reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dorisday wszystkiego naj naj naj. Ja to juz mam za soba i jakos przezyłam. hehe ten wiek

Dzis moje dziecko o 7 zjadło i nie mogło zrobic kupki po kropelkach zaraz ja zrobiła a o 10 powtórka z kropelkami i dziecie utulone spi. A ja przymiezam sie aby wscisnac jej te pieluchy miedzy nogi. Przezywam jak miałąbym je sobie włozyc. W sumie to my to przezyłsmy juz dwukrotnie co nie? jak byłsmy małe i nie było pieluszek jednorazowych i po porodzie z tymi podkładmai poporodowymi bella hihihihi

Ciekawa jak mała długo pospi bo musze wkoncu zrobic pranie bo mam sterte ubranek i troche swoich. Liczyłam ze zdaze naprawic pralke ale dopiro za tydzien a dzis pomecze sie w wirnikowej. Najgorsze to płukanie i wycskanie prania. Ale jak mus to mus.
 
Dorisday wszystkiego najlepszego. Ja w zeszłym miesiącu skończyłam 30stkę i tak naprawdę to nie jest ważne ile się ma lat tylko na ile się czuje.

Ida ja też lubię się oderwać od ciągłego zajmowania się dziećmi. Dziś umyłam naczynia i akwarium. Mam zamiar jeszcze na zakupy skoczyć i na pocztę.
 
Doris psikam na wacik i przemywam. Nie mowie ,ze znikły ,ale sa chyba mniej widoczne. Ale i tak najbardziej małej wychodzą jak tatus na rączkach nosi. Wiec teraz piore wszystkie rzeczy w proszku dla niej i zobaczymy czy faktycznie od ciuchów czy moze od brody tatusia?

ja przemywam buzię wodą przegotowaną z dodatkiem oliatum soft. jak za kilka dni nie minie to zastosuję octenisept.

Mona , dawidowe i e-lona- dziękuję

cass Ty faktycznie masz fajne suwaczki . Wszystkiego najlepszego dla Zuzi z okazji 3 latek oraz dla Maji z okazji ukonczenia 1 miesiąca.

mam jeszcze do Was wszystkich prosbę. Wrzućcie kochane Wy moje jakies sprawdzone przepisy na fajne sałatki na wątek kulinarny. Mam jutro gosci , a zupelnie nie mam inwencji twórczej. moje salatki juz mi sie przejadly. będę Wam wdzięczna!!!!
 
Ostatnia edycja:
Na poprawę humoru dla wszystkich, którzy mają dziś kiepski:

‎1.Idź na Google Mapy.2. Daj "Pokaz trase". 3. Napisz Japan jako miejsce poczatkowe. 4. Napisz China jako cel. 5. Idz na 43 punkt twojej drogi :-)
 
hej
Ida ostatnio sie poklocilismy bo oboje bylismy zmeczeni i wygladalo to jak licytacja kto bardziej.... powiedzialam ze kiedys odwale numer wynajme pokoj w hotelu tylko na 1 noc, nie zabiore telefonu -po to tylko zeby spac i po to zeby pokazac chlopu jak to jest z dzieckiem 24/dobe gdzie czasem nie wiadomo co zrobic i jak pomoc bo dziec beczy a pojedzony przewiniety

też kiedyś przy pierwszym dziecku coś podobnego zasugerowałam mojemu mężowi :tak::tak:ale efekt był średni

tak poczytałam jak wam pomagają meżowie przy dzieciach to was pocieszę bo mój przy pierwszym nie pomagał wcale. Ja kąpałam, przewijałam usypiałam i tak zostało do dziś Łukasz potrzebuje tylko mamusi tatusia mogło by nie być. Jak m. wyjechał na tydzień to mały nawet tego nie zauważył a jak mnie nie było 3 dni to była wielka tragedia. Jak zostawiłam Łukasza jak miał 4,5 miesiąca i wróciłam do pracy to miałam straszne wyrzuty sumienia i dlatego sama się nim zajmowałam ale to był błąd. Teraz ja sama mam inne podejście. Nie proszę M. żeby się zajął małym jak chce się umyć tylko zanoszę mu go i mówię że idę się myć. I efekt jest taki że nie protestuje i chętnie przejmuje opiekę nad Krzysiem. A jak wcześniej pytałam "czy mógłbyś.." to dla niego odpowiedź była jasna "nie nie mógłbym"
 
reklama
Do góry