reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

reklama
HEJKA:-)

PATRYSIU- bardzo duzy brzuszek juz masz :szok: Ale ten czas leci :-D A torcik po prostu jak z bajki. Jeszcze takiego nie widzialam :rofl2: Ale po suwaczku wnioskuje ze prawdziwe urodzinki jeszcze przed Dominisiem. Bedziecie obchodzic raz jeszcze? :eek::-D


oj leci leci ten czas:rofl2: ja także pierwszy raz widziałam taki torcik a pyszny mmmmm bo ogólnie taki lodowy był bo trzeba było w zamrażarce go trzymać w środku same bezy przekładane śmietankowym kremem z wiśniami mniam:-)urodzinki już nie bedzie miał wyprawionych w tą niedziele co była robiliśmy bo w tygodniu nie za bardzo pasuje a w sobote ma teściu 60-tke a w niedziele wiadomo skacowani gości by przyszli:rofl2:dlatego szybciej wyprawialiśmy:tak:


Witam was :happy:
To ja zaczne od urodzinowych zyczen dla Dominisia,
bo nie wiem czy jutro uda mi sie wdepnac na kompa
Idz smialo przez swiat
i miej bycza mine
Szczescie za ogon lap
i dus jak cytryne :-):rofl2::-)


dziękuje :-)


. U nas super pogoda. ma sie utrzymac do konca tygodnia. Juz teraz jest 20° i nie pada wiec szkoda siedziec w domu....


a u mnie totalna jesień deszcz wiatr zimno:sorry:już pod koniec września zaczeliśmy ogrzewać domek taaak zimno się stało że zmarznąć można:sorry:
 
Czesc dziewczyny. Chcialabym zlozyc wszystkim dwulatkom ktore w ciagu najblizszych dni maja urodzin duzo zdrowka i usmiechu, samych slonecznych dni i cierpliwych rodzocow (bede miala maly remoncik wiec moge nie miec czasu)!!! Co do urodzin Kubali to wszystko wyszlo super. Mlody dmuchal swieczki, bawil sie z dzieciaczkami, nawet nie byl zestresowany iloscia osob (15). Takze jestem zadowolona. Na szczescie jestesmy juz zdrowi i mam nadzieje ze zostanie tak jak najdluzej (najlepiej do osiemnastki mlodego haha). Co do wozka - jest super, fakt do trzech kolek trzeba sie przyzwyczaic ale za to jest zwrotny. Mlodemu tez jak widze podpasowal - lepsze siedzenie, kolka pompowane i duze wiec nie odczowa tak dziur. Jedyny minus - ciezko sie go wnosi wraz z 12kg Kubusiem na 2 pietro!! Jak bede tylko miala chwilke wstawie zdjecia z urodzin mlodego. Trzymajcie sie cieplo w te "przepiekne" wrecz jesienne dni (chociaz u nas wczoraj bylo super) i zdrowiutko!
 
Czesc ;-)

Najpierw zyczenia dla naszego solenizanta
DOMINISIU :-)
niech Ci slonko cieplo gra,
niech Twoj usmiech dlugo trwa,
nie trac swej wesolej minki,
dzis sa Twoje Urodzinki
:laugh2:


AKWARELKA- fajnie ze twoja coreczka chodzi do przedszkola. Pozna nowe dzieci i nie bedzie sie nudzic :tak:
APSIDEIZY- wybralas juz zlobek dla Zuzi? (przegladalam twojego bloga i zauwazylam ze szukasz :sorry:)
Kaja byla pare razy w klubie malucha, ale ostatnio przeniesli go w nowe miejsce wiec juz nie chodzi. Za daleko :-(
EFIKA jak dodajesz zdjecia na neta?
 
Ostatnia edycja:
KAYCI - ja dodaje zdjecia tylko w swoim albumie na bb. Jesli o to Ci chodzi to w profilu utworzylam album prywatny i tam jest opcja dodaj obrazki. W innym miejscu nie wstawiam zdjec, prywatny album moga ogladac tylko przyjaciele.
 
HEJKA:-)
Czesc dziewczyny. Chcialabym zlozyc wszystkim dwulatkom ktore w ciagu najblizszych dni maja urodzin duzo zdrowka i usmiechu, samych slonecznych dni i cierpliwych rodzocow (bede miala maly remoncik wiec moge nie miec czasu)!!!

Czesc ;-)

Najpierw zyczenia dla naszego solenizanta
DOMINISIU :-)
niech Ci slonko cieplo gra,
niech Twoj usmiech dlugo trwa,
nie trac swej wesolej minki,
dzis sa Twoje Urodzinki :laugh2:?


dziekuje :-):-):-)

Wiecie co mi M powiedział jak jedliśmy obiadek:eek:że już chciałby łóżeczko rozłożyć:rofl2:mówi że i tak zostały tylko 2 miesiące (bo tak czy siak miesiąc przed porodem rozstawilibyśmy łóżeczko):confused2:ja mówie ze jeszcze nie bo ja już wogóle będe myśleć tylko o narodzinach jak tak na łóżeczko bede patrzec i wogóle po co tak szybko hehe a M "jak chcesz ale ja już bym wystawił":rofl2:i tym sposobem pomyślałam że faktycznie 2 miesiące mi zostały do skompletowania wszystkiego bo trzeba już mieć szybciej torbe spakowaną do szpitala a ja nie mam wszystkiego synkowi kupione a co dopiero sobie:szok:
 
hej dziewczynki
sorki za moja nieobecnosc ale jakos malo czasu

DOLACZAM SIE OD ZYCZEN URODZINOWYCH!

chcilaam sie pochwalic ze w dzien moje dziecko zakonczylo przygode z pieluchami:-D:-D:-D:-D:-D
od jakis 3 tygodni ladnie sama wola siku albo ja ja wysadzam i robi.robi tez na sedes-z nakladka i bez i czasami udaje sie na trawke:-)
na kupe tez wola siusiu ale niewazne,grunt ze wola.czasami zdarzaja sie wapdki,ale wiadomo.jest kilka dni ze bez ani jedenj a potem jeden dzien gdzie kilka,ale wszytsko na dobrej drodze:tak::tak::tak::tak:

jak ide po starsza corke do szkoly(a droa w obie strony plus zakupy zajmuje nieraz praiwe 3 godziny),to zakladamjej pluche tetrowa i majki z sucha pielucha,zeby w razie jakby nawet popuscila to nie przemoczy calego ubrania i nie zmarznie.nie chce jej mieszac w glowie i zakldac pampersa.ale od tygodnia nawet nie zdazylo sie jej popuscci na spacerze:-)

dzis mamy wesele i biore ze soba nocnik:-):rofl2:
bo wiadomo na sedes jje nie posadze,a nie zaloze jej pampersa zeby nie zglupiala.najwyzje w majtki wsadze jej tylko tetre tak na wszeli wypadek,bo jak juz jest wpadkato zaraz i buty i wszytsko mokre.

w nocy nadal w pampersie,ale rano jak sie budzi to krzyzczy siuisu.no i w dzien we snie juz tez przestala sikac,ale zabezpieczenie zakladam.no i jaks ie tylko przebudzi to ja od razu sadzam na nocnik bo jak za dlugo czekam to sika

co do mowy-nie gada za duzo,co pare dni nowe slowo ,ale buduje smieszne zdania typu "azia no no niam niam" (tl.aza to nasz pies,czyli mowi zeby jej jedzeniaz reki nie zabierala):-):-):-):-)

najwazniejsze ze duzo rozumie,a jak sie nieraz rozgada po swojemu to mnie glowa boli.
co chwile tylko "mamoo" takim zapytaniem:-)

ladnie sie bawi lalakami i roznmi zwierzakami,lalki ze soba gadaja,cauja sie itd:-D
 
czesc dziewczyny. U mnie dzis dluuugi wieczor! Mlody poszedl sobie spac (jak nigdy) o 14 i obudzil sie po 17!!! Wiec meczy sie teraz od ponad pol godz zeby usnac. ANABUBA - tylko pogratulowac takiej spryciulki! Moj "olal" nocnik i dalej jestesmy zapieluszkowani. Odczekam jeszcze ze 2 miesiace i znowu podejme walke - ale nic na sile. Tak z innej beczki - jaki rozmiar ubranek nosza Wasze dzieciaczki? Ostatnio u lekarza babka go mierzyla i wazyla i wszystko bylo w normie, centyle ok. Ale jak kupowalam mu dzis kombinezon na zime to 92 byl za duzy (podobno h&m ma zawyzona rozmiarowke, ale nie zauwazylam) i tak sie zastanawiam czy nie powinien byc wyzszy (na metce jest podane ze 86 to 12-18 mc-cy). Fakt ze dzieciaczki rosna, mowia i sikaja inaczej, ale tak dla ciekawosci podzielcie sie waga i rozmiarem Waszych maluchow - dla spokoju mamy wczesniaka:)Milego wieczorku.
 
ANABUBA - wlasnie zauwalylam Twoj suwaczek. Kto jest u Was skorpionem? Ja mam w domu skorpiona i tez jakos jescze zyjemy!! W dodatku moj synek gdyby nie wczesniejszy porod tez bylby skorpionem (to bym dopiero miala sajgon w domu). Ale ja niby panna a jakos stawiam ich do pionu, haha!
 
reklama
ANABUBA - wlasnie zauwalylam Twoj suwaczek. Kto jest u Was skorpionem? Ja mam w domu skorpiona i tez jakos jescze zyjemy!! W dodatku moj synek gdyby nie wczesniejszy porod tez bylby skorpionem (to bym dopiero miala sajgon w domu). Ale ja niby panna a jakos stawiam ich do pionu, haha!

Efika ja jestem skorpionem:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a moj maz baran.2 podle charaktery.moja mam tez skorpion i jakos mnie nie utluka jak bylam mala:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


Weronika jest duz apo tacie bo wazy 16kg i ma 93cm wzrsostu a but 25 rozmiar.ale staRSZA CORKA TEZ JEST WYSOKA.
skoro Twoj maly jest wczesniakime ro ma jezscze prawo odstwac od rowiesnikow wiec mysle ze nie ma sie czym martwic
 
Do góry