reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
haha Akatsuki noo niezle, my to oboje tacy tam sredni ja 170, mąz 180 a Niczko jest w 50 centylu i z waga i z wzrostem, wiec tez bedzie pewnie srednim człowieczkiem ;)

A powiedzcie mi jakie witaminy bierzecie bo ja w koncu nie wiem co mam brac, no i mniej wiecej jak cenowo, ostatnio w aptece dała mi mamdha i wzielam, ale tak jak patrze sklad to malo witamin jakos, chociaz ich stezenie dosyc wysokie, ale nie za duzo ich, wiec doradzcie mi

a ja mialam terminw urodziny mojej mamy i szwagra i synek tez mial sie tak urodzic, no ale opoznił sie tydzien :) a moj siotrzeniec urodzil się dzien po walentynkach, spieszylo mu sie i musieli wstrzymac porod, żeby podac leki,a tak to by był walentynkowy chłopiec :)
 
dolga ja bralam w pierwszej ciazy vita-miner prenantal i tym razem tez mu zaufalam, skład jak dla mnie super, wszystko co potrzeba jest w jednej różowej tabletce. Do tego pije łyżkę tranu codziennie :) cenowo wychodzi bardzo tanio, za 60 tabletek około 20zl
 
Akatsuki,

Dzień matki super! Piękny prezent młoda wam zrobiła :tak:

Ja z Ł chciałam by młoda 1.04 się urodziła. No ale dziecko miało inne niecniejsze plany :D

Co do witamin to ja od samego początku biorę prenatal classic. Za 90 tabletek dałam 39zl. Mają bardzo dużo witaminy d3 bo, aż 2000j. Dużo żelaza i jod.

Po 20 tygodniu mam zacząć brać dodatkowo dha lub przejść na jakieś witaminy co już dha mają dołączone.
 
Witam!

U nas wczoraj był wymarzony dzień, wiosna a prawie lato na całego. Antka urodziny na tarasie i na trawie. Goście dopisali, prezenty udane impreza dla dzieci 6 godzin trwała i wszyscy odjeżdzali ledwo żywi więc zadowoleni. Antek dostał qada na benzynę o którym nie miał pojęcia więc bardzo przeszczęśliwy. Ten pojazd jest bardzo szybki bo to taka pół zabawka a silnik jak w skuterze i na razie jest podkręcowny żeby wolniej jeżdził ale Gabi i tak na drzewo wjechała. :no: Ma zakaz sama jeżdzić.


Co do wagi dzieci u mnie Antek 3900 a Gabi 3600.
Witaminy mam dhamama i nie podobają mi się ,że po 2 tabletki trzeba łykać i na tydzień 50 zł kosztują.

Dzisiaj mam plan lenienia się na całego, tylko spagetti na obiad robię i leżę na słońcu cały dzień po wczorajszej imprezie.
 
Migotka no ja w poprzedniej tez brałam vitaminer, ale po tych kapsułkach dha miałam okropna zgagę, ale moze tez teraz sprobuje

asika super,że imprezka się udała, my tez robilismy małe spotkanko na dworzu i tez fajnie, a co do mamdha to nie wiem czy o tym samym mowimy, bo ja zapłaciłam cos kolo 30 zł na miesiac no i wlasnie te dwie tabletki, co mnie denerwuje, bo ja zapominalska jestem

ladyk no popatrze jesczez za tymi omegamed i porównam skład z innymi

ladyk no cena spoko 25zł w necie znalazłam, wiec dla mnie super :)
 
Ostatnia edycja:
Migotka no ja w poprzedniej tez brałam vitaminer, ale po tych kapsułkach dha miałam okropna zgagę, ale moze tez teraz sprobuje

asika super,że imprezka się udała, my tez robilismy małe spotkanko na dworzu i tez fajnie, a co do mamdha to nie wiem czy o tym samym mowimy, bo ja zapłaciłam cos kolo 30 zł na miesiac no i wlasnie te dwie tabletki, co mnie denerwuje, bo ja zapominalska jestem

ladyk no popatrze jesczez za tymi omegamed i porównam skład z innymi

ladyk no cena spoko 25zł w necie znalazłam, wiec dla mnie super :)

Dlatego ja biore sam vita miner bez DHA a kwasy omega dostarczam pijąc tran Mollersa ;)
 
reklama
Do góry