reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Hejka :)


Dziewczyny Bartus jest przeslodki, przepiękny i zakochałam się w nim po uszy ♡♡♡ wczoraj jak zjadł o 22.30 to spał do 6.30 szok pfu pfu co by nie zapeszyc ;-) w dzień tez spokojny może jutro już do domu pójdziemy zobaczymy jaka waga czy nie spadnie dużo bo nie wiem czy ale nie zjada, ale jak by był głodny to by płakał a on śpi :) Pozdrawiam Was serdecznie, trzymam kciuki za nie rozpakowane i przesyłamy moc buziak ów
Gratuluję :) Bartuś jest przesłodki :)

Buba skąd Ty bierzesz takie niespożyte pokłady energii? podziel sie bo mnie trochę brakuje :)
Gratuluję córuni :)

Ja do kąpieli kupiłam żel bobini ale narazie nie stosuję.
to co używam to oilatum do kąpieli i pod paszki i na zakamarki balsam też oilatum. Kapiemy Szymcia co drugi dzień.
Pepek odpadł mu już po tygodniu, na początku stosowałam octenisepy ale położna przyniosła mu spirytus bo szybciej sie wysusza i odpada a teraz przemywam raz czasem octeniseptem iwystarcza :)
Do pupki mam sudokrem i alantan ale jak jest ładnie zagojona to niczym nie smaruję.

Mnie też już wkurza kp, mimo że pije herbatke na laktacje to potrafię ściągnąć max 140ml z obu piersi, czyli bez szału i tak muszę dokarmiać mm.
 
reklama
Cześć laseczki,

Dzięki, dzięki!

Ja po obiadku :) mała śpi a mi 4 litery do łóżka przyrastają...nuda straszna... Wczoraj cały dzień miałam gości a dziś wszyscy w pracy :( i dopiero wieczorkiem powpadają...

Co do KP karmię i FR karmiłam rok ale nie jest to everest marzeń... Cyce bolą, mleko sika.... sama rozkosz.... MM po coś wymyślono tak jak i cc i nie ma co rozkminiać, mamy wybór i szanujmy swoje wybory :) jedne wolą sn drugie cc i to samo tyczy się karmienia!

Wirginnia trzymaj się kochana!

Też uważam że im mniej kosmetyków na początek tym lepiej. Emojlenty są fajne ale też z umiarem.

Kitek- starsze osoby czasem tak mają...ale współczuję Ci szczerze sytuacji. Trzymaj się!

Evvula- trzymam kciuki, dawaj znaka :)

Dbdg-na początek tak jak laski pisały do pielęgnacji 4 liter i ew coś do kąpieli od czasu do czasu.

Miłego dzionka!
 
reklama
Do góry