reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

melduje sie wieczornie i mam dosc szykowania przeprowadzki! dzis zastrajkowalam i pojechalam z tata do centrum handlowego i kupilam leane pizamki 3, na 64 i 72 cm i co??????? po kapieli zalozylam jedna ta na 64 i co??????idealna!!!! te rozmiary niech licho wezmie albo moje dziecko po cichu uroslo jak w domu mnie nie bylo!:ppppp

poza tym wcoraj po wielkich karysach mloda zasnela przed 22h i dospala do 3.40:)))) super! potem wstala o 7.10 i padla na cycku o 7.20 i dospalam do 9.30!!:) rzadko sia tak zdarza ale jednak:)))
a co do smiechu i usmiechow, to moja na haslo: choc pokaze dzidziusia -do lustra w szafie- zazwyczaj wybucha smiechem a dzisiaj dzidziusiowi przywalila z piasteczki i sie zdziwila ze to twarde i zimne:))) oprocz tego juz tak 2 tygonie jak sie do niej gada i usmiecha to ona doslownie wybucha smiechem az czkawki nieraz dostaje:))) a jak ktos sie odwroci, np dzis tata siedzac przy niej spojrzal na tv a ta od razu domagala se jego uwagi, wrzasnela hajjjjjjj!!!!!!!!! i zlapala go za koszulke za rekaw:)))))))zadziorna bestia:))))))))))

zapomnialam dodac ze dzis mloda do poludnia po tak udanej nocy bawila sie i nagle kima doslownie w locie, 15min snu i slysze HAHJJJJJJJJJJJJ wiec ide zobaczyc po co wola, a ta usmiech od ucha do ucha ze mnie rozwalilo i sie smieje zeby ja wziac:))) i jest cos co mnie przeraza doslownie, jak lezy to chce sie podnosic -tzn plecy i glowe sztywno jak do siadania!!!!albo lapie mnie za palce wskazujace i sie podciaga z usmiechem:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja dzis byłam u lekarza i muismy przejść na dietę bo w ciągu 6tygodni przybrał 2 kil i lekarz stwierdziła ze za dużo wazy i przechodzimy na mleko chudsze dla alergikow, wczoraj byl nie dowytrzymania ,jazda od 17 do 22 i niczym nie dało sie go uspokoić, zobaczymy czy to pomorze, moze brzuszek odpocznie. Przy urodzeniu wazył 3200 a teraz 4900.
 
moja córa się wycwaniła: jak ją już ululam (na rękach albo w bujaczku, niestety, inaczej nie idzie) i odkładam do łóżeczka to po chwili słyszę "aghu!!!" i słodka minka!!! aż serce boli dalej ją "zmuszać" do spania;)))))

jak ją przekonać do zasypiania "po ludzku"?????????????????????????????????????????????????????????????
 
IDA moja dwa razy dzisiaj dala takiego czadu, zasnela na butli, zanioslam do wyreczka i za 10-15 min HAJJJJJJJJJ!!!!!!!! i usmiech jak ksiezyc w pelni i wez tu nakaz spac:)) wzielam lobuziare na rece poprzytulalam porozmawialam z nia do lusterka ubaw po pachy za kazdym razem:)))
 
moja córa się wycwaniła: jak ją już ululam (na rękach albo w bujaczku, niestety, inaczej nie idzie) i odkładam do łóżeczka to po chwili słyszę "aghu!!!" i słodka minka!!! aż serce boli dalej ją "zmuszać" do spania;)))))

jak ją przekonać do zasypiania "po ludzku"?????????????????????????????????????????????????????????????

Daj jej wódki :-) Niektórzy zasypiają po niej na siedząco nawet :-D
 
reklama
:-D:-D:-Da ta wódka to przetrawiona przez mleczarnię ma być czy po ludzkiemu z butli setę jej walnąć?:-D:-D:-D dobrze ze dzisiaj juz zasnęła, bo jutro położna ma być, a dzieć pokazałby się jej na kacu:-D:-D:-D
 
Do góry