reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

reklama
czesc dziewczyny, u nas tez strasznie goraco i duszno!! Wlasnie skonczyla sie burza wiec moze troche oczysci sie powietrze. My w ten upal siedzimy w domu dopiero popoludniu wychodzimy na spacerki albo na plac zabaw. Czasami z rana polecimy szybciutko po zakupy ale w ten upal to szkoda ciagac dziecko po miescie.


Tak z innej beczki. Slyszalyscie moze o bisfenolu (BPA)? Podobno jest w niektorych butelkach i kubeczkach dla dzieci i jest trujacy!!!:szok::szok::szok::szok: Szczegolnie jak sie jeszcze w nich cos podgrzewa. Czyli to co stare (butelki szklane dla dzieci, szklane butelki z woda mineralna czy napojami) nie zawsze takie zle? Moj Kuba pije w domu przez slomke z normalnego kubka ale jak wychodzimy biore wode do kubka ze slomka. Teraz chyba wymienie go na taki bez tej chemi (tylko jak nie ta to inna:baffled:). Milego dnia!
 
Witam w kolejny upalny dzien!! Jak to jest z polska mentalnoscia ze zawsze mamy powod do marudzenia? A to za cieplo, a to za zimno, a to pada albo nie pada. Zawsze cos nie tak:-). W kazdym razie mi pasuje taka pogoda chociaz rozumiem ze pracujacym na zewnatrz moze "lekko" przeszkadzac.

Mam pytanko - czy ktoras z Was wozi lub wozila dziecko w foteliku na rowerze? Wczesniej uwazalam ze jest za maly (szkoda kregoslupa na tych wybojach) ale teraz chyba juz mozna smigac z nim na wycieczki! Jesli ktoras ma jakies doswiadczenie to piszcie, bo mam zamiar kupic fotelik ale zaczynaja sie od 100zl i koncza na 400!! Poza tym nie wiem czy lepiej kupic na przod czy na tyl? Wiec chetnie uslysze opinie. Pozdrawiam.
 
Czesc dziewczyny.

Widze ze nocnik bije rekordy popularnosci ostatnio:-D My wypoczywamy cala rodzinka w Anglii wiec wstrzymalysmy proby nocnikowe na jakis czas:sorry2:
A tak w ogole to slicznie tu. Wczoraj zwiedzalismy bajkowy zamek. Kajusia byla pod ogromnym wrazeniem :-):-):-)

EFIKA masz racje, szklane butelki sa najlepsze, ale jak tu dac maluchowi szklanke do raczek :baffled: Co do krzeselka na rower to jeszcze nie mamy, wiec zadnego nie moge polecic:sorry2: Wedlug mnie powinno byc super bezpieczne, wygodne i kask obowiazkowo:tak:

ANIA skoro Zuzia tak bardzo boi sie deszczu czesciej bawcie sie woda. Jest goraco wiec polecam jak najczesciej chlapanie sie woda w nadmuchiwanym baseniku, wspolne wyjscie na basen (z rowiesnikami weselej), zabawa prysznicem, konewka.... Ciesz sie kiedy leje i grzmi. Moze zarazisz ja ta radoscia :happy2:

ANABUBA chetnie zobaczylabym twoja mala gwiazdke w akcji. Z niecierpliwoscia czekam na wideoklip :tak: Kaja tanczy obracajac sie w kolko i klaszcze przy tym w raczki.

Dzien dobry ELUTEK. Zagladaj do nas czesciej i pisz duuuuuuuuuuuuuuzo :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam,
troche mnie nie bylo, ale mialam ostatnio troche zawirowan, m.in oblane drugie podejscie do prawa jazdy...Brrrr.
Wczoraj robilam rodzinny grill, wiec sporo czasu spedzilam w kuchni, a potem na powietrzu. Pogoda sprzyja wiec grillowaniu.
efika-kiedys cos tam slyszalam o tych butelkach, sporo mam spanikowalo, ale jak to sie skonczylo i czy to jest w obiegu to nie wiem.
Co do fotelika to tez nie pomoge:(A moze polecicie jakies nosidelko w gory?Juz od dawna nosze sie z zamiarem kupna, ale nie bardzo wiem co wybrac.
 
Witam mamusie! U nas "nocnikowe zapasy" na jakiś czas przerwane... mały nawet niezle wołał, ale jak siadał na nocnik to nic nie robił... potrafił wstrzymywać prawie cały dzień i trochę się tego wystraszyłam, że tak wstrzymuje... kupię inny nocnik... może będzie lepiej :tak:Poza tym przygotowujemy się do przylotu do Polski, aż się boję tego lotu, bo lecę z dziećmi sama. Kubuś na lotnisku zawsze szaleje:-) Co do picia z butelki, to mały nie pił nigdy... teraz pije normalnie z kubka, albo przez słomkę... problem niebezpiecznych związków w plastikowych butelkach nas ominął :tak: co nie znaczy ,że gdzie indziej ich nie ma:no:... tego nie wie nikt... Pozdrawiam i dobrej nocy życzę
 
Witam

Dawno nie zaglądałam. :zawstydzona/y: Nie mam siły. :zawstydzona/y:

Wczoraj moja ginka potwierdziła oficjalnie, że Fasolka jest i to od 8-miu tygodni, a na świat przyjdzie 18 lutego :tak: Dała skierowanie na badania i USG, założyła kartę ciąży i pogratulowała moim chłopcom, którzy czekali na mnie przed gabinetem :-D

Na forum rzadko zaglądam, bo męczą mnie potworne mdłości, w dodatku jestem cały czas zmęczona i nic mi się nie chce. Zmuszam się do spacerów i zabaw z Piotrusiem, ale najchętniej w ogóle nie wychodziłabym z łóżka. Wszyscy mnie pocieszają, że to niedługo minie, no ale ja się już naprawdę z tym męczę :baffled:
 
WITAM :-)
U mnie jest takze ok są mdłości i wymioty ale ostatnio już coraz mniej i oby juz zanikały:tak:z synkiem tez sobie chodzimy na dwór ale nie mam aż tak ochoty jednak ciąża swoje robi:sorry2:wizyte mam 20 lipca no i moze dowiem się już co kryje się miedzy nózkami:-)

MYSZUNIA super żę dzidzia zdrowo sobie rosnie w brzuszku:-)

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE:-)
 
helo
wpadłam sie pochwalic ze z-moja Weroniak powoli zaczyna cos kokjarzyc z nocnikiem jednak.
dzis ja wyszłam z łazienki a ona do mnie leci z nocnikiem i yyyy krzyczy.pytam czy siusiu chce a ona kiwa ze tak.wiec mówie szyvbko szybko to ona do pokoju,stawia nocnik przy łozku tam gdzie go stwaiam ja ja sadzam i ja posadziłam.chciala teletubisie bo dostala takie male zabaweczki noi słysze-działa wytoczono
gruba robota poszła do nocnika

w ogóle dzis nam sie udało bo tylko 2 tetry zmoczyła a tak to złpałam na nocnik.no jakos tak malo sika ale tez nieduzo pije
 
reklama
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!!

MAM PEWIEN PROBLEM I ZARAZEM ZMARTWIENIE...:-( MOŻE W JESTEŚCIE W STANIE COŚ MI NA TEN TEMAT POWIEDZIEĆ...:tak:

MOJA ZUZA SZYBKO ZACZĘŁA CHODZIĆ, BO JUŻ W 10 M-CU ZA NIĄ ŁAZIŁAM I JAKOŚ WCZEŚNIEJ TO MI NIE PRZESZKADZAŁO, ŻE KRZYWI NÓŻKI DO ŚRODKA, ALE OSTATNIO KILKA OSÓB( W TYM MOJA TEŚCIOWA) ZWRÓCIŁY MI UWAGĘ, ZE ZUZI ZA BARDZO IDĄ NÓŻKI DO ŚRODKA.. KTOŚ MI POWIEDZIAŁ, ŻEBY SIĘ NIE PRZEJMOWAŁA, BO TO SAMO MINIE, ALE JAK CO JAKIŚ CZAS SŁYSZĘ PYTANIA CZEMU ONA TAK CHODZI.:sorry2:.. CZASAMI W DODATKU CHODZI NA PALCACH(,ALE TYLKO CZASAMI ..)..

DLA MNIE CHODZI NORMALNIE.. NIE PRZEWRACA SIĘ, ANI O SWOJE NOGI IE POTYKA.. SZYBKO BIEGA I NIE ZALICZA PIONU:-D, WIĘC MYŚLAŁAM, ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE, A TU MASZ!!!:confused:

CZY WASZE NIUNIE TEZ TROCHĘ KRZYWIĄ STÓPKI?

CZY POWINNAM SIĘ NIEPOKOIĆ?

JAK MYŚLICIE DZIEJE SIĘ COS Z MOIM DZIECKIEM NIE TAK?

ODPISZCIE MI BO NIE WIEM JUZ SAMA CO MYŚLEĆ:sorry2:

POZDRAWIAM:-)
 
Do góry