reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

To jak maz idzie do lekarza, niech zapyta o to karmienie piersia.
Gdybys sie (tfu tfu tfu, odpukac) tez rozlozyla i dostala antybiotyk, to pewnie bedziesz musiala sie od karmienia na jakis czas powstrzymac. No chyba, ze dostaniesz antybiotyk, ktory mozna stosowac w trakcie karmienia.
Ale miejmy nadzieje, ze na przeziebieniu sie skonczy!
 
reklama
serio czuje sie jak by mnie zgryzl i wyplul... zarazilam sie od niego bo bylo zbyt "goraco" w lzoeczku wczoraj:)))))))))) a zreszta jak ona cos zlapie to ja od niego:/// byle nie mala!
 
zdrówka dla całej rodzinki!!!

a co do bycia w domu to mi za pracą nie spieszno, ale ja też za wiele w domu nie robię... jestem typem bałaganiarza, obiady mąż je w pracy (dzięki Bogu :-) ), a ja to nie muszę mieć codziennie obiadu, więc cudnie mi jest teraz.
 
Cześć dziewczyny,
ale się rozpisałyście:-) od sylwestra nie włączałam kompa i teraz siedzę i czytam :-)
ja sylwestra spędziłam na przytulaniu się do męża, teściowa poszła do znajomych a Bartuś spał, po 24 obudziły go fajerwerki i nie chciał usnąć do 3, więc o 3 padliśmy,
Jesli chodzi o wagę to Bartek urodził sie 3550, jak miał 6,5 tygodnia to ważył już 5370, teraz niewiem 25 stycznia idę na szczepienie to dopiero zobaczę ale pewnie juz ok 6 waży, pediatra powiedziała ze duży chłopak,ubranka na 62 są dla niego na styk

Moriam ja nie mam jednej godziny na kąpanie , zawsze wieczorem, różnie między 19 a 21, ale kąpie zawsze nawet jak jest późno bo Bartek już się tak przyzwyczaił i zawsze po kąpaniu i jedzeniu ma dłuższą przerwę nocną,no i bardzo lubi wodę,jak go wyciągamy z wanienki to płacze
Ida- Bartek też zawsze ssie lewą rączkę i tak słodko się wkurza jak niemoże kciuka znaleźć:-)

Ja jutro jadę z małym na usg bioderek, mam nadzieję że wszystko ok,
 
:-( hmmm, to przykre. wiem, że różne są sytuacje,ale tak powiedzieć to akurat nieładnie... (delikatnie mówiąc...) mój wręcz przeciwnie - jak złożyłam papiery do żłobka to powiedział: a czy nam potrzebny żłobek? lepiej siedź z małym w domku.
 
cambria, nieładnie mąż to powiedział... u mnie niestety finanse raczej zmuszą mnie do powrotu do pracy... chyba że wymodlicie mi poprawę sytuacji portfelowej;DDD
 
dziewczyny, czy waszze maluchy mają którąś piąstkę "ulubieńszą"? bo mija zdecydowanie woli ssać lewą, i tak się zastanawiam, czy aby leworęczna nie robi się? moze głupie pytanie, ale hmmmmmmm nie wiem co o tym myśleć...

moja też z zamiłowaniem lewą ssie:) Ja jestem leworęczna (do czasu potrafiłam obiema rękami na równi operować), więc nie zdziwię się jak Alicja też będzie :D
Tak wogóle to witam się znad cyca. Pisanie na klawiaturze jedną ręką to maaasakra jakaś;]

CAMBRIA - dokładnie tak jak napisała Ida. WIELKIE NO, NO, NO NO [czyt. grożenie palcem] za coś takiego....
ja swój powrót do pracy będę się starała max. opóźnić. Chciaż finansowo zbyt dobrze nie stoimy to bez sensu, żebym wróciła tylko po to żeby na opiekę nad małą zarobić :shocked2:
 
Ostatnia edycja:
ja swój powrót do pracy będę się starała max. opóźnić. Chciaż finansowo zbyt dobrze nie stoimy to bez sensu, żebym wróciła tylko po to żeby na opiekę nad małą zarobić :shocked2:

Ja już zdecydowałam się na wychowawczy właśnie z powodu "pracowania" na opiekę:no:. Ale jest mi dobrze w domku:-). U męża szykuje się podwyżka,więc będzie lepiej.

Ida modły o poprawę sytuacji finansowej oczywiście wzniesione;-). Proszę o to samo;-)
 
reklama
ale ten czas leci, Patrys dziekuje ciociom
dziulka, monimoni zdrowka
o modly tez poporosze, raz na jakis czas 6 liczb wysylam choc nawet 3 trafic nie moge :(
co do pracy to za 3 miesciace wracam, chlip, chlip.... wcale mi sie nie chce, ale innej opcji nie ma, za 1 pensji nie damy rady
martabartosz dopiero dzis zauwazylam ze ty tez z Gdanska :)
cambria a moze twoj maz chce bys poporstu nie siedziala w domu, tzn. bez urazy dla mam zasotajacyh, nie zostala kura domowa i nie miala potem pretensji, ze zmarnowalas zycie na siedzenie w domu, etc.
 
Do góry