reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

lady, witamy i dużo zdrówka życzymy!!!!!!!!!!!!!!!
onesmile, dobre z tym stacjonarnym;) my mamy dwa laptopy i peceta, więc ... hmmmmmmmmm;)

a ja zaraz się pewnie męża doczekam bo urywa sie z pracy wcześniej, wizytę u ortopedy dzisiaj mamy więc TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!

Kciuki zaciśnięte

Co do mężów...hmmm mogę się podpisać pod kilkoma waszymi opowieściami.Szczególnie jeśli chodzi o komputery.nasze wieczory wyglądają przeważnie tak,że mąż przy stacjonarnym a ja przy laptopie,albo ja z dzieckie(karmienie i usypianie)mąz przy laptopie.Rozmawiamy o dziecku i o jego pracy,czyli zdajemy sobie relację z dnia.Nie ma już rozmów o nas,o naszych marzeniach,gdybania co bedzie w przyszłości itd...tylko życie codzienne bez najmniejszej kropli romantyzmu i czułości(no może czasami).Czekam z utesknieniem na moment,jak maż bedzie miał zmianowy system pracy,bo wtedy będzie więcej czasu spędzał w domu to może odnajdziemy się na nowo jako przyjaciele i kochankowie a nie tylko rodzice.NIe narzekam jakoś strasznie ale było kiedys o wiele lepiej.
 
reklama
ciesze sie, ze Tobie sie udalo i tez nie lubie uogolniania, ale np moja siostra tez ma egipskiego meza tzn miala... teraz sprawa w sadzie o usilowanie zabojstwa i przetrzymywanie itp... byl zazdrosny mega i uderzyl ja plul w twarz itp. podejrzewal o zdrade, powiedziAL, ze nie odpusci, ze jaznajdzie nawet jak wyjdzie z wiezienia bo dla niego to zniewaga. nie mozna zaprzeczyc, ze to inna kultura inne traktowanie kobiety, ale bron boze nie posadzam o to wszystkich ona poprostu trafila na fanatyka :| ale jak mowisz i polscy mezowie bija zony. Tobie duzo szczescia i milosci tym co iini mowia sie nie przejmuj sama wiesz najlepiej jak jest miedzy wami. badzcie przykladem na lamanie stereotypow,mojej sis sie nie powiodlo niestety

moj to czasem wogole nie jest zazdrosny heh teraz jestem w posce i nie raz widział na kamerze mojego kolege i nigdy nie powiedział złego słowa. tam ciagle siedze z jego kolegami nawet jak on jest w pracy nie powiedział nic. generalnie po slubie nic sie nie zmienił.
 
wy nawet nie wiecie jak ja bym chciała miec z mezem jakiekolwiek emocje. ja nawet tesknie za kłutia. wazne zeby juz był. Czasem to juz jestem zrezygnowana ze on nigdy nie przyjedzie a ja tam nie bede chciała jechac i zostane sama
Wywalę wprost... dlaczego Twojego męża nie ma z Tobą, z tego co pamiętam miał być od lipca?
 
w lipcu to ja mieszkałam tam a zeby przyjechac to niestety trzeba miec uregulowany stosunek do słuzby wojskowej i on bedzie z tego zwolniony tylko ze ta procedura jest tylko co 3 miesiace tak wiec 1 stycznia go zwolnia i wtedy wszystko bedzie juz gładko
 
czyli dopiero po Nowym Roku? :-(
a wcześniej, 3 miesiące temu się nie dało?


o jako maonek obywatelki UE jest zwolnony ale na to ja musiałam miec dokment i czekałam na niego 2 miesiace bo sobie oani poszłą na 3 tygodnie urlopy a potem co tydzien potrzebowała jakiejs zgody od meza który musiał dosyłac faksem. tragedia szkoda gadac na nasza biurokracje. raz sie nawet do tej pani poryczałam do telefonu.
 
zeby wziac ofiacjany slub rok załątwialismy dokumenty. moja kolezanka przez takie załatwianie dokumentów nie wytrzymała psychicznie i sie rozeszli. mieszka tam i teraz zareczyła sie dla odmiany z rosjaninem. ciekawe jak jej teraz pojdzie.
 
reklama
Do góry