reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

akatsuki ooo to szkoda, a wlasnie jeszcze nic nie zmawialam z aliexpress ale mam zamiar, tylko trzeba miec kartke kredytowa, wiec najpierw musze sobie sprawic, ale ogolnie to juz zamawialas kiedys? jak to wyglada? pewnie dlugo sie czeka, wiesz tam teraz to co nie jest z chin :p
 
reklama
dolga roznie sie czeka czasem 7 czasem 14 dni. nie trzeba kredytowki miec, ja place debetowa. zamawialam juz wiele razy I ogolnie jestem zadowolona tylko ttzrba rozmiary wieksze zamawiac bo u nich S jest na 10 letnie dziecko ;))
 
Oo Akatsuki a ja myślałam że tam tylko w hurcie można zamawiać, może tylko na razie na takie aukcje trafiłam.. Hmm muszę popatrzeć zatem, bo nie chce kokosow wydawać :-) bo na allegro sama drozyzna jak ostatnio sprawdzałam chociażby tuniki i legginsy...
 
malinka wiesz ze 3/4 rzeczy na allegro biora z Ali? ;)

No właśnie się domyślam bo nie raz na ebay zamówiłam coś o wiele taniej niż na allegro a nawet zdjęcia były przekopiowane z ebay bo się nie pofatygowali o własne :-D tylko czemu ja myślałam że tam tylko hurt i od dawien dawna tam nie zaglądałam uhh.. Muszę zaraz nadrobić :-D
 
Ja zamawiam na aliexpres ale trochę dłużej szlo niż 14 dni. Zależy jaka wysyłka bo ja wszystko z darmową brałam. Ale macie rację na allegro jest wiele takich samych rzeczy u nawet zdjęć jak na Ali a cena dużo wyzsza
 
Coś nie mogę zasnąć. Jakiś stres mnie dopadł przed wizytą czy co :/

Trzymajcie proszę za mnie dziś kciuki.

Dobrej nocy!

Ps. Ja na Ali tez kupowałam, ale ciężko mi jakoś z rozmiarem dla Lali trafić i prawdę mówiąc to większość była albo za mała, albo do niektórych jeszcze dorasta [emoji12]
 
hej
witam się po weekendzie
spać nie mogę , jakies dziwne lęki mam ostatnio czy na pewno dam sobie radę ze wszystkim

akatsuki ja też zamawiaam pare razy na aliexpress ale średnio jestem zadowolona,
fakt ceny niskie ale wg mnie jakość fatalna, na przesyłki czekałam chyba koło miesiąca, raz nawet dłużej

malinka na allegro większość rzeczy jest z aliexpress, czasem ceny są podobne, nie wszystko jest drożej

miłego dnia !!
 
reklama
d Znacie taka strone Aliexpress? Mozna kupowac ciuchy bezposrednio z Chin, niby jak z Chin to dziadostwo ale teraz wszystko w chinach produkuja a ceny na Ali sa producenta. Wlasnie stamtad zamawiam za kilka funi legginsy, ciuchy sportowe itp. maja tez duzo rzeczy dla dzieci ;)
ja czasem cos kupuje na ali dla Lilianki, jak masz coś sprawdzonego to dawaj linki :)

akatsuki ooo to szkoda, a wlasnie jeszcze nic nie zmawialam z aliexpress ale mam zamiar, tylko trzeba miec kartke kredytowa, wiec najpierw musze sobie sprawic, ale ogolnie to juz zamawialas kiedys? jak to wyglada? pewnie dlugo sie czeka, wiesz tam teraz to co nie jest z chin :p

ja place karta debetowa maestro, czeka sie dlugo, trzeba liczyc miesiac, bo czesto mają 7-30 dni na wysylke + do nas idzie jakieś 3 tygodnie
 
Do góry