reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

I znow siedze co 15 min skurczyki kujace i nic ja chyba sfiksuje dzis caly dzien i znow na wieczor mnie wezmie
o 8 wiezal dwie lyzeczki olejku i nic normalnie nie wiem juz co myslec

Zeby twoje zabiegi nie odniosly skutku dopiero po polnocy:-pmoj porod tez nie poszedl wdlg mojego planu, ale jakos sie udalo wszytsko zorganizowac:)
 
reklama
Czesc dziewczynki
Kasis gratuluje kochana. Zycze dużo zdrówka,bo czytałamna gorącej o szyjce i sie przeraziłam :(.
I rozpokowanym Mamusiom wielkie gratki
dziewczynki nierozpakowane trzymam kciukasy za rozpakowanie sie do 24 a jak sie nie uda to życzę Wam ,żeby nie jutro :).
jesli chodzi o smoka ,jesli dzidziolek wypluwa smoka po karmieniu tzn. ze jeszcze głodny (bynjamniej tak mowila położna i u nas sie to sprawdza.jak mała najedzona to ładnie ssie ,ale nie przepada za smokiem.Ale fajny sposób ,zeby szybko uspokoić).
My dziś na pierwszy spacerek sie wybieramy i sie doczekać nie możemy.
Życze miłego dnia.
 
witam
oj dziewczynki tak tu zaglądam i podczytuję ale chyba będzie mi ciężko za wami nadążyć.

mój Krzyś też na smoczka nie bardzo ma ochotę a szkoda bo czasami już jest najedzony a jeszcze chce ssać i denerwuje go że mleko leci.

i właśnie się obudził głodomór
 
No i chyba czop odchodzi bo sluz brazowy na wkladce mam
mam nadzieje ze akcja sie szybko rozwinie teraz

No to super!! oby jak najszybciej bo do 24 coraz mniej czasu!

Dzieci z tata sie spaceruja na balkonie a ja mam chwilke wolnego:)

Wczoraj mnie tak wysypalo na czole ze masakra!! mam taka drobna kaszke na calym czole, az wstyd do ludzi z czyms takim, jak 16 latka doslownie!!mam nadzieje ze szybko zniknie
 
Pokonałam dzisiaj z wózkiem chyba z 3-4 km na spacerku :). Pogoda przefajna. Oprócz tego umyłam ręcznie autko na podwórku u rodziców. I wynegocjowałam z mężem, że zostanę w Starogardzie co najmniej do czwartku. Jest mi tu fajnie, a frykasy do jedzonka są takie, że hej! Na obiad wcinałam z mamą i siostrą tort czekoladowy!!! Wczoraj był serniczek na deser. A w zamrażarce czekają 4 owocowe sorbety i dwa pudła zwykłych lodów (latte i waniliowych). Normalnie przydałby się dodatkowy żołądek :D

Svensonka, kciukasy za szybkie rozpakowanie!!!
 
Pokonałam dzisiaj z wózkiem chyba z 3-4 km na spacerku :). Pogoda przefajna. Oprócz tego umyłam ręcznie autko na podwórku u rodziców. I wynegocjowałam z mężem, że zostanę w Starogardzie co najmniej do czwartku. Jest mi tu fajnie, a frykasy do jedzonka są takie, że hej! Na obiad wcinałam z mamą i siostrą tort czekoladowy!!! Wczoraj był serniczek na deser. A w zamrażarce czekają 4 owocowe sorbety i dwa pudła zwykłych lodów (latte i waniliowych). Normalnie przydałby się dodatkowy żołądek :D

Svensonka, kciukasy za szybkie rozpakowanie!!!


Efa a ty karmisz piersią? Bo jak czytam o takich pysznościach to wyć się chce :tak:
 
reklama
kathhe, a u mnie nieważne czy zjem coś potencjalnie niebezpiecznego czy sam chleb z wędliną (bo piję i tak praktycznie tylko wodę) i tak jest to samo: prężenie przy każdym bączku przechodzące w płacz... pierniczę, chyba zacznę jeść wszystko, bo moje poświęcenie nie zdaje egzaminu...
no u mnie to samo:/

Pokonałam dzisiaj z wózkiem chyba z 3-4 km na spacerku :). Pogoda przefajna. Oprócz tego umyłam ręcznie autko na podwórku u rodziców. I wynegocjowałam z mężem, że zostanę w Starogardzie co najmniej do czwartku. Jest mi tu fajnie, a frykasy do jedzonka są takie, że hej! Na obiad wcinałam z mamą i siostrą tort czekoladowy!!! Wczoraj był serniczek na deser. A w zamrażarce czekają 4 owocowe sorbety i dwa pudła zwykłych lodów (latte i waniliowych). Normalnie przydałby się dodatkowy żołądek :D
efa a jak u was z karmieniem przy takiej diecie?nie ma problemow z brzuszkiem?
 
Do góry