reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

która z was pieluchowała? bo ja nie wiem czym mam spiac po bokach te pieluchy aby te nozki rozszerzyc bo nie wystarcza samo włozenie tych dwóch pieluszek.
 
reklama
która z was pieluchowała? bo ja nie wiem czym mam spiac po bokach te pieluchy aby te nozki rozszerzyc bo nie wystarcza samo włozenie tych dwóch pieluszek.

Moja na usg bioder miała IIIB Stopień ale u ortopedy wyszło, że jest IB stopień. Pieluchowałam przez kilka dni do wizyty u ortopedy i myśmy wkładali pieluchę flanelową złożoną w prostokąt a w środek jeszcze tetrówkę. Teraz dajemy samą flanelkę tak profilaktycznie.
 
DORISDAY - wszystkeigo najcudowniejszego z okazji urodzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobrze ze nie tylko ja mam 3 z przodu...masakra....stara rura ze mnie:ppppppp

wrocilam z przeswietlenia i kur..... nic mi nei jest!!!!!!!!!!!!!a boli jak cholera!!!!!!!!!!!
 
mi tez tak sie wydaje bo ostatnio sporo stresu, jakas spieta chodzilam i rozdazniona a nerwobol na przeswietleniu nie wyjdzie. wczoraj bolalo lekko a dzis napier.... jak szlak.
 
Svensonka śliczna córcia.
Kal.aga ja robię dokładnie tak jak Ty. Po prostu przekazuję dziecko i koniec. Nie pytał czy mógłby zrobić to czy tamto.

Jeśli chodzi o pomaganie męża to mój jakoś tam pomaga, ale pieluchy z kupą jeszcze nie zmieniał, bo się boi. Z synem nie było problemu, a z córką trzeba się inaczej obchodzić.
 
Trochę rzeczy zrobiłam w domu. Nawet odkurzyłam i umyłam podłogi (mój małż nie uznaje mycia podłóg, nie widzi potrzeby i nigdy tego nie robi) ale mały w tym czasie był na balkonie.
Ja się mojego Męża doprosić nawet o mycie podłóg nie mogłam, więc Mała spędziła prawie 3 godziny na balkonie zanim sprzątnęlam cała chałupę. Ale było tak ciepło i słonecznie że nic tylko leżakować :-)

wypytam o ten nosek to wam napisze co mi pani doktor powie na ten temat, normalnie chrapie przez niego jak staruszek
Czekam co powie pani doktor - Justyna też często chrapie strasznie...!!

teraz to juz tak bedzie. Zeby sie wybrac na kilka dni gdzies z dzieckiem to trzeba całą wyprawę szykowac.
Mnie to czeka jutro... Wyjeżdżamy ok.16:00 na parę dni - nie będzie mnie na BB - JAK JA TO WYTRZYMAM?!?!?!?!?!?!?!

DORISDAY - PRZESYŁAMY WIEEEEELKI BUZiAK URODZINOWY!!!
buuzi.gif
 
sarisa mialas racje, jak na razi nie mam panikowac, nie sa najgorsze te kupki, sprawdzic diete swoja musze, jelsli nie pomoze to posiew kalu ale w przyszlym tygodniu bedzimey robic
co do noska to powotrze,wg pani pediatry jest to normlane, same przejdzie, nawilzac nosek, nie przesadzac z odciagniem i temp. w pokoju, poporstu dzieci tak maja
 
Margerrita, dzięki za dobre wieści :-)
Nawilżacz ultradźwiękowy chodzi pomimo odpowiedniej wilgotności, na wszelki wypadek.
Ja nie odciągam fridą noska bo się boje....
 
reklama
dorisday wszystkiego najlepszego… zmiana kodu, trójka z przodu ;-) ja to przerabiałam w kwietniu… nie jest źle ;-)

malutka u mnie też chyba rozkręca się laktacja, Mały się najadł, a ja siedzę i doję, bo pełno aż boli :-)
Cass najlepsze życzonka dla córeczek z okazji rodzinek: trzecich i miesięcznych.

ulisia nie kumam Japan, China… o co kaman?

dobranocka a czego Ty się we Fridzie boisz? Weż to i przyłóż sobie do policzka i pociągnij na Maksa, a zobaczysz, że to taki lajcik na maksa ;-)

My dzisiaj po pięknym długim spacerku. Karmiliśmy wiewiórki… widok pędzącej, rozhisteryzowanej na widok orzeszka wiewiórki… bezcenne.

Artek pierwszy raz był dziś na zakupach.

Spacer, zakupy, suma summarum Dziecko moje od rana śpi… strach się bac o nockę.

W piątek przychodzi do nas prywatnie fizjoterapeuta, zamówiłam taką wizytę, żeby Pan nam pokazał jak nosic, podnosic, przewijac, czym się bawic, itd. Koleżanka miała problemy przez złe „obsługiwanie” córki, Pan pomógł, skorygował, z małą lepiej. Chcemy uniknąc błędów. Mam płytę Zawitkowskiego, ale nic z tego nie rozumiem…


Kurcze straszny zastój mi się zrobił w prawej piersi. Nagrzewam się termoforem, jak wykąpię Artka lecę pod prysznic, na noc kapusta… i ściąganie oczywiście… ubóstwiam Medelę Mini Electric :-)
 
Do góry