reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hej:) mi dziecko sprawilo ogromny prezent ! od 23h spalo do 5h!!!!!!!!!!!!!!! nigdy tak nie bylo!!! chyba dlatego ze zjadla cyca +90+60 naraz prawie i wymeczylismy ja zabawa:)) potem wstala o 8h wiec spoko:)

nie wiem jak wy ale ja wczoraj po uspieniu dzidzi mialam moj "pierwszy raz" od porodu:))))))))))))czulam sie jak nastolatka podrywana przez niedoswiadczonego chlopczyka :))))))))))))

a teraz was nadrobie:)
 
reklama
Ja dzis kompletnie nie wyspana. Poszłam pozno spac bo ogladałam filmy i jak sie połozyłam o 12,30 to mała o 1 zazdała jedzenie. Zanim przewinełam i karmiłam dziecie któe bardzej miało ochote sie poprzytulac niz zjesc była 2. Potem sie wierciłam godzine i mała wstała głodna o 5 i koniec spania. Mała teraz spi na balkonie a mnie sie spac odechciało.
Wczoraj zamówiłam przez internet mate tak wiec czekam na mate i bujaczek.
Dostałam od kolezanki duza paczke pamesów z niemiec które moga byc na dupce nawet 12h. Sa genialne ale nie w polskich sklepach ich nie ma. Widziałam je na allegro. Polecam. Wpiszcie pampers baby dry. W zielonym opakowaniu od 2.
A co do pampersów to ja mam chyba zapac juz do konca zimy. Z niecierpliwoscia czekam az sie skoncza jedynki bo robia sie za mało pojemne i mam 3 duze paczki nr 2 a wczoraj dziadkowie zrobili prezet i zakupili karton 196 nr 3. MOje dziecie moze teraz sikac i sra..... do woli.

a co do pierszych razów to ja w sobote miałam pierszy okres tak wiez pierwszy raz w zyciu zaczełam brac anty.
 
hej:) mi dziecko sprawilo ogromny prezent ! od 23h spalo do 5h!!!!!!!!!!!!!!! nigdy tak nie bylo!!! chyba dlatego ze zjadla cyca +90+60 naraz prawie i wymeczylismy ja zabawa:)) potem wstala o 8h wiec spoko:)

nie wiem jak wy ale ja wczoraj po uspieniu dzidzi mialam moj "pierwszy raz" od porodu:))))))))))))czulam sie jak nastolatka podrywana przez niedoswiadczonego chlopczyka :))))))))))))

a teraz was nadrobie:)

Dziulka no ja właśnie planowałam na wczoraj,hehe nawet pończoszki samonośne na tę okazje naszykowałam w łazience,ale co z tego moje dziecko miało inne plany.Tak długo dokazywał,nie miał zamiaru spać,że jak juz zasnął to my razem z nim :-D:-D Dziś robie drugie podejście :-)))))) Nawet mam stresik mały bo u nas to już prawie 5 miesięcy (leżałam na skurcze przedwczesne w szpitalu i potem się bałam).
 
Witam:)
Mały jutro kończy 3tygodnie a my już myślimy o przytulankach, ale stwierdziliśmy że to dopiero po wizycie u lekarza! Mam stresa i czuje się jakbym miała robić to pierwszy raz:)

Z innej beczki pogoda jest cudowna!! Wczoraj pierwszy raz byliśmy z małym na spacerze:) fajnie było:) tylko jeden minus. Czuje się skrzywdzona przez położną która miała odbierać mój naturalny poród. Kiedy było już na prawdę źle owa położna kazała mi uklęknąć na tym mega niewygodnym łóżku przy okazji podając tlen i zaczęła kołysać moimi biodrami, a ja od zawsze miałam z nimi problem no i po tym spacerze musiałam zażyć przeciwbólowe bo nie moglam z bólu. Boje się że teraz szybciej niż myślałam będzie mnie czekać przeszczep stawów biodrowych. Ech zawsze coś nie tak

I jeszcze jedna sprawa o ile mnie pamięć nie myli DOBRANOCKA chyba Ty miałaś problem z nadgarstkiem. Ja myślałam że po urodzeniu synka mi to przejdzie, a tymczasem ból jest większy i większy i ogranicza to moja opiekę nad małym. Bo to już nie jest ból strikte nadgarstka tylko kciuk!! Jak Ty się z tym uporałaś?

Teraz mój synek na spacerku z ciocią siostrą mą:) więc ja mam chwilę dla siebie (dla Was):p ale przydało by się odpocząć po nieprzespanej nocy.

Miłego popołudnia:*
 
taki pies by sie teraz przydał kazdej z nas ;-)

YouTube - Useful Dog Tricks performed by Jesse

Dagisu ja jak jeszcze lezałam w szpitalu to zaczeło mnie bolec cos w okolicach zebra. Jak brałam oddech to miałam okropny bol Zgłaszałam to lekarzon na obchodzie ale zaden niezreagowal ani zadna pielegniarka tak jak zreszta na to ze 2 dni meczyłam sie z okropnym rozwolnieniem. Wkoncu po krzyku jedna mi dałą wegiel. Dopiero tydzien po powrocie do domu mnie bolało. Juz miałam isc do lekarza jak przestało i naszczescie nie wraca.
 
Ostatnia edycja:
Nie no to tak szczerze to ja jak tylko wspomniałam np o gorączce to już cała akcja, lekarze i tralalala. Stąd mój przedłużony pobyt:)

Jeśli chodzi o moje biodra to ja od maleńkości miałam problem, a po tej próbie urodzenia sn i tą położną teraz mam big problem. Mam cichą nadzieję, że jednak samo przejdzie!!
 
A u nas dalej szaleństwo skoku rozwojowego :). Wczoraj 15 krmień, do teraz dzisiaj już 8. Uch... Rano się wystrszyłam, bo Olek obudził się czerwony i miał 37,2 stopnie, ale w kilka minut przeszło - chyba się przegrzał pod moją grubą kołdrą.
 
reklama
Powaga? Ja się tak zdenerwowałam... mierzyłam pod pachą, to dobrze? Po 10 minutach było już 35,9.

chyba 36,9 ;-). Doczytałam sie tego bo ja zawsze myslałam ze 37,0 to juz stan podgoraczkowy a tu nie no i dodatkowow moj termometr do czoła pokazuje temperature a pod spodem sa trzy swiatełka zielone pomaranczowe i czerwone. A w instrukcji jest napisane jakie temperatury i jakie koloroy to prawidłowo itp.

Wkoncu mam sposób aby moje dziecie troche w dzien pospało. Rano spała 2h na balkonie i potem wjechałam wózkiem do mieszkania ostroznie rozebrałam i spała jeszcze 1 godzine. Potem flacha pogadała ze mna godzine w foteliku zmiana pieluchy i znowu balkon ale juz na 45 minut i tez wjechałam ostroznie rozebrałam i spi kolejne 35 minut w domu. A ja rano zjadłam sniadanie a teraz obiad.
Tak robiła moja kolezanka z synkiem który ma teraz 2.5 roku i tak robi z drugim. Tylko ze ona wystawia do ogórka i to nawet 3 razy dziennie dopoki mały nie płacze. Nawet o 19 wystawia i mały spi 2-3 h za kazdym razem. Tylko od tego spania ten drugi synus jej znacznie urusł bo ma 7 miesiecy i wazy 9 kg. Nie jest gruby tylko długi a rodzice nie sa olbrzymami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry