reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

Witajcie moje drogie :-) To prawda, pogoda rozpieszcza nas ostatnio :-D My tez buszujemy po parkach i skwerkach w poszukiwaniu jesiennych skarbow. Dzisiaj Kaja bawila sie juz na powietrzu. Najpierw tradycyjnie szukala slimakow, zbierala porzadnie zdeptane liscie i patyki, ale potem znalazla czerwone jarzebinki i na rzecz tych ostatnich porzucila wszystko inne :rofl2: Obiecalam jej, ze zrobimy korale. Bardzo sie ucieszyla. Nic innego mi nie pozostaje jak dotrzymac obietnicy :happy:
 
reklama
U nas jak wyżej ulubione zabawa na dworku to zbieranie cudów natury, jarzębina kamienie i patyki zawsze wędrują do koszyczka w rowerku a szczególnie poszukiwanie sa kwatuszki choc teraz juz trudno dostepne :) pomysł na prezent zatrzymał się na komplecie noddi-ego Noddy i przyjaciele (819129383) - Aukcje internetowe Allegro
myślę ze spodoba mu sie również jakieś walkie talkie, tez hot weelsa tego typu Hot Wheels - Zestaw startowy Super Cena + PREZENT (823444596) - Aukcje internetowe Allegro i jaka ksiezeczke edukacyjna ze zwierzątkami bo bardzo lubi ale jeszcze nie szukalam wiec nie wiem co jest na rynku, noo ja to bym miala jeszcze wiecej pomysłów no ale niestey budżet napięty :))
 
Ostatnia edycja:
HEJKA:-)
Ach fajnie ze tak mozecie iść z dzieciaczkami na spacerki:sorry:no ja leże i czekam na poniedziałek bo mam wizyte u gina i jak bedzie dobrze to te z na krótki się wybiore z synkiem a narazie zastępuje mnie M:tak:

Święta święta ach kocham je co te z już 6 grudnia stroimy choinke i inne ozdoby już wyjmiemy:-)z M właśnie wczoraj sobie mówilismy jakie potrawy na wigilie zrobimy sobie na święta:rofl2:magia świąt:-)no mam nadzieje że mnie nie chwyci na poród bo właśnie we wigilie zaczynać bede 38 tc co różnie bywa:cool2:


Synus już mi nie siusia w nocy w pampersa zbudzi się aby iść ze mną na nocnik:-)czasem troszke popuści w niego ale to jest naprawde rzadko i mało:tak:


No i co tak jeszcze nowego hmm no nic postaremu:-p

Ps.prezenciki super my tez cos jeszcze kupimy oprócz kompletu samochodów ale to juz musze się wybrać do sklepu z zabawkami i popatrzeć bo tak mi ciężko powiedzieć;-)
 
DZIEŃ DOBRY:-)
A wiec zabieram się do relacji z wizyty;-)
Synus rośnie zdrowo:tak::-)szyjka jest taka jaka była poprzednio no ale mojego gina niepokoja skurcze:sorry:tak wiec mam brać 3x1 no-spe i 3x1 scoplan no i z tego że nie chciałam lezeć na patologi(ale już skierowanie jakby coś sie działo mam wypisane)to gin powiedział że mam leżeć tak jakbym była na patologi czyli gazetka telewizorek i ploteczki z koleżankami bo mam bardzo duuuużo leżeć aby wytrzymać chociaz do świat:sorry:mam wypisane ostatnie już badania czyli mocz morfologia WR i HBS które mam zrobić za 2 tygodnie i jak sie uda dotrwać(a musi sie udać)to 17 grudnia wizyta i gin bedzie juz o porodzie ze mną rozmawiac i ogólnie chce mnie przebadać:tak:niestety po badaniu mam ból w okolicach pochwy (co mnie gin ostrzegał) co nie mogłam sie obrócić i teraz chodzić bo boli:sorry:no ale mam nadzieje że to minie i że dzięki lekom leżeniu dotrwam ze spokojem do świąt no a jakby co to do szpitala ale trzeba wierzyć że bedzie dobrze:tak:
 
heloł

wpadłam na chwilke zobaczyc co u Was i widze ze patrysia masz problemy z ciążą... skąd ja to znam? :sorry: na szczescie kazdy dzień płynie na Twoją korzysc!
trzymam mocno kciuki bys nie musiała rodzic za szybko!
ps. ja w obu ciazach na podtrzymaniu - młodego urodziłam w dniu terminu a miałam 2 m-ce przed, mlodą zas 5 dni po terminie... ale lepiej chuchać na zimne
powodzonka!
 
patrysia krzyżuj nogi i nie szalej ze świątecznymi zakupami zalecam leżeć i pachnąć i wykorzystywać męża :D powodzonka
 
WITAM:-)
No to jutro mamy mikołajki:-)tak wiec jak co roku dla synka i też ogólnie lubimy szybciej robic nastrój świąteczny to jutro ubieramy choinke i stroimy balkon:-)ach juz mi pachnie świetami:-pno i tez bedziemy rozkładać łóżeczko dla smyka w brzuszku;-)
 
Czesc dziewczyny. Oj pusciutko tu ostatnio! Czy dopadl Was juz szal swiat? U mnie jeszcze spokojnie, chociaz prezenty dla dzieciaczkow kupione (niestety jeszcze nic nie wymyslilam dla mojego syncia), lista rzeczy do zrobienia zrobiona ;)) i tyle. Jakos jeszcze nie czuje tej "magii" moze jak ubiore choinke to cos sie ruszy? A jak Wy spedzacie swieta - w domu czy u rodziny? No i co szykujecie pysznego na stol? Tradycja czy jakies niespodzianki kulinarne? A tak z innej beczki - czy Wasze maluszki potrafia juz wypluc paste do zebow? Moj oznajmia mi ze bedzie plul ale i tak piane polyka a pluje slina! Na szczescie pasta bez fluoru (dla dzieci "nie plujacych" haha) ale i tak wolalabym zeby tego nie jadl. Milego dnia kobitki. PATRYSIA - jak Alanek?
 
reklama
Oj tak pu ściutko tutaj:sorry:
U nas juz jest nastrój świateczny od mikołajek bo i w ten dzień stroilismy choinke gdzie Dominis "pomagał" i balkon ustrojony stroiki takze powieszone :-)
Co do prezentów to M pojedzie w czwartek i pokupi no i odrazu świateczne zakupy:tak:a jedzonko jakie robimy hmm za duzo to tego nie bedzie niewymyslne za bardzo bo i tez mi teraz cięzko pichcić no i tyle co dla nas bo sami robimy wigilie :tak:bardziej na święta siostra przyjeżdża ale też przywozi coś ze soba bo wiadomo mi jest cięzko teraz szykowac :sorry:
A to pare dań które narazie wymyslilismy z M: rybka po grecku,rybka smażona,śledzie w occie,paszteciki,bigos z grzybami(to akurat teściu nam daje bo zawsze robi i odrazu dla nas bo ja to nie umiem tak fajnie),sałatka warzywna a zamiast kiełbasy beda jabłka,barszcz z uszkami i to na tyle z ciepłych dań bo dodatkowo M zajmie się sernikiem no i dokupimy mandarynki,cukierki w czekoladzie itd.żeby też słodkości podjeść no i narazie na tyle może coś jeszcze ale mysle że chyba juz nie:tak:

EFIKA a Alanek dobrze bryka w brzusiu ile wlezie że czasem boli bo tak sie rozciąga ale to nic a brzusio faluje w rózne strony:-Dogólnie czuje się dobrze :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry