reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
moja na lezaczku lubi lezec i drzemac tez, jest luk z zabawkami . dzisiaj po poludniu wymeczylam mloda z zabawkami roznego rodzaju, namachac sie nie mogla raczkami i nozkami i w jednej zabawce zatrybila gdzie walic raczka zeby muzyczki graly:ppp prawie padlam ze smiechu bo jak byla podjarana zabawa to uslyszalam "cooool" oczywiscie przypadek ale fajnie jej to wyszlo:))))))))
 
12092010090 (Medium).jpg
a ja mam kotke Oggie ktora wazy 7.5 kilo ktora by pozarla wasze pieseczki hihihi !!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))
 
Miałam dupną noc, nie mogłam spać. A dzisiejszy dzień minął, jak szalony. Całusy na dobranoc :*

Monimoni, wszystkiego naj dla Lenki z okazji ukończenia miesiąca :)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam taki i koleżanka ma i jesteśmy zadowolone, ale dziecko nie powinno długo w nim przebywac.

My mamy taki, do tego jest pałąk z zabawką i pozytywką.

własnie taki mi sie njbardziej podoba. Tylko zastanawiam sie czy mała bedzie miała chec w nim lezec bo w foteliku nie chce (sadze ze jest nie za wygodny na siedzenie z przyjemnosci) bo szkoda mi teraz kasy na zbedne wydatki
 
Fotelik to co innego, jest inaczej wyprofilowany.
Na Allegro masz te leżaczki po około 160 zł (inne kolory), w sklepach ponad 300, to Ci jeszcze zostaje 140 na szaleństwo ;-)
 
Leżaczki są super, tylko lepiej kupić właśnie taki do 18 kg, ja Zuzi kupiłam Bright stars, on był do 11 kg więc zbyt długo nie posłużył, poza tym jak dziecko już siada to też nie można go używaća ten Fisher Price rośnie razem z dzieckiem :-)
 
reklama
Do góry