reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Pokonałam dzisiaj z wózkiem chyba z 3-4 km na spacerku :). Pogoda przefajna. Oprócz tego umyłam ręcznie autko na podwórku u rodziców. I wynegocjowałam z mężem, że zostanę w Starogardzie co najmniej do czwartku. Jest mi tu fajnie, a frykasy do jedzonka są takie, że hej! Na obiad wcinałam z mamą i siostrą tort czekoladowy!!! Wczoraj był serniczek na deser. A w zamrażarce czekają 4 owocowe sorbety i dwa pudła zwykłych lodów (latte i waniliowych). Normalnie przydałby się dodatkowy żołądek :D

Svensonka, kciukasy za szybkie rozpakowanie!!!

mam nadzieje ze przed 24:01 zdarze kujace skurczybyki i nic
jejku ile ja tak sie meczyc bede od 12 popoludniu dzis a na wieczor najgorzej tak miedzy 7 a 9
 
czesc kochane:) witam sie ze szpitala:)mały właśnie ciągnie cyca:)ja jestem zajechana na maksa,ale uzależnienie od bb jest:)dziekuje za gratulacje, a za nierozpakowane trzymam kciuki:) nie dlugo sie odezwę:)))


Dziekuje Natolince w pierwszej kolejnosci:)a takze za smski od dziewyn:Sugar.Malutkiej
Sugar masz rewelacyjne przeczucie:)))
Dziekuje równiez za miłe słowa na forum:)))))
Błażejek jest kochany ,słodziutki taki synuś mamusi:)))) poród błyskawiczny no ale wcale nie bez bóli ale nie mam co narzekać:)) za to teraz te szfy cholerne:((((napewno opisze to na odpowiednim watku:)narazie tylko tak szybko sie odezwałam:)
 
Ostatnia edycja:
Jasne, że karmię piersią. Tylko piersią. I co, miałabym sobie odmówić? Never!!! :-)
A Olek nie prostestuje. Do słodyczy przyzwyczajony od pierwszych dni życia, włącznie z czekoladą. Do nabiału też.

no pozazdroscic tylko:) ja jak zjadlam troche czekolady to prawie caly dzien maly sie prezyl bo kupka nie mogla wyjsc, ehhh juz mi sie tak chce slodyczy, no ale przynajmniej waga szzybko spada:)

kasis witaj , nareszcie rozpakowana:)


dziewczyny ile wam dzieciaki spia w nocy? bo moj 2 godziny:( raz mu sie zdazylo 3 godziny przespac wiec jestem zalamana, z corcia ja nastawialam sobie budzik co 4 godziny i musialam ja wybudzac! a ten maluch jakis wiecznie nienasycony, tylko cyc i cyc a potem prezenie!
 
Ostatnia edycja:
no pozazdroscic tylko:) ja jak zjadlam troche czekolady to prawie caly dzien maly sie prezyl bo kupka nie mogla wyjsc, ehhh juz mi sie tak chce slodyczy, no ale przynajmniej waga szzybko spada:)

kasis witaj , nareszcie rozpakowana:)

No i dalöej kwitne w dwupaku mam juz tego dosc
ciotka przyjechala bo jakby co z synkiem zostanie
male skurczyki nic konkretnego
 
czesc kochane:) witam sie ze szpitala:)mały właśnie ciągnie cyca:)ja jestem zajechana na maksa,ale uzależnienie od bb jest:)dziekuje za gratulacje, a za nierozpakowane trzymam kciuki:) nie dlugo sie odezwę:)))


Dziekuje Natolince w pierwszej kolejnosci:)a takze za smski od dziewyn:Sugar.Malutkiej
Sugar masz rewelacyjne przeczucie:)))
Dziekuje równiez za miłe słowa na forum:)))))
Błażejek jest kochany ,słodziutki taki synuś mamusi:)))) poród błyskawiczny no ale wcale nie bez bóli ale nie mam co narzekać:)) za to teraz te szfy cholerne:((((napewno opisze to na odpowiednim watku:)narazie tylko tak szybko sie odezwałam:)

Byle by sie nie rozchulalo kolo 9 i zebym na 1 listopada nie trafila :-(((((((
 
reklama
Do góry