reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Maja ważyła 3320 i mierzyła 55 cm. Ja byłam drobniejsza: 3200 i 52 cm, a mój mąż 3900 i 59 cm. Ciekawa jestem jaką wagę i długość osiągną moje bliźniaki. Moje bratanice bliźniaczki miały po 50 cm i ważyły 2700 i 2750.
 
W pierwszej ciąży chyba brałam feminatal ale dokładnie nie pamiętam, a teraz oprócz kwasu foliowego Wit. B1 i B6- ze niby mdłości zmniejsza.
Szczesliwa te same zachcianki obiadowe mamy, tylko ja zakupiłam dziś młode ziemniaczki, koperek, i ogórki na mizerie na jutro.
 
mój synus miał 4kg 58cm i miałam cc. Teraz pewnie też się zdecyduję na cc.
Choć mam nadzieję że dotrwam do końca bo dziś pochodziłam trochę po sklepach i znów zaczęłam delikatnie podplamiać, niby z dzidziem wszystko dobrze, nic się nie odkleja, ale jednak skądś ta krew się bierze... ehhh chyba będe musiała do końca leżeć i pachnieć a wstawać tylko za potrzebą. Dziś jestem tak przybita że nic mi się nie chce, trochę brzuch boli. Jedyne małe pocieszenie że mimo leżenia od 20 marca stoję z wagą praktycznie w miejscu.
Buziaki i udanego weekendu dziewczyny :))

Takie plamienia moga zwiastowac skracanie sie szyjki macicy. Ja tak mam..
 
ja w ciazy bralam Pregnacare, ale teraz biore normalny zestaw witamin bo pregnacare jest tak drogie ze chyba na leb upadli.
ja mam ogolnie wesolo bo ja jestem mala babka, 160cm moj maz za to 190cm I duze dzieci plodzi heh moja Lari od urodzenia jedzie 98 centylem, w wieku 22 miesiecy wazy 14,5 kg I wlasnie zmieniam jej ubranka z 92-98 na 104-110 ...
mlodzian natomiast juz nadrobil tydzien, wiec tez zapowiada sie duze dziecko. Nie chce nic mowic ale jego tata mial 5kg I 60 cm jak sie urodzil...
 
Jeju Akatsuki nieźle :p ja się cieszę bo jest szansa że moja dzidzia olbrzymia nie będzie :-) z partnerem mamy tyle samo wzrostu i poniżej 170 cm, ja byłam malutka jak się urodziłam a on nie wiem. Muszę jego mamy spytać :-) biorę witaminki vitamin mama i nie wiem czy przypadkiem po nich czuje się lepiej bo tfu tfu tfu od półtora tygodnia zero mdłości i wymiotów :-) żyć nie umierać :-D
 
wogole to smiesznie bo moj M ma urodziny 6/10 wiec jak groszek przesunie sie do tylu jeszcze o kilka dni to bedzie mial tata prezent na urodziny ;)
 
ja strasznie chcialam zeby moja pierworodna urodzila sie w nasza rocznice zwiazku 11/05 ale ona miala lepszy pomysl I urodzila sie w dzien matki :p
 
reklama
Do góry