reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziewczynki dopadł mnie strach!!!!! jutro ide do szpitala i mam straszne nerwy:((((( normalnie płakać sie chce tak sie boje, a najgorzej ze mój M na kursie i dopiero zobaczymy sie w szpitalu jutro wieczorem:(((((((
 
reklama
Makuc chciałam Ci napisać Prywatną wiadomość, ale coś nie chce mi się wysłać, więc napiszę tutaj. Mam nadzieję, że dziewczyny nie będą złe, że zaśmiecam wątek :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Byłam dzisiaj na ktg i dowiedziałam się, że z powodu zamknięcia oddziału na staszica jest ciężka sprawa jeśli chodzi o miejsca na "położnictwach". Najgorzej jest na lubartowskiej - jakby coś się działo, to dzisiaj nie ma mowy o przyjęciu - brak miejsc. Więc jeśli bardzo zależy Ci, żeby tam rodzić, to lepiej zaciśnij jeszcze nogi ;-);-) W razie nadejścia "tego momentu" dzisiaj, to zostaje nam jaczewskiego i kraśnickie.
 
hej lasencje melduje sie wieczornie bo dzionek zabiegany, smoczek zarloczek dopominala sie o swoje, do tego odwalilam prasowanie i psoprzatalam chate. przyszla do mnie znajoma poklechac, potem mama i tak do 15.30 zlecialo. potem polozylam sie troche ale musialam wstac bo mloda wlaczyla alarm mleczny i po karmieniu spac i spi do t ej pory a ja zaliczylam 2.5h drzemeczki:)

ULISIA super ze juz wrocilyscie:)))
DOBRANOCKA- nie masz co sie bac cc, ja bylam cykor a przezylam lepiej niz mi sie moglo wydawac:)) od wczoraj juz nic mnie nie ciagnie jak sie klade lub wstaje z pozycji lezacej, bo do tej pory ciagnelo po bokach troche. ogolnie po cc najwazniejsze jest szybko stanac na nogi (zobacz opis mojego porodu na watku o porodach), rana szybciej sie goi i szybciej sie dochodzi do siebie:)))))))))
 
Kasis nie denerwuj się Kochana. Biedulko, szkoda, że mężusia nie ma przy Tobie. Ja jestem strasznym boidudkiem i nawet nie wyobrażam sobie co będzie, jak mnie skurcze dopadną. Dzielna z Ciebie kobietka nawet się nie obejrzysz jak mąż będzie przy Tobie.
 
witam serdecznie :) ahhhh dzis mialam pierwsze zajecia na kursie komputerowym ;) hmmm prowadzaca co chwila sprawdzala czy wszystko u mnie ok ;) jakby sie bala ze pracownie zaleje czy cos :))

a co do laktatorow... to ja sobie kupilam z tommy tippe elektryczny i chyba cos zepsulam... bo jak chcialam sprawdzic czy dziala to zassalo mi cycka i nie moglam sie odczepic
 
dziewczyny melduje się. w końcu! już tak się za Wami stęskniłam!!! wróciliśmy wczoraj,ale jak na złość netu nie było ciągle... a teraz w wolnej chwilce poczytam trochę, ale chwilka będzie raczej naprawdę chwilką.
pozdrawiam ciepło!!
 
reklama
Do góry