reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

HELLO:-)
EFIKA tak bedzie synuś:-)pomocników będe miała nie tylko dla taty a dla mnie tym bardziej obstawa jak nic:-)np.podwórko w domu dużo pomoga ja nie będe musiała się męczyć:-)Dominiś napewno nieźle się ucieszy z braciszka :-Dtowarzystwa nie będzie im brakować wspólnych zabaw itp.:-)a dziewczynka no trudna nieudało się :-)najważniejsze to że zdrowy synuś się szykuje i nic już niczego nieoczekuje:-)a mój M jaki dumny że dwóch synów spłodził:-Da tata mój mówi ród Szmudów nigdy nie zaginie:-D

A tak wogóle to postaremu;-)chodzimy ze synkiem bawić się ze szczeniaczkami bo też ostatnie chwile bo chcemy je już sprzedawć:tak:synek jest ostatnio tak hmm rozumny dużo a pobroić też lubi ale już jest lepiej z tym;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie kochane :-)
Pogoda swietna wiec trzeba korzystac ile sie da. Dzieki za rady. Kaja biega po wodzie w samych majteczkach chociaz wciaz jest tylko poczatkujacym nocnikowcem. Codziennie chodzimy na Pergole z fontanna gdzie maluchy moga sie pluskac do woli. Smiechu tu i pisku co nie miara :-D
PATRYSIA, widze ze cieszysz sie z drugiego synka i maz tez :-) a Dominis bedzie mial swietnego towarzysza zabaw, to fakt. Wybralas juz imie?
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
dawno mnie tu nie bylo.:baffled:
ostatnio nie mam stalego netu,no i poki wakacje chcialam gdzies pojezdzic z dziewczynami,na koniec robilam porzadki bo jak zacznie sie szkola to bedzie mniej czasu na to.

my walczymy z nocikiem calkiem niezle:-)
w tatmtym tyg jak bylo goraco Weronika latala w samych majetczkach,a jak byl upal to tylko w kapeluszu:-D:-D:-D:-Dwiec sikala gdzie chciala.w domu jak biega z golym tyliem to sama siada na nocnik.jak ma majtki to nie jeszcze.tzn wola kupe z reguly "mama kaaa":-)i po zaptanie czy chce kupe mowi "pa" co znaczy "tak" (nie moze jej sie to slowo odwidziec:baffled::-D).
sadzam ja regularnie na nocnik i wczoraj nie blo ani jedenj wpadki:-)
zakldam jej pieluche tetrowa i majtki z sucha pielucha-jak zrobi siku to czuje ze mokro bo ciagei sie za pileuche a ja oszczedzam i dywany i podlogi i jej kapcie:-):-):-):-):-):-)
wole uprac 2 tetry dziennie niz 5 par spodni:-)

w czwartek dostala kataru i czesto posikiwala ale juz jest ok.
dzis powtorzyla za mna w koncu słow "siusiu" bo tak to nie chciala.
jestem dobrej mysli.zoaczymy ja sie zacznie skola co bedzie bo podroz w obie strony zajmuje ok2godz:baffled:
mam nadzieje ze anuczy sie sikac na trawke nim sie zrobi caliem zimno.no i ze oswoi sie z sedesem bo boi sie usiasc musze kupic nakladke,to sie nauczy.

co poza tym?Weronika bardzoe ladnie jak na swoj wiek potrafi narysowac ludzka twarz,tzn odwzorowuej moj rysunek i sama cos probuje.ruzyje juz prawie idealne koła:-)
potarfi gwizdac w gwizdek i grac na harmonijce ustnej(dmuchac i wciagac powietrze).
oczywiscie sama bardzo ladnie je,pomagam jej tylko przyz zupie-je na 2 lzyki:-):-):-):-)swoaj ladnie nabiera i celuje ale ze nabietra pol lozeczki i nalykala by sie za duzo powietrza.

nikt by nie powiedzial ze ma prblemy z tarczyca:tak::tak::tak::tak:

tymbardziej s=ciesze sie ze dobrze sie rozwija.ma 90cm i wazy 15,5kg:-)bardzo ladnei bawi sie ze starsza siostra,ale mam tez bunt dwulatka troche,moze nie mowi ciagle "nie" alenajlepiej wszytsko by zdobywala krzykiem i placzem:cool2:tyran maly,ale ja sie nie daje:-)
Patrysia gratuluje kolejnego faceta:-)
na kiedy termin?bo nie otwieraja mi sie wszystkie suwcazki
 
Czesc Mamcie. U nas zrobilo sie ciekawie - kupilismy chomika i mlody jest zafascynowany! Jak tylko wstanie to biegnie do klatki i wola "mika" (czytaj chomik ;)!). Oczywiscie nie pozwalam mu go dotykac, ale uwielbia patrzec jak je albo wspina sie po klatce. Zwierzaki to jednak dobrze wplywaja na maluchy. Zycze dobrej nocki.
 
Czesc Mamcie. U nas zrobilo sie ciekawie - kupilismy chomika i mlody jest zafascynowany! Jak tylko wstanie to biegnie do klatki i wola "mika" (czytaj chomik ;)!). Oczywiscie nie pozwalam mu go dotykac, ale uwielbia patrzec jak je albo wspina sie po klatce. Zwierzaki to jednak dobrze wplywaja na maluchy. Zycze dobrej nocki.


a dlaczego nie pozwalasz dotykac?

ja mam kotke i 2 psy0kundla i owczarka niemieckiego.wszytskie kobity:-)dziewczyny szaleja za zwierzakami:-)
na moja starsza z autyzmem kot mial zbawienny wplyw-mam na mysli,tulenie,glaskanie,sciskanie itd itd.
a co dopiero mowic jaki ma wplyw na zdrowe dziecko
 
a dlaczego nie pozwalasz dotykac?

a co dopiero mowic jaki ma wplyw na zdrowe dziecko

Pieski albo kotki sa troszke wieksze od chomika wiec trudniej im zrobic krzywde to raz, a poza tym on sie jeszcze dobrze nie oswoil wiec wole nie ryzykowac pogryzienia - w koncu to gryzon! Inne zwierzatka ktore mamy w rodzinie chetnie glaska i tuli, ale chomik to razczej niezbyt dobra przytulanka dla takiego malucha.
 
Czesc :-)

Czytam tak wasze posty i nadziwic sie nie moge jakie te nasze wszystkie dzieciaczki juz duze i madre.

ANABUBA- Weronika chyba prawdziwa malarka zostanie. Ma talent dziewczynka, to pewne :tak: My bylysmy wczoraj na warsztatach teatralnych. Kaja dostala do reki swiecowki i pan ja chwalil za narysowanie niewidzialnego obrazka :szok: Ale to byla wina kredek. Zdecydowanie. Niekrore trzeba cisnac mocno jak cytryne zeby jakis kolor z nich wydobyc :rofl2:

ANIA- troche zazdroszcze ci tych slodkich rozmow z Zuzia. A jakie smieszne teksciki puszcza :-D U nas z mowa ruszylo o krok. Kaja uzywa moze z dwadziescia slow, buduje co najwyzej dwuwyrazowe zdania, ale sa one poprawne gramatycznie. Nazywa tez kazdego z rodziny po imieniu.

MYSZUNIA- super wymyslilas z tym wczesniejszym przeniesieniem Piotrusia do doroslego lozeczka. A przygotowujesz jakos synka do opieki nad siostrzyczka lub braciszkiem?

EFIKA- tez mysle ze kontakt ze zwierzatkiem dobrze wplywa na rozwoj dziecka. Kaja ma pieska u babci. Bawi sie z nim wesolo, glaska czule, karmi (chociaz najczesciej swoim jedzeniem) :eek:

PATRYCJA- Alanek to przesliczne imie :tak:

Milego dnia wam zycze. U nas slonecznie i cieplo ma byc :cool2: Nareszcie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry