reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ladybag witaj
Dagisu nic sie nie martw naprawde nim sie obejrzysz bedziesz miala szkraba w ramionach :).Trzymam kciuki
Kasia 33 Ty tez nie fiksuj . dacie rade. Ja tez bylam po terminie i szybko sie samo rozwinelo.
Dziewczyny ja leze z dziewczyna po cc i ona codziennie dostaje te zastrzyki przeciwzakrzepowe.
Moriam moja mala caly czas wodzi za mna wzrokiem . Jak zobaczy cos ciemnego totez sie wpatruje .
A my dzis wazymy 3610 wiec waga urodzeniowa przekroczona. malutka zdrowa :) i wychodzimy dzis do domku. Mam nadzieje ,ze nadal bede taka spokojna i dam rade sie nia w domku opiekowac razem z mezem.
Noc pieknie przespana 2 razy karmienie i Mamusia wyspana.
U mnie suwaczek nadal nie zmieniony ,bo nie pamietam jak :(.
Pozdrawaim Was wszystkie .
I trzymam kciuki za te Mamusie w dwupaku. Zobaczycie nim sie obejrzycie a dzidziolek bedzie z Wami.

To czekamy na zmiane suwaczka jak wrocisz do domciu milo slyszec zew u wiekszosci po porodach wszystko oki
my dalej w dwupaku.....
 
reklama
Dzień doberek

Ja też nie moge narzekac na dzisiejszą noc. Nawet musialam sama obudzic Doriana na cyca , bo juz myslalam ,ze mi jedna piers rozerwie tak byla przepełniona ;-). Potem o 4.30 zmiana pieluchy , bo kupa byla i znow karnienie i pospalismy do 9.30 :-)
Tylko ze ja mam dzis problem ze sobą. Myslalam ,ze to kolka , ale boję sie ze to moze byc wyrostek. Mam potworny bol z prawej strony (promieniuje mi na podbrzusze) , wzielam juz nospe i nic , nie ma poprawy , a ja nie moge chodzic taki bol. Martwie się.
 
Witam,

u nas nocka okej, nakarmialam o 22, potem po 1 i potem po 4 i po 7, a okolo 8 wstala Zosia.

Ja Madzie odkladam za kazdym razem do lozeczka, w dzien czy w nocy, czasami tez tak ma ze przy cycku spi, a w lozeczku oczy sie otwieraja, to wtedy jeszcze raz przytulam daje cyca i wtedy zasypia. Czasami sie tylko obudzi, zeby ja przytulic wziasc na rece na chwilke i dalej zasypia
 
No i wróciłam od lekarza, mam aż 1cm rozwarcia szok ,ze hej:((((liczyłam na więcej!!! niby do tygodnia ma sie rozwiązać:)a jak nie to 2 listopada mam się wstawić w szpitalu.
 
Rany, jak ja Wam zazdroszczę... ja miałam już pietą noc z rzędu nieprzespaną... Niby to nie kolka tylko ciągłe "stękanie" nie wiem jak to nazwać. Maja stęka i się pręży tylko w dzień kilka godzin przesypia spokojnie. Widać że coś jest nie tak. Dietę już mam ubogą, espumisan włączyłam, czopki Viburcol zapisane przez pediatrę i nic.. a nawet mam wrażenie że jest gorzej. I dzisiaj kupka żółto-zielona, lekko śluzowata... Jutro przychodzi położna, zobaczymy co powie. Jestem załamana. Do tego Zuzka wczoraj temp. 39.3 i dreszcze, dałam Panadol i dzisiaj wszystko ok. Nie wiem co to było. Wczoraj aż się poryczałam z tego wszystkiego...
 
Rany, jak ja Wam zazdroszczę... ja miałam już pietą noc z rzędu nieprzespaną... Niby to nie kolka tylko ciągłe "stękanie" nie wiem jak to nazwać. Maja stęka i się pręży tylko w dzień kilka godzin przesypia spokojnie. Widać że coś jest nie tak. Dietę już mam ubogą, espumisan włączyłam, czopki Viburcol zapisane przez pediatrę i nic.. a nawet mam wrażenie że jest gorzej. I dzisiaj kupka żółto-zielona, lekko śluzowata... Jutro przychodzi położna, zobaczymy co powie. Jestem załamana. Do tego Zuzka wczoraj temp. 39.3 i dreszcze, dałam Panadol i dzisiaj wszystko ok. Nie wiem co to było. Wczoraj aż się poryczałam z tego wszystkiego...

A próbowałaś położyć na brzuszku? Ja zauważyłam, ze moja mniej stęka jak ją położę ze dwa razy dziennie na brzuszku. Wtedy ładnie jej się i odbeknie i popierdzi.
 
ja nocka dosc tak, a wczoraj wieczorem od 20.30-1h mloda aktywna jak diabli - full forma:) poza tym Guzik pisala sms ze koniec z kroplowkami i chyba jutro cc bo jej dziec nie chce wylezc a juz po terminie:p
 
reklama
A ja dziś zdobyłam wielokrotnie wszystkie schody w mieście, wytrzęsło nas w aucie i nic!!! Wszyscy wydzwaniają, czy to już, a mnie już zaczyna k...... łapać, bo przeterminowana będę od środy ;-). W piątek ktg w szpitalu i może od razu moja gin mnie zbada i zobaczymy, jak wygląda sytuacja.

Pozdrawiam nierozpakowane szczególnie.
 
Do góry