reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ja tez dlatego jak meza nie ma to ja biore nosidelko na klate i tak spaceruje z mloda bo nie dalabym rady z wnoszeniem i znoszeniem na 2p z dzieckiem w ramionach a wozek jest piekny i masywny i jakbym zostawila na minute na dole to by bylo po nim
 
reklama
ja tez dlatego jak meza nie ma to ja biore nosidelko na klate i tak spaceruje z mloda bo nie dalabym rady z wnoszeniem i znoszeniem na 2p z dzieckiem w ramionach a wozek jest piekny i masywny i jakbym zostawila na minute na dole to by bylo po nim
ja też nosidło biorę ale wczoraj i dziś tak wiało że założyłam gondolę i myślałam że się stoczę razem z tym wózkiem. A u mnie klatka schodowa jest łamana w stosunku 1:3 więc na tych dłuższych schodach to masakra.
 
malutka, ja noszę gondolę i kółka osobno, też mam dwa piętra do pokonania. A czasami tyłem wjeżdżam kółkami na schody, ale to idzie długo i trzęsie dzieckiem, więc pozostaje mi raczej to noszenie na raty.
 
;-(
Mój mąż ma 39 stopni gorączki - boję się o Maleńką... Wysiudałam go do innego pokoju, ale przecież "obsługuję" i jego i Małą
nie wie co robić żeby nie była chora...! ;-(
 
hej dziewczyny poczytlam co u was, i ja mam szczescie bo w domu mieszkam i wozka nie nosze. moj w cholere ciezki,
a co do dzidzi dzisiaj wyje non toper mama moja wpadla pomoc. a ja z A. na czyszczenie rany na szpital. myslalam ze posram sie z bolu :( do tej proy az mnei boli cala pchwina, podbno jest nadkazone antybiotyk w nd jak tylko wymaz zrobia z tego syfu co cieknie. wylazly dwie male nitki, ale rozbeblane. nie da rady chyba tym plukaniem szwow sie pozbyc. splakalam sie jak bobr... do dupy z ta rana zasyfiona cala, moze to przez mojego gronkowca, alergie juz glupieje. a ze sztucznym karmieniem tez problem na cycowym watku opisalam
 
Strip - Ściskam gorąco! :-*
Patrz, na ile wyrzeczeń i bólu stać kobietę gdy staje się Matką... Z MIŁOŚCI!
Twój synuś jest tego wart - i ma wspaniałą, dzielną Mamusię!
 
dzieki kochana :*
staram sie ogarnac dla malego. ale sztucznego jesc nei chce a ja od nd antybiotyk. a ja tak lubie go karmic, nawet to ze je od 4 dni co 40 min mi nie przeszkadza. w nocy co dwie h. ale wolalabym go cycac niz pakowac ten bebilon wstretny jest. oj dizerwcyzny oby przetrwac te 3 miesiace!!! malego mojego do tego buzia swedzi bo wysypka konkretna.
 
reklama
Witam Mamusie :)
Po długiej nieobecnosci się melduję. Żyjemy i mamy się dobrze. Położna dziś była i nie ma zastrzeżeń do naszego szkraba i mówi ,że dobrze się nią zajmujemy.Jedynie ten nieszczęsny pępek (jeszcze nie ma zamiaru odpaść :( ). No i pediatra powiedział , ze mało przytyła . Jak wychodzilysmy ze szpitala wazyla 3610 a wczoraj 3850 i teraz w 2 tygodnie musimy min przytyc 400 ,wiec troche sie zestresowalam.Ale mam nadzieje,ze bedzie dobrze.
Dziewczynki czytam Was na bieżąco ,ale net mi psikusy sprawia non stop. Jak tylko napisze posta ,to mi pada necior.Albo strona się zamyka oj masakra i tak mnie to wyprowadza z równowagi ,że nie mam siły już pisać.
Strip przykro mi ,ze tak z ta rana cierpisz.Zycze Ci zeby szybko wszystko sie zagoiło :).
Idus ja tez musze isc z moimi 8 , bo jak mnie 4 zaatakuja to padne z bolu :(.
Kurcze troche nie fajnie macie z tymi wozkami.U nas na szczescie winda i nawet podjazd mam jak sie z klatki wyjezdza.
Koncze pozdrawiam Was wszystkie i dzidziusie również.
 
Do góry