reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

a moja mała to cygańskie dziecko, więc podejrzewam, że nie będzie rozpaczać.

Nic tylko pozazdrościć. Młodą oddaję jak najczęściej w inne ręce żeby się przyzwyczajała do ludzi i odzwyczajała, że "tylko mama". Ale nie wiem na ile to skutkuje bo nawet Tato ma problemy czasem żeby ją uspokoić... :-(
 
reklama
wlasnei teraz polozylam mloda lulu:)))))) jako swiezo upieczona mamusia przeanalizowalam to co robie nieraz i jak... mozna by z tego zrobic dyscypliny sportowe haha:))) a wiec:
- szykowanie butli na czas
-wyjmowanei cyca ze stanika zanim dziec zezre podkoszulke matce:p
- jedzenie jedna reka czegokolwiek a druga trzymanie dziecia przy cycu:pp
- kapanie na czas tzn namydlanie zanim dzieciowi sie przestanie podobac
-robienie zakupow na czas z przejsciem przez kase wlacznie zanim wszystkim w kolejce popekaja bebenki w uszach (glodny dziec=zly dziec)
- zdolnosc lapania w powietrzu kupy i siku zanim przewijak zatonie :)))))
- udawanie ze jest sie wyspanym i full formie:))
-spanie na czas i usypianie na sile w celu "nadrobienia" snu

a z dyscyplin dzieckowych:
-obserwacja jednym okiem polozenia w jakim sie znajduje (w razie "nispodobania" wlaczanie syreny)
-wspinaczka po tatowej klacie w celu obgryzania uszu lub cmokania szyi
-wyrywanie wlosow tatusiowi na klacie na garsci:))
-przy odbijaniu puszczenie pawia na pol podkoszulki:)))))
- kto glosnie pierdnie? dziec czy rodzic??:))
-puntkualnosc w budzeniu na papu

serio chyba Bozia mnie opuscila ze takie glupoty wymyslam:)))

poprawiłas mi humor tymi dyscyplinami
ja bym jeszcze dodała kto głosniej beknie dziecie czy duzy chłop.
 
Dobranocka
To chyba zależy od charakteru dziecka. Ja mojej małej tak nie oddawałam. Ona od początku nie bała się ludzi. Ale też jestem za tym, żeby dziecko czasem oddawać pod opiekę. Raz żeby dziecko się przyzwyczaiło a po drugie, żeby mama nie fisiowała tak jak ja teraz.

Dziulka albo kto głośnie pyrknie, bo takie dziecię to potrafi głośno dać :) I też mnie to rozbawiło.
 
Ostatnia edycja:
No to ruszyły 26 ;-).

Moje łożysko jest 3 stopnia i wg gin powinnam urodzić w terminie (ale podwozie pozamykane...), a jak nie 29.10 mam ktg i czekamy dalej. Wody ok. Małej nie dało się pomierzyć, bo gdzieś pochowała nogi. Łepek też nie ustalony chyba, bo coś mówiła, że przygięty w stronę kości krzyżowych.

Byle nie 1.11!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry