierwszy dzień promocji (ludzie się z pracy pozwalniali na zakupy czy co?!)


Witamy się z Wami po ładnie przespanej nocy, mam nadzieję, że dzisiaj już będzie dzień bez marudzenia :-) Justyna idzie na spacer zaraz - Dawidowe, może idź w naszą stronę, to w pół drogi sobie pogadamy? :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja! My już po spacerku i za godzinkę jedziemy do tesco;-). Co do chusteczek pampersa,to warto pojechać jeszcze raz przed końcem promocji,bo towar jest dokładany. A tak w ogóle,to ta promocja jest co jakiś czas(sama pisałam o niej i 2 razy z niej skorzystałam:tak:).

Miłego dnia i w ogóle całego weekendu!!!
 
Ja też próbowałam już chyba wszystkich smoczków i żaden mojej córci nie podpasował, wszystkie wypluwa ale co tam, przynajmniej nie będzie problemu oduczania:)
 
No to moze jak ten towar jest dokładany to się jeszcze załapię na Bebilon 1????? Chyba poślę kogoś do Tesco! :-)

PS
Właśnie moja Siostra przed chwilą zadzwonila, ze kupiła mi ten Bebilon 1 dwie paczki, a przy kasie wcale się nie okazał w promocji, kwota do zapłaty wcale nie była 2 opakowania za 60zł tylko każde za 37zł... Wiec oddała. Mamy jakieś niefajne Tesco w tym Wrocławiu :-(
 
Ostatnia edycja:
U nas też żaden smoczek Alicji nie pasuje. A przerabialiśmy już chyba większość. NUKa na początku jeszcze tolerowała ale w pewnym momencie zaczęła nim pluć i nie było siły, żeby ją do niego przekonać, AVENT nawet 2min. w buźce nie zagościł bo tak się krzywi przy nim że szok i było jeszcze kilka jakiś innych ale też są już historią...
Z jednej strony to dobrze, bo potem jej oduczać nie trzeba będzie a z drugiej niestety o niebo wolę dać jej smoka niż ma cycka cały czas wołać tylko dlatego, że jej się coś possać chce :(
DOBRANOCKA - ja u nas w Tesco bebilonu 1 też w promocji nie widziałam. Wszystkie były poza tym, więc pewnie też karmienie piersią propagują :/ a może to zależy od tego w którym mieście dane tesco jest... hmmm?
 
Ostatnia edycja:
Te chusteczki są w promocji, fakt, ale schodzą jak woda. Może się skończyły? Ja widziałam zarówno sensitive jak i baby fresh (kupiłam te drugie bo sensitivy mi śmierdzą). Ale zauważyłam ze w Carrefourze też są te sześciopaki w promocji, tyle że chyba złotówkę drozej. Ale i tak się opłaca!!!!!!! A Pampersy giga paki zeszły rano w pierwszy dzień promocji (ludzie się z pracy pozwalniali na zakupy czy co?!)
Może pracownicy wykupili :-) już kiedyś w jakimś sklepie tak było ale to chyba była akcja z cukrem. :-D:-D
 
reklama
Do góry