reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

MATKO KOCHANA PARA PREZYDENCKA NIE ŻYJE:szok::no::no::no::no::no::no::no::no:

MYSZUNIA u mnie też Dominiś zazdrosny ale jest ok:tak:lubi się bawić z Alankiem i także chce aby mu poświęcic czas z tym że hmm nie widze różnicy wielkiej jaka była przed Alankiem a jak jest teraz z Alankiem:tak:fakt jak dam buzi Alankowi to i Dominisiowi i np Alanuś ma leżaczek-bujaczek to Dominiś na swoim starszym foteliku buja sie hehe :-Dtakie tam zazdrości...ale nie narzekam;-)

A co do rysunków Dominiś ma tak samo mi mozaiki porobione z tym ze kolorowymi długopisami:confused2:

 
reklama
cześć dziewczyny, słówko do efika - rowerek mamy dwu kołowy odpychany nóżkami + boczne kólka bo bez nich mały miauczy ze nie :) mały jest zachwycony śmiga jak stary :) co do auta u nas obowiązkowy będzie pilot bo mały będzie mi uciekać tak podejrzewam i najlepiej dwu osobowy żeby tatuś się w środku zmieścił hehe(żart):pP a jak juz kupię to na pewno jakiś solidniejszy bo znając zdolności mojego małego najlepiej z betonu :pP

co do malunków na ścianach u nas tez sie nie obyło bez.. ale to pikuś najgorsze ze mały śrubokrętem "malował" po lodowce i telewizorze echh te jego pomysły :)
 

Załączniki

  • 9a77c419af..jpg
    9a77c419af..jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC05159..jpg
    DSC05159..jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
WITAM:-)
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu :tak:Alanek płaczkał mocko:sorry:ładniutko mi rośnie bo waży 6610 kg i 62 cm ma:-)


OLA słodziak:-)
 
noo sczepienia nie bywają przyjemne ale u nas jakoś pamiętam nie było tragedii, grunt ze dzieciaczki zdrowo rosną :)
 
WITAM:-)
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu :tak:Alanek płaczkał mocko:sorry:ładniutko mi rośnie bo waży 6610 kg i 62 cm ma:-)


OLA słodziak:-)

My dzisiaj byliśmy na szczepieniu. Jak pielęgniarka ukłuła Zuzię i ona zaczęła płakać, to Piotruś też zaczął rozpaczać, że jej krzywdę robią, aż nie wiedziałam które mam najpierw tulić - narobili takiego rabanu, że chyba cała przychodnia ich słyszała. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A pochwalę wam się jeszcze - Piotruś sam zmienia kanały w telewizji. Wie, że jego ulubione "mini mini" jest na kanale 41 i jak tylko dorwie pilota to za każdym razem bezbłędnie sam przełącza właśnie na mini mini :-D:-D:-D:-D
 
u nas tez małemu spodobało się sikanie "jak tata" hihi może nocnik pojdzie do kosza przynajmniej jeden kibekek mniej do mycia :pPP
 
A czemu tu takie pustki??? :szok::szok:
Co tam słychać dziewczynki? Jak majówka?

U nas coraz lepiej, chociaż Zuzię jeszcze trochę męczą kolki, więc tym samym mało czasu mam na forum :-(
Sobotę spędziliśmy na baaaardzo długim spacerku, po którym dzieci smacznie spały. Pogoda była po prostu cudowna. :-) A w niedzielę byli u nas znajomi z 1,5 roczną córeczką, którą Piotruś wprost uwielbia no i domyślacie się pewnie, że było dużo hałasu :-D:-D:-D:-D Wieczorem głowa mi pękała, ale plusem było to, że Zuzka nie mogła spać w dzień, więc przespała całą noc :szok::-D:-D:-D


Piotruś też siusia do sedesu tak jak tata, niestety za żadne skarby nie chce robić kupki ani na sedes ani do nocnika - jak mu się zachce to przynosi mi pieluchę i każe sobie zakładać :-D
Poza tym coraz więcej mówi. Niedawno rozbawił mnie zdaniem, które złożył "Bonti pusia sinta" :-D Dobrze zapamiętałam, bo ze 3 godziny dochodziłam do tego co to może znaczyć, a on chodził za mną i powtarzał i chciał żebym wreszcie zrozumiała. A on chodził z takim różowym słonikiem - piszczkiem (taką zabawką do kąpieli) i co jakiś czas przykładał go do rączki i nim "prukał". W końcu doszłam że to zdanie to "Bąki puszcza świnka" :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry