reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hej dziewczynki

Zosi zawsze byla wielkim spiochem, nawet teraz w nocy spi okolo 11 godzin, a w ciagu dnia zalicza okolo3-5 godzin snu, co jak na 1,5 roczne dziecko jest bardzo duzo, pytalam sie nawet kardiologa (jestesmy pod stala kontrola) czy to jej wada serducha moze na to wplywac ale nie, ona po prostu tak ma ze spi i tyle

A na twoim miejscu bym sie cieszyla, ze masz 5 godzin snu i oby ten sen sie wydluzal....
to masz fajnie bo moja mARYSIA OD SKONCZENIA ROKU CZASU NIE spala juz wogule w dzien:( wogule nie lubi spac, wieczorne usypianie trwalo 2-3 godziny , teraz juz lepiej.



co do laktatorow to ja mam aventu ale rzeczywiscie nie wiem czy taki dobry, sredni raczej. kiedys mialam nuka elektryczny i byl super ale cos z silniczkiem mi sie zepsulo:( ale sciagal extra

ulisia witaj :) super ze juz za soba masz wszystko:)


u mnie nadal wielka ciiiszaaaaaaaaaaaa. Wszyscy sie smieja ze dzis juz nawet gornikow wyciagaja z zawalonej kopalni a moj maly nadal siedzi w brzuchu:/
 
reklama
Witam z rana

Co do laktatora- jesli potrzebny bo ma nawal i nie radzi sobie z tym to reczny polecam jakis, osobiscie mam TT i przy duzej ilosci mleka dobrze sie sprawdza

Jesli potrzebuje laktatora na dluzej, znaczy bedzie nim sciagac mleczko bo dziec nie chce pic z cyca i codziennie bedzie przez dlugi czas korzystac to elektryczny

Makuc- jak nie masz pomyslu na dzien dzisiejszy, to zapraszam do mnie, jest co robic:)

Ale mam lenia wybitnego, nic mi sie nie chce i tylko bym sobie lezala i nic nie robila, ale nie ma lekko, trzeba sie zebrac ze wszytskim bo potem sie z niczym nie wyrobie...
 
Wiadomość od Dorisday na gorącej.



Ladygab ja też mam lenia strasznego. Jak jakiś czas temu mogłam szorować podłogi na kolanach, chciałam myć okna i w ogóle biegałam z odkurzaczem to teraz jak mi lekarz powiedział że nie mam się oszczędzać na złość nic mi się nie chce :( Przewalam się tylko z jednego boku na drugi i co chwilę siadam do kompa. Masakra, w ogóle nie mogę się zmobilizować.
 
Ostatnia edycja:
Margerrita a dlaczego nie karmiłaś jak miał żółtaczkę bo chyba mi gdzieś to umkneło. Jak byliśmy w szpitalu to kazali mi jak nawięcej małego karmić cycem. Takie też miałam zalecenia jak wchodziliśmy do domu,a położna dodatkowo kazała go jak najwięcej do słońca wystawiać.

maly dostal zoltaczki w domu w ciagu paru godizin zorbil sie zolty jak zoltko jaja i wyjadowailismy na ip, mial zoltaczke na granicy naswietlen, nastpnego dnia spadla troszke, wiec polecono nam odsatwic od piersi, raz butla, raz cyc, ale po butli i tak ssal bo glodomor wielki jest, wiec byla butla cyc, laktator by laktacja sie utrzymala.
w naszym mleku sa hormony tej bulurbiny czy jakos tak, mozna tez swoje odcigac i podgrzewacz do 60stopni wtedy one gina i watroba malego ma szanse sama uporac sie z nadmiarem, przynajmniej takie wytlumaczenie dostalam w szpitalu, najwazniejsze, ze juz widac poprawe, w przyszlym tygodniu jeszcze na kontrole pro forma tylko mam nadzieje

witam melduje ze jutro na 8 mam sie wstawic na porodowke)))wszystko wskazuje na to ze moze jutro bede miec druga corcie przy sobie. wiecej informacji na odpowiednim watku;)))a teraz siedze i spogladam na godz bo cos mnie kurcze lapia:))
powodzenia

no moja lubi przed wyjsciem jak juz ubrana jest walnac klocka albo wolac papu:)))))))

tia, swiezo przebrany ubrany i z usmiechem na twarzy slychac wielki pryk :-D

dziewczyny Natolin nie ma chwilowo netu ,która używa laktatora??, możecie polecić? to przekaże Natolince bo musi pilnie kupić.
laktrator wielkie zlooooo, ja mam ;Lanisoh, taki Lansinoh � Z mysla o matkach karmiacych piersia
nie mam doswiadczenia z innymi, nie jest zly, tylko wole jak maly ssie nawet jak podgryza:wściekła/y: co to bedzie jak zeby sie pojawia :no::no::no: aaaaaa
 
Makuc- jak nie masz pomyslu na dzien dzisiejszy, to zapraszam do mnie, jest co robic:)

Ale mam lenia wybitnego, nic mi sie nie chce i tylko bym sobie lezala i nic nie robila, ale nie ma lekko, trzeba sie zebrac ze wszytskim bo potem sie z niczym nie wyrobie...

Zajęcie już znalezione:) Po raz setny przepakowałam torbę i poprzestawiałam rzeczy dzieciowe. Teraz chwila odpoczynku i biorę się za sprzątanie mieszkania. A za oknem tak ładnie słonko świeci, że aż żal w domu siedzieć :D Coś mi się zdaje, że piesio zaliczy dzisiaj dłuuugi spacer :D :D :D
 
dzień dobry

Ja już chyba nie będę miała dobrego humoru, aż do rozwiązania. Czuje się totalnie nie rozumiana w tym domu!! Ale nie będę Wam tu głowy zawracać. Chce żeby mały już był na świecie, a może po drodze wszystko się ułoży!

Ulisia super, że jesteś:) teraz dużo szczęścia w docieraniu z Marcelkiem:)

Co do pogody to u mnie się dzisiaj zepsuła, tzn. słonko już zgasło!! W sumie mi to już bez różnicy! I tak nigdzie nie wychodze, przez cały dzień odzywam się jedynie do brzuszka albo do piesków, a nawet na spacer nie mogę ich zabrać bo nie włoże butów żadnych. Jedynie małża, ale jak ostatnio w nich wyszłam to myślałam, że pękne - tragedia śmiechu warta:)
 
Ostatnia edycja:
Wow ewelina normalnie poszalala z porodem!!!! ekspres!! przebila nasza Sylwie:-D

Margerita- nie wiem, ale nie powinno tam byc krwi raczej, uwazaj zeby sie w tej rance co nie zaleglo
 
reklama
Do góry