reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Malutka- takie szczepienia to koszt okolo 300zl za dawke przynajmniej tak jest przy meningo albo pneumo a dawki sa chyba 3, skojarzone nie pamietam ile kosztuja, ale tanie nie sa

Efa- super ze udalo sie wam to zalatwic!!

Moni- sliczna corcia,wracaj do nas szybko!!

Dobranocka- wspolczuje bolu, mam nadzieje ze szybko przejdzie
 
Efa ja też proszę o info.


no właśnie najlepsze jest to że we fridzie niczego nie ma jak zasysamy ani pół glutka, teraz np jest spokój ale w tym pokoju jest trochę chłodniej, w nasza sypilania szybko się nagrzewa i w sumie jest dość wilgotno bo okna rano są całe zaparowane i do tego pochłaniacz wilgoci stoi na oknie od tygodnia i już połowa pojemnika jest.

A próbowałaś nawilżenia? Są spoecjalne spraye do nosa z roztworów soli morskiej, np. Marimer.
 
czesc
nie wiem czy pamietacie ale w piatek pisalam , ze dzidzia wyjatkowo duzo sie rusza, po calej nocy kopania i prawie calym dniu zdecydowalismy z mezem jechac do szpitala, okazalo sie ze tetno dziecka bardzo skacze i na 3 godzinnym ktg tetno wachalo sie caly czas od 100 do 170 , mialam dwa usg ktore nic nie wykazaly, zdecydowali o natychmiastowej cesarce. Dobrze ze wtedy pojechalam , dziewczyny nie tylko mala liczba ruchow swiadczy ze cos jest nie tak, wystarczy ze cos sie dzieje inaczej niz zwykle.

Ale na szczescie wszytsko skonczylo sie dobrze:
Moj synek Nikodem wazy 2900 i ma 47 cm - malutki bardzo , ale jest cudowny :)) Przyszedl na swiat o 19,48 - 8.10.10

Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamus i lekkiego porodu dla tych nierozpakowanych :))
 
Mellisa przeczucie matki jest najważniejsze. Gratuluje synka i dobrze, że wszystko szczęśliwie się zakończyło. Niech zdrowo rośnie :)



 
reklama
Do góry