reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

A Olek wieczorami od 3 dni wisi po 3 godziny na cycu... Długi ten skok rozwojowy.
W aptece dzisiaj słyszałam, że w Starogardzie szaleje rotawirus, brrr...

Monimoni, ja Olkowi zamówiłam "frejkę" i będę na noc zakładać. Ma zdrowe bioderka, a i tak tetrą kazali profilaktycznie szeroko pieluchować na noc, więc dla jego wygody będzie "frejka" - w tetrze wył, bo pupę miał wyżej od plecków.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam po południu :-)
Młoda wreszcie przysnęła a ja tu łączę przyjemne z pożytecznym - czytam coście napisały i się doję :-)

Robię pasztet z selera - polecam, rewelacyjny przepis! Szwagier się oszukał - myślał że to z mięsa!
Wielkie Żarcie - Przepis - Pasztet z selera - pyszny

Wieczorem imieniny u mojej Mamy.

Mała Mi - a ta Twoja teściowa to tak poważnie? Ciebie też lepiej traktuje...?
 
moja dopiero zasnela...ile sie ubeczalam nad nia... jadlam na biegu jak karmilam z cyca, wycalowalam, nosilam przytulalam i zle ciagle zle... zanioslam do wozka i nakrzyczalam na nia (puscily mi nerwy niestety) tez zle, wzielam w ramiona przytlalam i szeptalam -nie dziala... nie chciala spac walka ze snem i juz... noz szlak trafil mnie juz. dzwonilam do meza to wylam do telefonu ze w weekend chyba nie dotkne malej poza cycaniem bo tak mam dosc jej wariactwa od 8- nie wiem ktorej godziny... noz cholera pociac sie mozna... Maz mi mowi ze postara sie niazajac w weekend zebym mogla odpoczac jak najwiecej ale ja tak nie moge zyc zeby dzien w dzien robila mi mloda takie jaja, najedzona przewinieta, wypieszczona, i nie chce spac, nawet godzinki.... serio zdarza mi sie z w momentach bezsilnosci mialabym ochote piznac wszystkim zamknac drzwi i wrocic po tygodniu.... a co wtedy robie??? rycze! bo przeciez bym chyba umarla jakbym jej pol dnia nie widziala... jakby ktos mnie slyszal to powiedzialby ze mam swira. co innego jakby mloda juz miala 4 lata to wiadomo-pora spania to do wyra i koniec dyskusji, a tu takie slonko malutkie i co zrobic?? przeciez klapsa nie przywale !!! ehhhhh czasem mam ochote sie poddac ale z drugiej strony nie potrafie.


MALA MI - a nie mowilam ze tesciowa oglupieje po narodzinach wnuka??
 
hej
wybaczcie mi ,że nie bywam często, ale jeszcze nie doszłam do siebie zupełnie niestety:(mam nadzieje,że powrót nastąpi szybciutko:)))) jutro mam urodzinki,jesteśmy skorpionki z synusiem:)
 
witam. ja dzis sama z dwojka dzieciaczkow bo M pracuje do 18stej:((ale dobrze ze starsza corcia sama sie soba zajmuje a mlodsza jest grzeczna. wlasnie sie najadla i spi...juz teraz daje jej prawie caly czas bebiko bo z cycka sie nie najada i glodna..a ktora z was daje dzicku MLEKO GERBER ??????????slyszalam ze jest bardzo dobre i ma probiotyki. sama mysle zeby mojej je kupic albo przejsc na bebilon...bo bebilon chyba tez lepszy od bebiko?

moja od urodzenia je bebilon ale koszta sa spore. jak bedzie miala około 6 miesiecy to bede testowa bebiko bo sporo tansze a skład ten sam. no chyba ze nie bedzie chciała jesc albo cos sie bedzie działo. tak samo to mleko gerber

a my po spacerku i czas pomyslec o sniadanku. jutro 3 dni u rodzicow w gosciach
 
no wlasnie teraz sobie tak mysle ze gerbera sa chyba 2 i 3...no coz zobacze. moze zostane przy tym bebiko tylko tak mnie zastanawia to ze na glowce malej zauwazylam jakby wysypke. to wyglada tak jakby miala na glowce kaszke rozsypana. nie jest to czerwone ale skora taka kaszkowata..i na brwiach tez ma taka skorke..to moze byc jakas alergia??????????juz sama nie wiem
 
moja juz ktorys dzien od 8-13h wybudzona na maksa nie chce spac, tzn jej sie chce spac momentami ale walczy ze snem zeby nie spac, oczy czerwone a ta sie drze, w nocy spoko co 3.5h sie teraz budzi czasem co 4, ale jak widze twoja cora niezle se lubi polulac... fakt ze jest starsza od mojej i to tez swoje robi. ja dopiero teraz odciagalam mleko bo nie mialam kiedy bo caly czas bylam zajeta karmienie, przewijanie tulenia -jak usnela na mojej klacie i potem zanioslam do spania to 5 min potem darcie... nozzz kurnaaaa.......
dziulka, a wyobraź sobie kobieto, że jak jestem sama z młodą to mam tak zawsze:/// może to cie pocieszy;)

A Olek wieczorami od 3 dni wisi po 3 godziny na cycu... Długi ten skok rozwojowy.
W aptece dzisiaj słyszałam, że w Starogardzie szaleje rotawirus, brrr...

Monimoni, ja Olkowi zamówiłam "frejkę" i będę na noc zakładać. Ma zdrowe bioderka, a i tak tetrą kazali profilaktycznie szeroko pieluchować na noc, więc dla jego wygody będzie "frejka" - w tetrze wył, bo pupę miał wyżej od plecków.
co to jest ta frejka??? jak to wygląda???

ja juz po dentyście. zapalenia na szczęście nie ma, ale podobno z ósemkami jest tak, że w większości przypadków jednak problemy sprawiają, więc mam smarować Dentomitem (czy jakoś tak) i płukać jakimś płynem i wodą utlenioną.
jak wróciliśmy do domu to po może 10min kurier przyjechał no i moja młoda ma w końcu wózek:D:D:D a jak na złość pogoda do dooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooopy............. i teraz nie wiem: wychodzić na spacer czy nie? z drugiej strony do wiosny czekać nie będę:/
jutro mąż ma dniówkę i juz się boję bo będę sama na placu boju z dzieciem, a dzisiaj od rana ŚPI!!! po wczorajszej butli zaraz po północy walczyła jeszcze do 2ej, ale za to spała do 7:30 rano!!!!!!!!!!!!! nakarmiłam ją cycem i pospała do 9:30 potem jadła dopiero o 13:30 i na razie śpi... co to bedzie w nocy i jutro????????;D
a u mnie na obiad klasycznie: kasza gryczana z gulaszem;) małż wersja z ryżem:p

Dziulka, do jakiej galerii???? bo ja nie widziałam nigdzie... tam gdzie sparrow dodawała zdj swojej niuni??? bo chciałabym więcej swoich dodać ale nie na ogólnodostępnym.
 
reklama
efa, :*:*:*
dziulka, juz znalazłam te dzisiejsze:D ale słodzik mały:D:D:D szkoda że nam nie przyszło do głowy poprosić kumpelę, ktora sie bawi aparatem fotograficznym prawie profesjonalnie...
no ale ta galeria zamknięta to gdzie?
 
Do góry