reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

Zmiana planów:-Djednak tesciu ze swoja towarzyszką robi tym razem wigile tu w domu co i też jeszcze zjedzie się brat M ze swoja dziewczyna i malusia córcią prawie 3 miesięczną dlatego nie będe miała dużo roboty z jedzonkiem bo we większości teściu porobi i jego kobieta no ale i tak porobie to co napisałam wcześniej aby ogólnie mieć i na świeta odrazu dla nas no i przyokazji coś i ode mnie postawie na stół;-)
 
reklama
Witam po obiadku. U nas od wczoraj stoi choinka - jak stanela w pokoju Kuba zaczal plakac i krzyczec "wynies mamo do lazienki"!! Z czasem jakos sie uspokoil i nawet ozdoby podawal. Rano jak wstal powiesilismy swiatelka na choinke i wtedy stwierdzil "mamo drzewko do pokoju" pytam sie ktorego (myslalam ze znowu chce ja wykopac z domu) a on ze "do kuby", widac choinka bez swiatelek nie wpadla mu w oko! A jak zbiore sily po obiadku i sprzataniu bedziemy piec ciasteczka. Macie mamusie jakies fajne, latwe przepisy na ciasteczka?
 
Patrysiu - widzę, że u was już bliżej niż dalej.
Nie zapomnij gina poprosić o wymaz z pochwy - to na bakterie gronkowca czy coś w tym stylu - dokładnie nie pamiętam. Robi się to by wykluczyć zakażenie dziecka ta bakterią podczas porodu. Mojej siostrze gin nie zlecił tego badania i zanim przyszły wyniki, to jej córce przez dwa dni profilaktycznie podawali antybiotyk. Koniecznie o to zapytaj, bo jeśli twoja ciąża jest zagrożona, to możę powinnaś na wszelki wypadek zrobić wcześniej to badanie.
Pozdrawiam - trzymajcie się ciepło.
 
Patrysiu - widzę, że u was już bliżej niż dalej.
Nie zapomnij gina poprosić o wymaz z pochwy - to na bakterie gronkowca czy coś w tym stylu - dokładnie nie pamiętam. Robi się to by wykluczyć zakażenie dziecka ta bakterią podczas porodu. Mojej siostrze gin nie zlecił tego badania i zanim przyszły wyniki, to jej córce przez dwa dni profilaktycznie podawali antybiotyk. Koniecznie o to zapytaj, bo jeśli twoja ciąża jest zagrożona, to możę powinnaś na wszelki wypadek zrobić wcześniej to badanie.
Pozdrawiam - trzymajcie się ciepło.
jeszcze troche i bedzie godzina"0":-)
tak tak chce się teraz wypytać dokładnie jest to wymaz na paciorkowca(mam nadzieje że jednak nie mam tego):tak:
 
Witam wieczorkiem. U nas dzis w ciagu dnia w koncu mrozek -5 (a teraz -15!!), ale odczuwalna temp byla znacznie nizsza! Z mlodym poszlismy na prawie 2 godz spacerek i wracalam biegiem do domu bo zmarzlam, a Kubie oczywiscie sie podobalo i marudzil ze chce isc daleko a nie do domu. Tylko ze on mial lepsze ubranko niz mamusia i wozek w razie zmeczonych nozek ;). A jak u Was mamcie spacerki w taka pogode? U mnie ma byc jutro w dzien ok -10, wiec spacer bedzie krotszy, ale chociaz troche powietrza trzeba zlapac. W sumie lepszy mrozek niz plucha. Milego wieczorku.
 
WITAM:-)
Ja przyniosłam super wieści od gina:-)synek sobie zdrowo rośnie ale nie będzie to za duży maluszek bo zmieści się w 3 kg bo i jak gin mówi Pani drobna to maluszek drobniejszy;-)wszsytko jest dobrze i moge już rodzić bo nie mam zagrożenia tak więc oficjalnie moge powiedzieć że doniosłam synka:-Di teraz tak że jeśli nieurodze sama(tzn.akcja porodowa mnie nie weźmie)to 7 stycznia mam się zgłosić do niego po skierowanie do szpitala bo jak gin mówi że niepozwalaja kobietom po cc przeterminowac się bo właśnie ta rana:tak:tak więc jeśli sama nieurodze w ciągu tych 3 tyg.to jade do szpitala i tam już zrobią zebym urodziła;-)wyniki sa dobre i nie mam żadnych grzybków ale jednak nieco za dużo tego śluzu leci mi(nawet jak na fotelu siedziałam u niego to wyleciało mi co odrazu gina to "zaniepokoiło")tak więc będe uzywała przez 12 dni czopki bo jak mówił trzeba to podleczyć:tak:no i takim optymistycznym nastrojem wyszłam sobie z gabinetu i nawet już sobie na wesoło z uśmiechem życzyłam z ginem wesołych świąt ...i do zobaczenia o "jeden roczek starszym":-Dps.już zaczynac mam normalnie funkcjonowac oczywiście bez szalenswt ale wiadomo już nie mam tylko leżeć bo trzeba się rozruszac przed porodem;-)

U nas tajkże jest bialutko no ale też i zimniutko :tak:
Ja wczoraj szłam przed wizyta do gina kupić chrześniakowi prezent iiiii rajuś jak mi kondycja spadła przez to leżenie normalnie ledwo się człapałam a jak zdyszana byłam(gdzie daleko to ja nie musiałam iść po te prezenty):szok::rofl2:no cóz trzeba będzie troche się rozruszać żeby nie być taka bezkondycyjna:-D
Dominiś już wczoraj dostał prezent od dziadków(czyli moich rodziców a dlatego bo już niespotkamy się tak szybko)co oczywiście wniebowziety i nic jak się objada i bawi:-)niech się synuś cieszy i troche poczeka bo jeszcze więcej dostanie prezentów to wtedy będe słyszała tylko WOOOW WOOOW hehe bo tak reaguje na prezenty:laugh2:
 
reklama
Witam panie. U nas od wczoraj za oknem masakra!! Strasznie wieje a temp -12!! Wiec nie zostalo nic innego jak kiszenie sie w domu! Moj synus znalazl dzis prezent od mikolaja wiec nie bylo innej opcji jak go rozpakowac. Co do ciasteczek - AKWARELKA ja codziennie pieke ciasteczka bo moje chlopy to niezle lasuchy!!Dzis zamiast ciasteczek robilam gofry z Kubala (oczywiscie czekoladowe). PATRYSIA - super ze synus zdrowy a Ty dobrze sie czujesz. Teraz czekamy juz na zdjecia Alanka. Zycze milego popoludnia i zdrowka!
 
Do góry