reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
My z M. śmiejemy się,że Amelka będzie miała przechlapane w szkole,bo ma takich staroświeckich rodziców,ale jak patrze na fochy mojej 12letniej siostrzenicy,która wykłóca sie o ...tipsy:szok:,bo koleżankom mamy pozwalają...też mnie to przeraża...:eek:
 
My z M. śmiejemy się,że Amelka będzie miała przechlapane w szkole,bo ma takich staroświeckich rodziców,ale jak patrze na fochy mojej 12letniej siostrzenicy,która wykłóca sie o ...tipsy:szok:,bo koleżankom mamy pozwalają...też mnie to przeraża...:eek:

serio...? szok. to ja już chyba jednak nie chcę mieć córki... a bałam się że to z synem nie dam rady...
 
hejeczka z wieczorka, dzin ciezki jakis dzisiaj byl, mala zostala obudzona przez meza na butle o 23.30 wczoraj a ja poszlam spac i dospalam do 5.05 - kurcze az inne zycie!! a potem juz o 8.20 wstala na dobre. nei wiem co jej dolegalo dzisiaj-jakis handrowaty dzien miala, bo czesto beczala,oczka tarla do spania a tak walczyla ze snem ze w pewnym momencie wyszlam z pokoju walnelam drzwiami i poszlam ryczec do lazienki!!! Maz i ja (nie poszedl do pracy bo zaspal) nie wiedzielismy co jej zrobic bo nawet smoczka nei chciala tylko darcie ze cala bordowa. pozniej mialam ochote wziasc na dlugi spacer mloda bo w plusie 18 i taaaaaaaaakie slonce ale akurat wtedy zasnela kiedy najladniej i najcieplej bylo, wiec klapa. potem zas ceregiele byly kolo 16.30, i w koncu jak wyladowala w lozku to na sile budzilam lobuza o 19.30 na kapiel i w sumie niedlugo po kapieli poszla lulu. tak poza tym dzis sie wkurzylam i koncze defintywnie ze stanikami do karmienia bo sa za wielkie i mam w nich cycki okropnie krowiate wrrr!!! wlozylam swoje stanik z czasow ciazy i sprzed ciazy stary ale jary weszlam w niego elegancko. zastanawiam sie nad rzuceniem odciagania mleka (bo juz ze 2 tygodnie mala cyca nie doi BO TRZA POPRACOWAC NAD MLEKIEM) i chyba skoncze z tym bo mnie wkurza dojenie na sile po 40-60 dziennie w sumie. a przeciez gwiazda moje butle 150 wcina jak dzika w kilka minut jak glodna wiec mysle ze te 40-60 mojego melka duzo nie dzialaja w tym przypadku. moze jeszcze dokoncze karmienie do konca stycznia i finito z tym.
 
reklama
Do góry