reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej Dziewczyny!
jeśli można, również poproszę zaproszenie na wątek zamknięty :-)

Czytam z lekką zazdrością o Waszych USG - ja dopiero w 4 miesiącu mam zamiar się wybrać - troszkę więc jeszcze sobie poczekam. :-)

A poza tym staram się cieszyć każdą chwilą i dbać o siebie, a tym samym o maleństwo, :-) :-) jak najlepiej mogę!! :-)

Do lekkich popołudniowych w moim przypadku mdłości doszedł teraz ból piersi - niezbyt to przyjemne, mam nadzieję, że wkrótce minie. :-)
A apetyt mam spory, może dlatego, że mdłości są bardzo delikatne.

Dziwna sprawa z tymi rosnącymi brzuszkami - ja również ledwo się dopinam, choć to dopiero drugi miesiąc!! Wcześniej mogłam chociaż wciągnąć brzuch, jeśli chciałam - teraz to nic nie daje.
 
reklama
włąsnie siedze i pijemy cherbatke z synkiem z cytrynka .juz nie moge sie doczekac usg chciałabym juz wiedziec co tam siedzi w brzyszku hehe tak bym chciaął teraz córeczke :D
 
Witajcie:)ja też będę październikową mamą. Ciekawe że na jednym kalkulatorze wychodzi 10 a na innym 11października;) Byłam już na pierwszej wizycie(gdzie lekarka tylko straszyła), a w ubiegły czwartek miałam usg u swojego lekarza:) Mój maluszek ma 1,22cm :)a jutro kolejna wizyta.


 
Mój brzuszek to już widać z każdej strony. Jak się porządnie wypnę, to może nawet gdzieś mi miejsca w kolejce ustąpią :)

heheh dobre:)
Ja mam kilo do przodu,ale przez te wzdecia to urósł mi brzuszek troszke i wogle jakas taka ociężala sie czuje a do tego doszło zaparcia:(

Ja cały czas czekam na pierwszą wizyte na 12 marca , juz niedługo chyba jajo zniosę jak tak czytam ,że każda juz była, ale juz poczekam to tylko tydzień i przynajmniej będzie juz widac pixelka i mam nadziej ,że bedzie oki wszystko:)
Moderator: kolejny raz zwracam uwagę na pkt 3 regulaminu!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mi też wywaliło brzuszek, w pierwszej ciąży miałam taki w 5 miesiącu :). Chociaż czuje, że to wzdęcia bo biorę nadal duphaston więc moze od tego. Zresztą na usg było widać moje kręcące się jelita hihi. Ja wybieram się 8 marca na kolejne USG i mam nadzieję, że tym razem usłyszymy serduszko, bo wcześniej tylko nam pokazał lekarz na monitorze.
 
Ja właśnie zaczytałam się na naszym forum:) wczoraj zasnęłam o 19 i spała do 6 rano:)

Dzisiaj byłam robić badania i się przeraziłam ,chodzę prywatnie do gina niestety i musiałam za badania płacić, mocz, krew itp itd i aż 119 złotych zapłaciłam, szok normalnie:szok:

Zbankrutuje chyba jeszcze trochę, a słyszałam, że moja stara gin co na nfz przyjmuje znowu ma limity przekroczone i ciąż nie prowadzi. Więc dobrze, że chociaż do niej nie poszłam.

Ja zajadam płatki z mlekiem rano bo też mam problem z jedzeniem i dużo rzeczy śmierdzi......


A tak co do kolejek to powiem wam, że miałam dzisiaj fajną sytuację, otóż byłam w wydziale komunikacji zarejestrować autko ,stoję w kolejce i czekam, a facet jakiś włazi przede mną jakbym duchem była, albo co i mówie mu, że kolejka jest, a On, że ma grupę inwalidzką i zawsze go wpuszczają i takie tam, (wygląda na normalnego, żadnych kul czy lasek, normalny koleś tylko,że nie słyszący do końca), zaznaczę, że w Urzędzie ludzi trochę było i gorąco było, patrzę na niego i mówię, a ja w ciąży jestem i też muszę czekać, biedny trochę się speszył i poszedł na koniec kolejki. Wszystko byłoby okej jakby się spytał czy może, albo miałby problem z ustaniem w kolejce, ale on porostu niedosłyszał, co ciekawe jak go Pani obsługiwała to jakoś słyszał. Dziwni są ludzie, czasem przeginają.



Też poproszę o zaproszenie do grupy:)


Miłego wieczorku życzę:-)
 
ja tu nieczesto bywam ale tez poprosze o zaproszenie...
czuje sie fatalnie. caly czas mnie mdli, ciagle chce sie spac a wieczorem zasnac nie moge i przewalam sie z boku na bok do polnocy czasami. a rano o 7 pobudka. ciagle jem ale w malych ilosciach bo inaczej mnie mdli na okraglo. co ciekawe rzeczy na ktore mam najwieksza ochote wogole mi nie podchodza. wczoraj na kolacje maz mi zrobil moje ukochane jajka w majonezie. zjadlam ze smakiem po czym wszystko zwrocilam.
niech juz sie wiosna robi bo oszalec mozna. moj starszy synus jest strasznie poszkodowany. ja calymi dniami leze a on bawi sie sam. tylko na chwile wychodze z nim na podworko i wracam do lozka a on tak przedreptuje juz ktorys dzien z kolei. jak bedzie cieplo to sie wyloze na trawce a on pobawi na placu zabaw. zreszta do tej pory moze juz lepiej sie poczuje.
 
reklama
Dobry wieczor dziewczynki! Ja dopiero zjechalam do domku...uff, ciezki dzien.

pytanie: jak odbiera sie to zaproszenie, u mnie w wiadomosciach nic nie ma:(
 
Do góry