reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziewczyny! Jeśli któraś z Was nie ma jeszcze pomysłu na prezenty serdecznie POLECAM fotokubki ze strony superfoto.pl

Własnie do nas przyszły. 5 dni od momentu zamówienia (wykonanie i przesyłka, w tym weekend, bo zamawiałam w czwartek), estetycznie wykonane (ja wzięłam z czarnym uchem i wzorem Świątecznej Wiewiórki :-) ) bardzo porządnie zapakowane. Kartonowe pudełko osobne dla każdego kubka wystarczy owinąć teraz papierem prezentowym :-) Uwielbiam tam zamawiać :-)
 
reklama
a moje slonko nosi 74 ciuszki :D i osiagnelismy wlasnie 6900 ;-)

Wow:szok: A mój Przemek starszy i dopiero zaczyna nosić 62, jeszcze niektóre ciuszki na 62 są na niego za duże, no i jeszcze nosi sporo ciuszków na 56, bo nie ze wszystkich wyrósł.
Nie wiem ile waży,bo nie byłam ostatnio u lekarza.

Dobranocka - muszę włożyc małemu te skarpetki na rączki, jakoś nie przyszło mi to do głowy.
 
no to dzisiaj chyba dzień wynurzeń;D
miniu, tutaj akurat się z tobą nie zgodzę, bo moich uczuć dla męża spokojnie by wystarczyło i na pewno nie dałabym mu odczuć że jest w fazie "odstawka" - u nas jest jakoś tak, ze to ja sie w odstawce emocjonalnej czuję... w fizycznej na pewno nie bo pomaga w domu no i robi podchody do wiadomo czego - więc fizycznie jest aktywny:/// a czy moja kruszynka mi wystarczy? hmmmmm, na pewno jest najważniejsza!!! ale nie, nie wystarczy... jak zdarzył sie jakiś "bardziej uczuciowy dzień" ze strony męża to mogę powiedzieć, że i uczucia do córci rosły - coś jakby takie poczucie pełni, świadomość że jesteśmy "w trójkę" i tworzymy rodzinę... a tak to jestem ja i córa i gdzieś w tle ojciec i mąż - to nie jest pełnia, i to nie jest ok... i nie jst wytlumaczeniem brak czasu dla faceta, bo zdarzyły się nam już wieczory kiedy moglibyśmy byli wrócić "do starych czasów", ale... nie wychodzi nam to już...

dokladnie to samo czuje:(((( do tego mąż wyrywa sie z domu jak tylko może:((wiem ,że gdyby było wsparcie z jego strony i uczucia moja miłośc do dziecka była by większa to znaczy takie spełnienie jak pisz Ida.
 
wiecei ostanio mała dostała od mojej chrzesten jtakie skarpetki z dzwoneczkami a ja doszłam do wniosku ze dopero jak zacznie chodzic ale w zyciu nie wpadlam ze mozna juz i jak bedzie machała swoimi gicami to bedza dzwoniły
 
dzięki kochane za kciuki!!!!!!!!
u ortopedy wszystko pięknie!!! żadnego pieluchowania!!!!!! Michalina nawet się nie skrzywiła:DDD a dziecko przed nami płakało tak strasznie, że już chciałam brać dziecko i spierniczać;) kontrol w 5-tym m-cu życia:))))

miniu, wiszę Ci obiad za te kciuki:))))))))
dawidowe, już niedługo będziecie razem!!! swoją drogą, bardzo Twojemu mężowi współczuję bo przegapił niejeden ważny moment w życiu Laury...
strip, qrcze, współczuję siostrze... niejeden Polak , i tak, większym chamem się okazuje:///
czarodziejkaM, ja się podpisuję pod twoim postem... czy i kiedy to wróci?!?!?!?!?!

padłybyście ze śmiechu, jakbyscie zobaczyły do czego moje dziecko dzisiaj się ponad pół godziny cieszyło!!! do kluczyków od samochodu!!!:D:D:D zafascynowanie że hej;))))))))) po mamie;)))))
mąż się śmieje, że skoro wczoraj po małej szklaneczce warki taką "akcję" w łóżku strzeliłam (wielka mi akcja;P powiedzmy, że cos ala 10ta randka;D) to on mi dzisiaj na stół dwa piwa stawia, a młoda pojedzie na mm;)))))))) taaaaaa, już lecę:D:D:D
 
Wow:szok: A mój Przemek starszy i dopiero zaczyna nosić 62, jeszcze niektóre ciuszki na 62 są na niego za duże, no i jeszcze nosi sporo ciuszków na 56, bo nie ze wszystkich wyrósł.
Nie wiem ile waży,bo nie byłam ostatnio u lekarza.

Dobranocka - muszę włożyc małemu te skarpetki na rączki, jakoś nie przyszło mi to do głowy.

a moja ma 3 miesiace i jeszcze tonie w wiekszosci ciuszków 62

Może nie macie 180 cm wzrostu jak ja... ;-)
 
no nie ja mam 164 ale tez Laura urodziła sie z 44 cm wiec nie moge jej porownywac do dzieci które miały przy urodzeniu przeszło 50 cm
 
reklama
No tak. Ja mam dwie koleżanki, które rodziły latem. Dziewczynka 6 m-cy ur.3500g, teraz waży 7kg, chłopiec 5 m-cy ur.4800g, teraz waży 10kg, jakiekolwiek porównanie do innych dzieci nie ma sensu.
Nasz Artek długi, ale ja 180, mąż 190, to i on "krótki" nie będzie.
 
Do góry