reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

ANABUBA mój synek to w sumie na odwrót lubi dzieci i sie chętnie nimi bawi no i nie boi sie obcego miejsca no ale wiem w sumie ze tak jest poprostu moze jak piszesz nie ma tak kontaktu z miejszymi dziećmi no a z tymi miejscami moze właśnie tak reaguje boi sie i nie widze w tym nic niepokojacego;-)
 
reklama
dzieki dziewczyny.straam sie myslec pozytywnie.ciagam ja w rozne miejscz roznymi ludzmi.niedlugo przez plot sprowadzi sie szwagier i ma syna w weiku Weroniki wiec juz bedzie miala wiekszy kontakt z maluchami
 
Witam mamusie!!! Jak tam Wasze maluszki? :-D My dziś z Zuzią pospałyśmy do 10-tej!!! Ja troche się źle czułąm jak wstałąm od razu, ale mi troche przeszło. Zuzia od rana mi się mądrzy;-) muszę wymyślić jej jakieś zajęcie bo muszę sie pouczyć, a jej na pewno zaraz zacznie się nudzić...
 
Witam mamcie. U nas pogoda wstretna! Wczoraj bylo ponad 20 stopni a teraz tylko 13!! Do tego Kuba obudzil sie z katarem, goraczka i kaszlem:wściekła/y::wściekła/y:Biedulka meczy sie strasznie:-(Wieczorem jade z nim do lekarza i mam nadzieje ze to tylko przeziebienie! Zycze zdrowka i lepszej niz u nas pogody. Ale wakacje maja dzieciaczki:baffled:
 
Witam wszystkie mamy. Szczegolnie nowe. Milo poznac was i wasze pociechy :-)

ANABUBA nie martw sie. Male dzieci czasem lapia sie maminej spodnicy, ale wyrastaja z tego. Kaja wlasnie przechodzi ten okres. Ostatnio slysze tylko mama mama i mama. Boi sie doroslych (chyba kojarzy ich z lekarzem) :confused: Nie chce tez z nikim zostac, nawet z rodziny. Mam nadzieje ze szybko jej przejdzie. Dzieci uwielbia, a jeszcze bardziej ich zabawki :-D Przedwczoraj w kosciele pozyczyla sobie samochod od jakiegos chlopca. Jak wyslalam ja zeby oddala to przyniosla dwa nowe....:sorry2:

ANIA na siusianie do nocnika wcale nie jest za pozno, a dla niektorych maluszkow nawet za wczesnie. Jak dziecko wychwyci moment siusiania i zakomunikuje nam o tym mozna myslec juz o nocniczku. Kajcia wie juz kiedy robi siusiu czy kupe, ale z nocnika nie korzysta jeszcze tak jak powinna. Probujemy dalej, ale bez przymusu, raczej w formie zabawy....:cool2:

EFIKA moja corcia od dawna spi na niskiej, podwojnej kanapce z Ikei. Ma duzo miejsca na nocne migracje i nawet jak spadnie czesciowo nozkami na dywan nic sie jej nie stanie. Polecam takie materacowe lozko :tak:
............Zycze szybkiego powrotu do zdrowia dla Kubusia :happy2:

MOKU przetwory mleczne w zupelnosci wystarcza. Na rynku jest ich mnostwo wiec na pewno znajdziesz takie ktore zasmakuja twojemu synkowi:tak:

MAMO EMILA nasze pociechy urodzily sie tego samego dnia :-):-):-):-)

MYSZUNIA gratuluje raz jeszcze :-):-):-)
A jak ucho:confused:
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny. U nas niezbyt ciekawie. Mlody ma okropnie zawalone gardlo i ucho, dzis nasilil mu sie kaszel ale to moze po antybiotyku i leku wykrztusnym:-(. Meczy sie biedula a przy okazji i mnie bo chodzi bez przerwy za mna i wola "mama apa". No i wez takiego nie ponos? Pol obiadu, maly spacer po domu, konczenie obiadu, znowu spacer, pralka i tak caly czas. Teraz polozylam go do lozeczka ale cos marudzi. Moglby zasnac bo to dobrze robi na chorobe. Zycze wszystkim duuuzo zdrowka i udanych spacerkow!
 
u nas maly sykces
jakies 3 dni temu Weronika przyszla z podworka do domu i krzyczy mama i lapie sie za pieluche,wiec ja ja na nocnik a tak kupa.:baffled:
kolejnego dnia to samo
a dzis -przyszla i wola mama i sie lapie,ja sie pytam czy chce siusiu a ona kiwa glowa ze tak,wiec ja na nocnik i czuje ze baki byly.i zrobila kupe na nocnik tym razem:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Witam,ja tez jestem nowa nasze córeczki są w podobnym wieku moja jest z 30 paździenika 2007 ma na imię Alicja,jest moim oczkiem w głowie ponieważ długo na nią czekałam :)) serdecznie pozdrawiam elcia :))
 
reklama
Czesc dziewczyny. U nas niezbyt ciekawie. Mlody ma okropnie zawalone gardlo i ucho, dzis nasilil mu sie kaszel ale to moze po antybiotyku i leku wykrztusnym:-(. Meczy sie biedula a przy okazji i mnie bo chodzi bez przerwy za mna i wola "mama apa". No i wez takiego nie ponos? Pol obiadu, maly spacer po domu, konczenie obiadu, znowu spacer, pralka i tak caly czas. Teraz polozylam go do lozeczka ale cos marudzi. Moglby zasnac bo to dobrze robi na chorobe. Zycze wszystkim duuuzo zdrowka i udanych spacerkow!


ajenka:-(życze zdrówka no i fakt dobrze by było gdyby duzo sobie pospał:tak:


Witam,ja tez jestem nowa nasze córeczki są w podobnym wieku moja jest z 30 paździenika 2007 ma na imię Alicja,jest moim oczkiem w głowie ponieważ długo na nią czekałam :)) serdecznie pozdrawiam elcia :))


witaj:-)
 
Do góry