reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Moja córa 3850g 54cm, CC. I też się bałam, że drugie większe będzie ;)

Ale jako, że to dwójka ti Marsjanki na pewno większe nie będą i ciesze się z tego :D

Ja znów urodziłam się z wagą 2200g i 47cm albo 49 juz nie pamiętam) i wyszłam 3 tyg za wcześnie ;) wszyscy wiec mówili mi, że małe dziecko urodzenia i faktycznie do ponad połowy ciąży Jagoda wiecznie nawet na wiek ciąży skorygowanej była za mała. Straszył hipotrofia itd. Ale w końcu mój lekarz kazał brać mi tabletki omega med optima i 3 tyg później córa pięknie nadgonila, a potem nawet w górnej granicy normy się utrzymywała. Nie wiem na ile to zasługa tych tabletek z dha, ale coś się jednak po nich zmieniło.
 
mój synus miał 4kg 58cm i miałam cc. Teraz pewnie też się zdecyduję na cc.
Choć mam nadzieję że dotrwam do końca bo dziś pochodziłam trochę po sklepach i znów zaczęłam delikatnie podplamiać, niby z dzidziem wszystko dobrze, nic się nie odkleja, ale jednak skądś ta krew się bierze... ehhh chyba będe musiała do końca leżeć i pachnieć a wstawać tylko za potrzebą. Dziś jestem tak przybita że nic mi się nie chce, trochę brzuch boli. Jedyne małe pocieszenie że mimo leżenia od 20 marca stoję z wagą praktycznie w miejscu.
Buziaki i udanego weekendu dziewczyny :))
 
Matko jakie wy wielkie dzieci rodZicie, chyba bym nie dała rady, mój klusek ważył zaledwie 3200 i 57 cm, tyle że na cycku się utuczyl, ale chyba jest w miarę ok, bo ma rok i waży 10 kg, a jak miał 3 msce to już 8 ważył hehe
 
Mój tylko taki duży się urodził, był na cycu 1,5 roku i jego waga utrzymuje się na 25 centylu więc nie jest taki duzy, wsrod rowiesnikow w przedszkolu jeden z drobniejszych wiec chyba w brzuszku tak dobrze mu bylo☺
 
reklama
Matko jakie wy wielkie dzieci rodZicie, chyba bym nie dała rady, mój klusek ważył zaledwie 3200 i 57 cm, tyle że na cycku się utuczyl, ale chyba jest w miarę ok, bo ma rok i waży 10 kg, a jak miał 3 msce to już 8 ważył hehe
Mojej chyba też dobrze tylko w brzuszku było bo na dzień dzisiejszy waży 12,1kg. A tydzień temu dwa latka skończyła. Ale za to wysoka jest bo ciuszki nosimy w zależności od firmy 92-104 [emoji3]
 
Do góry