reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Synek leży w łóżeczku a ja buszuje na chwilę po necie. Zdążyłam już też przygotować się do dzisiejszego wyjścia na uczelnie, o 15 zaczynam swoją przygodę z nową uczelnią, nowymi ludźmi. Lekko się stresuję ,ale chyba potrzebuje wyjść wśród ludzi. No ale już tęsknie na samą myśl za synkiem. :-( Są tutaj mamy które też studiują? Macie zamiar ściągać na uczelni mleczko dla maluszka, bo przez tyle godzin to piersi mogą się przepełnić?!

Mąż wróci dzisiaj z pracy dopiero po 18 tak więc synek zostaje z teściową pod opieką. Ona jest taka zafascynowana nim :-).
 
reklama
Mała_mi88- ja na studia wracam za tydzień. Chociaż chodzi mi po głowie nawet żeby jutro jechać bo dobrze się już czuję i nawet siadam :D A jak pojadę to na calutki dzień więc na pewno biorę laktator. Będę gdzieś cichaczem w wc odciągać, żeby mi cycki nie pękły :p
 
Synek leży w łóżeczku a ja buszuje na chwilę po necie. Zdążyłam już też przygotować się do dzisiejszego wyjścia na uczelnie, o 15 zaczynam swoją przygodę z nową uczelnią, nowymi ludźmi. Lekko się stresuję ,ale chyba potrzebuje wyjść wśród ludzi. No ale już tęsknie na samą myśl za synkiem. :-( Są tutaj mamy które też studiują? Macie zamiar ściągać na uczelni mleczko dla maluszka, bo przez tyle godzin to piersi mogą się przepełnić?!

Mąż wróci dzisiaj z pracy dopiero po 18 tak więc synek zostaje z teściową pod opieką. Ona jest taka zafascynowana nim :-).

ja jak studiowalam z mala coreczka to chodzilam wszedzie z laktatorem:-)ale przewaznie sie nie przydawal bo na wyklady nie chodzilam-indywidualny tok, no a cwiczenia po 1,5 i malo ich bylo na 5tym roku wiec zdazalam w biegu wrocic na karmienie:-)
 
witam w ta brzydka deszczowa pogode. Po całym dniu goszczenia sie u kolezanki moje dziecie jak zjadło o 23 to zasneło w swoim łózeczku i wstało dopiero 5,30. Zjadła w 15 minut cała flache i spała dalej do 10 ale juz koło mnie. Pierwsza noc przespana i jeszcze w samotnie w łózeczku. A teraz chce dalej spac ale na raczkach u mamusi a jak ja wsadziłam to płacze. heh. Teraz mogła by pospac troszke ja sobie poczytam a jak sie obudzi zje i ide do sklepu po cole bo oszaleje jak sie jej nie napije.
 
witam. ja dzis sama z dwojka dzieciaczkow bo M pracuje do 18stej:((ale dobrze ze starsza corcia sama sie soba zajmuje a mlodsza jest grzeczna. wlasnie sie najadla i spi...juz teraz daje jej prawie caly czas bebiko bo z cycka sie nie najada i glodna..a ktora z was daje dzicku MLEKO GERBER ??????????slyszalam ze jest bardzo dobre i ma probiotyki. sama mysle zeby mojej je kupic albo przejsc na bebilon...bo bebilon chyba tez lepszy od bebiko?
 
witam w ta brzydka deszczowa pogode. Po całym dniu goszczenia sie u kolezanki moje dziecie jak zjadło o 23 to zasneło w swoim łózeczku i wstało dopiero 5,30. Zjadła w 15 minut cała flache i spała dalej do 10 ale juz koło mnie. Pierwsza noc przespana i jeszcze w samotnie w łózeczku. A teraz chce dalej spac ale na raczkach u mamusi a jak ja wsadziłam to płacze. heh. Teraz mogła by pospac troszke ja sobie poczytam a jak sie obudzi zje i ide do sklepu po cole bo oszaleje jak sie jej nie napije.

moja juz ktorys dzien od 8-13h wybudzona na maksa nie chce spac, tzn jej sie chce spac momentami ale walczy ze snem zeby nie spac, oczy czerwone a ta sie drze, w nocy spoko co 3.5h sie teraz budzi czasem co 4, ale jak widze twoja cora niezle se lubi polulac... fakt ze jest starsza od mojej i to tez swoje robi. ja dopiero teraz odciagalam mleko bo nie mialam kiedy bo caly czas bylam zajeta karmienie, przewijanie tulenia -jak usnela na mojej klacie i potem zanioslam do spania to 5 min potem darcie... nozzz kurnaaaa.......
 
reklama
Do góry