reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
efa- twój synek ma widać zdrowy brzuszek skoro możesz jeść takie łakocie. Pozazdrościć. Ja tez pokusiłam się na ciasteczka ale efekt taki że ból brzuszka murowany:sorry2:
https://www.babyboom.pl/forum/members/kathhe-22244.html kathhe - mój krzyś po kąpieli o 19.30 śpi do 23 ewentualnie jak się poszczęści to do 24 potem je i budzi się o 2 a potem ma fazę płaczu i niespania tak koło godziny a potem to już często się budzi.
svensonka - ja również trzymam kciuki żeby ci się udało do 24, ale tak patrzę na twój suwaczek to widzę ze jeszcze w sumie masz troszkę czasu:tak:
nilona- ja miałam wywoływany poród, załozyli mi cewnik foleya na noc żeby doprowadzić do rozwarcia na 3 palce. Poszło nieźle nawet nie bolało a rano podłączyli kroplówkę z oksytocyną ale w zasadzie skurcze pojawiły się jeszcze zanim zaczęła działać:sorry:
 
Kasis- witaj i wychodz z tego szpitala jak najszybciej!!!

Magda spi roznie budzi sie w nocy ze dwa trzy razy, raz nawet 7 godzin przespala, a o ktorej sie budzi to nie wiem, bo nie patrze na zegarek
 
mój Wojtek to samo. Tzn czasem przebłysk i od 21 do 3 pospi, ale zazwyczaj p kapieli o 21 to do 23 pospi pozniej o 1 znow pobudka i o 3 albo 4, i od 4 juz nie spi czesto........ ledwo zyje ;p
KASIS
gratuluje! 3malam kciuki :)
 
U mojej maleńkiej ze spaniem jest na ogół ładnie oprócz pory 23.00-2.30. Wtedy sporo płaczu jest. Potem śpi tak do 5-6.00. Na szczęście są noce kiedy ładnie śpi. W dzień chyba dłużej sypia. Średnio budzi się co 3 godziny.

Kal.aga tu jest wątek dla mam ze starszymi dziećmi chociaż coś obumarł. Widzę, że mamy dzieci z tego samego roku. Mój syn na razie nie jest zazdrosny i stara się pomagać, śpiewać piosenki, itd. Ja jestem zadowolona z tego jak się zachowuje w stosunku do Laury.

Kasis witaj.

Svensonka trzymam kciuki.
 
Jeśli chodzi o spanie mojego synka to zasypia w godzinach 21-22 i budzi się na jedzonko w godzinach 2-3 a potem 7-8 tak więc całkiem ładnie. Kiedyś zdarzyło mu się zasnąć po 22 i obudzić dopiero o 5:30.
Zaraz właśnie bierzemy się z mężem za kąpiel małego, powiem Wam szczerze że ja sama bałabym się go kąpać, jakoś nie czuję tego... a mężowi to bardzo dobrze wychodzi. Potem nakarmimy cycem i butlą i miejmy nadzieję że synek pójdzie ładnie spać po odbeknięciu po mleczku.
Dzisiaj byliśmy na rodzinnym spacerku na Wawelu i Łukaszek miał swoje pierwsze spotkanie ze smokiem krakowskim :):)

Kasis witaj i super że już jesteś po !!:):)
 
KAthe - moja Lena śpi średnio 5,6 h w nocy. Najczęściej 23-5, 24-6

podaj przepis jak ty to robisz prooooooooooooooooooooszeeeeeee!!!!!!!!!!!


wrzucilam nowe zdjecia mlodej na galerie:))) od paru dni jak ja laskoczemy albo cos jej sie spodoba to mowi "KAAAAAAAAAA" -co to znaczy??
 
Ostatnia edycja:
A czy któraś z Was miała wywoływany poród?

Ja miałam.

jesli chodzi o smoka ,jesli dzidziolek wypluwa smoka po karmieniu tzn. ze jeszcze głodny (bynjamniej tak mowila położna i u nas sie to sprawdza.

U nas też jest dokładnie tak! :-)

od paru dni jak ja laskoczemy albo cos jej sie spodoba to mowi "KAAAAAAAAAA" -co to znaczy??

Lepiej nie wnikaj co to znaczy - jeszcze wyjdzie na to, że przeklina albo co ;-P

Wiecie co? Okazało się że moje dziecko wcale nie ma kolek, że mogę jeść co chcę, ze brzuszek przy kupkach wcale nie boli, że prześpi nawet 6 godzin ciurkiem (!) jesli.... SIĘ NAJE! Zaczęłam po cycu podawać swój pokarm z butli - i moja Justynka stała się ANIOŁEM! Ze też ja na to wcześniej nie wpadłam....

Dziś kończymy miesiąc :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kathe ku pokrzepieniu... mój Arturek budzi się co 2-3 godziny, a czasami je przez 1-2 godz. Pocieszam się, że będzie lpiej :-)

Witaj kasis dumna Mamusiu Bartusia :-)
 
Do góry