reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

A ja mysle,ze jak założymy zamknięty wątek to stwierdzimy z biegiem czasu,ze właściwie wszystko jest intymne i lepiej pisac w zamkniętym gronie a wątek otwarty opustoszeje.
 
reklama
Buba załozyłyśmy zamknięty i tam uzgadniałysmy szczegóły zlotu , taki zlot 3 dniowy ,
było rewelacyjnie, same organizowałysmy
 
A ja mysle,ze jak założymy zamknięty wątek to stwierdzimy z biegiem czasu,ze właściwie wszystko jest intymne i lepiej pisac w zamkniętym gronie a wątek otwarty opustoszeje.
I tego się właśnie boję, ale pomysł Buby bardzo mi się podoba.
Jeżeli chodzi o zakupy w ciąży to ja w sumie muszę kupić tylko wózek, bo u nas prawie wszystkie dzieci w rodzinie to wrzesień i październik więc mam do wyboru do koloru, łóżeczek trzy dwie wanienki i takie tam, tylko jakieś drobnice będę musiała dokupić, ale z córką musiałam wszystko kupować sama bo pierwsza w rodzinie.
Malinka ja idę w 12t1d i się zastanawiam czy nie za wcześnie ale święta wypadają więc będzie problem choćby z dojazdem do Warszawy.
 
A ja na usg prenantalne zapisze sie dopiero na następnej wizycie,która mam 7 kwietnia :) myśle,ze to będzie jakoś po 20 kwietnia ;)
Jakoś nie wiem dlaczego,ale ta ciąża nie robi na mnie takiego wrażenia jak poprzednia. W ciąży z synkiem czekałam na kolejne wizyty, odliczając dni, czytałam o kazdym tygodniu ciazy,a teraz tak nie mam, nic nie czytam (bo w sumie nic nowego sie nie dowiem), wizyty jak wizyty, mam częściej usg ze wzgledu na krwiaka. A tak to bez szału jakos :D
 
Migotka, bo to kolejna ciąża. Jesteś już obeznana z tematem ;-) Ja tylko raz weszłam do netu i poczytałam o moim rodzaju ciąży bliźniaczej. Mam dwukosmówkową, dwuowodniową. I tyle. Też nie mam tak czasu na myślenie, bo Młoda jest ;-)
 
A ja mysle,ze jak założymy zamknięty wątek to stwierdzimy z biegiem czasu,ze właściwie wszystko jest intymne i lepiej pisac w zamkniętym gronie a wątek otwarty opustoszeje.

Na kwietniówkach nie opustoszał :) na zamkniętym pisałyśmy, wyżywałyśmy się a na otwartym o wizytach, dolegliwościach i wszystkich ciążowych niepewnościach

Buba twoj pomysl jest bardzo sensowny co do tego watku zamknietego :)
a z tymi wozkami to masz racje bo te spacerowki co tam dodalas jak dla mnie sa stragiczne o_O

Buba designerski ten wózek :) fakt spacerówka straszna.

Jest taka strona z rankingiem wózków i wcale nie najdroższe wózki są wysoko w rankingu

3w1 Ranking | Wózki Dla Dzieci Opinie

Współpracowałm z pismami i portalami dla dzieci i robiłam testy tworzyłam rankingi i zgadzam się w 100% że te najdroższe rzeczy wcale nie są najpraktyczniejsze ale niestety z reguły najładniejsze (choć to kwestia indywidualna)

Kate - czyli tak jak my :) ach te wspomnienia ;)

Wirginia - no właśnie pod kątem użytkowym ale świetnie się prowadzą, skłdają i naprawdę czuć różnicę dla użytkujcej mamy....niestety gorzej jest z komfortem dziecka.....
 
reklama
Buba ja byłam w tym wózku zakochana. Gondola w wersji karmelowej z zimowymi dodatkami miodzio. tani nie jest ale i tak go chciałam póki nie zobaczyłam ok. rocznego dziecka w spacerówce. Masakra jakaś. Te dziecko ledwo się tam mieściło.

No a co do zamykania wątku to właśnie boję się że ze wszystkim tam przejdziemy. A wiem po sobie że człowiek czasami nie chce się ujawniać a dużo mu daje czytanie o ludziach w podobnej sytuacji. Zresztą ja np. zaglądałam do mam październikowych 2014. Łatwo tam sobie porównać do siebie, poduczyć się w paru dziedzinach np. Jakie ciuszki kupować dzieciom na październik. Zdjęcia brzuszków też chętnie oglądam a zawsze przecież zdjęcie można przyciąć tak, żeby nie było twarzy widać.
Ja póki co swoich prywatnych zdjęć wstawiać nie zamierzam. Wolę pozostać anonimowa ;) chociaż pewnie później jak już się bardziej zżyjemy to zmienię zdanie.
 
Do góry