reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziulka Twoje dzidzi, Twoje metody, ja mam inne odczucia na tym etapie, a też nie należę do osób, którymi ktoś może rządzic ;-) Mnie się wydaje, że na twarde wychowywanie jest za wcześnie, bo te maluchy nie rozumieją jeszcze, a ewentualnie reagują na nasz ton głosu i emocje.

emiliab dobrze wyliczyłaś :-) Wszystkiego dobrego. Też głosowaliście tego dnia?
 
reklama
A dowód na to masz? ;-)

My po spacerku. Trochę padało... ale zarzuciłam folię p.deszcz. i naprzód :-)

Fajne foto!

Ja się zgadzam z Sugar - moje podejście do tych kruszynek na tym etapie jest takie samo. Lenka ostatnio od 2 do 5 spać nie chciała/nie mogła. Też byłam zmęczona i już znużona ale usiadłam na krześle obok łóżeczka i z ręką w łóżeczku pomagałam jej zasnąć. Jak ja jestem niespokojna to widzę, że mała robi się nerwowa.
 
Ja dzisiaj wyrwałam się z domku na 2 godzinki. Przed wyjściem nakarmiłam żuczka i po przyjściu też szybko musiałam się rozbierać :-D :-D No tak, bez mamusi to żyć się nie da :tak:
Chciałam coś sobie do ubrania kupić ale niestety nic mi w oko nie wpadło :-(
Teraz małż wyszedł a mnie w tym czasie taki ból brzucha złapał że szok. No i bieguneczka jakaś mnie dopadła. Za drugim razem ledwo do kibelka doleciałam. Dobrze że mały śpi. Jego też brzuszek od wczoraj boli. Ja w sumie wczoraj też miałam takie napady bólu. Kurcze nic takiego nie jadłam. Jak myślicie czy to może być po jabłkach gotowanych? Od kilku dni gotuję sobie 2 jabłka, zjadam je i wypijam soczek.
 
a umbie wyszedl gronkowiec zlocisty w wymazie z rany po cc.... i w 3 miejscu zaczelo puchnac i czerwone sie robic znow cos podchodzi :|


Witajcie
Ja wlasnie wyszlam ze szpitala. przy cc zarazili mnie gronkowcem i na nowo musialam miec robiona operacje. otwierali i czyscili bo mialam 2 ogniska zapalne no i niestety o karmieniu moge zapomniec. najgorsze jest to ze zrobilam wymaz z gardla karolkowi i okazalo sie ze tez ma gronkowca, i teraz zaczynam zastanawiac sie nad pozwaniem szpitala o odszkodowanie. tydzien bez dziecka, kolejna operacja, niemozliwosc karmienia na ktorym bardzo mi zalezalo. musze porozmawiac z jakims prawnikiem.
a teraz ide nadrobic co napisalyscie
 
witam witam. Dzis moje dziecie jakies szybko robi sie znudzone. Staje na uszach aby jej urzadzac jakies rozywki. Poranek czytałam jej swoja ksiazke. Potem poszłysmy do sklepu na zakupy i troche pospacerowałysmy. Po porocie zjadła i na zmiane 15 minut lezenie w łozeczku, 15 minut w wózku, 15 minut w krzesłku, potem kolanka na brzuszku i potem na pleckach i wkoncu zasneła ale sadze ze nie na długo bo juz nie jadła 2h.
Teraz siedze i mysle czy warto kupic czy nie tezn lezaczek bujaczek fiszer prica do 18 kg. Kto ma i czy wasze dzieci chetnie w nim siedza?
 
reklama
Do góry