reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

buba ja przetestowałam chyba z 30 modeli wózków, z racji tego co robie i zgadzam się całkowicie z Tobą

normalnie nic mi dzisiaj praca nie idzie,
dobrze chociaz ze zurek ugotowałam bo musze zaraz po dzieci jechac do przedszkola
 
reklama
my na wielodzietnych mamy zamkniety, ale na ogólnym piszemy, na zamknietym bardziej o intymnych sprawach,
ogólny nic nie ucierpiał mimo tego, ze jest tez watek zamkniety, od poczatku uystaliłysmy podobnie jak Buba tutaj
i to sprawnie funkcjonuje juz od ponad roku, mysle ze tutaj byłoby tak samo
 
na majowkach ogolny zostal przeniesiony do zakmnietych ale dopiero po porodzie, gdzie pozostala tylko garstka wytrwalych dziewczyn,dzięki temu watek zrobil sie naprawde intymny, gdyz do tego watku maja dostep tylko te dzieczyny co sie udzielają
 
hehe Mroowkaa oj ci faceci, ale wtej ciąży to jednak ja pierwsza powiedziałam mojej rodzinie, i tyle chyba tylko oni wiedzą, czyli rodzice i siostry z mężami, nie jestem pewna jak z teściówką i szwagierką, mój twierdzi, że im jeszcze nie powiedzial, ale cos średnio chce mi sie w to wierzyc, bo jak ostatnio u nich byliśmy to palnęli jakis głupi tekst zwiążany z ciążą :/

malinka - najlepszym momentem na prenatalne jest koniec 12 tygodnia. Mi i moim znajomym dziewczyną zawsze tego bardzo pilnowali i wyliczali datę wizyty. Przedział 11-14 tydzień jest przedziałem umownym. Najpóżniej mona robić do 13t6d ale właśnie ponoć ten 12 tydzień 6 dzień ma znaczenie.

oo jeśli tak jest to chyba w miarę dobrze się wstrzeliłam, bo bede miała usg 12t 5d, czy to duża sprawia róznice ze dzien wczesniej?

Jakoś nie wiem dlaczego,ale ta ciąża nie robi na mnie takiego wrażenia jak poprzednia. W ciąży z synkiem czekałam na kolejne wizyty, odliczając dni, czytałam o kazdym tygodniu ciazy,a teraz tak nie mam, nic nie czytam (bo w sumie nic nowego sie nie dowiem), wizyty jak wizyty, mam częściej usg ze wzgledu na krwiaka. A tak to bez szału jakos :D

Powiem Ci, że mam podobnie, ale t własnie dlatego, że ta ciąża była niedawno i jescze nie zapomniałyśmy no i jednak troszkę wiemy, chyba, że jakies nowinki nas beda czekać, a aja tylko co ewentualnie to płeć bym chciała znać :D
 
Buba ja byłam w tym wózku zakochana. Gondola w wersji karmelowej z zimowymi dodatkami miodzio. tani nie jest ale i tak go chciałam póki nie zobaczyłam ok. rocznego dziecka w spacerówce. Masakra jakaś. Te dziecko ledwo się tam mieściło.

Tak właśnie to wygląda...Wkłgałam dużego 10 miesięczniaka i wcale mu wygodnie nie było nogi zwisały i wciśnięty taki...a szkoda bo ładny....

oo jeśli tak jest to chyba w miarę dobrze się wstrzeliłam, bo bede miała usg 12t 5d, czy to duża sprawia róznice ze dzien wczesniej?

:D

Myślę że te kilkanaście godzin nie ma istotnej różnicy ;)
 
Laski muszę się z Wami podzielić sposobem na ból pleców :-) Przypomniało mi się,że lata temu, kiedy zdarzały mi się problemy z nadgarstkiem to ktoś dał mi coś o nazwie "maść końska" i o ile nie wierzę w żadne smarowidła to to jakoś mi zawsze pomagało. No to pomyślałam,że może kupię to znowu...350g za jakieś 15 zł więc najwyżej wiele nie stracę. No i posmarowałam się dwa razy + zastosowałam kilka niegroźnych ćwiczeń kręgosłupa i dziś jest o niebo lepiej! Może nie przeszło mi całkowicie, bo niektóre czynności ciągle bolą....ale zważywszy,że przez 5 dni nie mogłam się wyprostować i ledwo się ruszałam to i tak poprawa jest duża. Także jakby co to polecam maść końską rozgrzewającą :-)
 
Mrowkaa a mozna stosowac ta masc w ciazy? BO mi lekarz powiedzial ze musze przestac urzywac wszelikich masci rozgrzewajacych (mimo ze ja stosowalam na kolano bo jestem po operacji, ktora tylko pogorszyla stan tego kolana :/) a czasami ciezko mi bez tej masci bo boli jak cholera :/

Wrocilam wlasnie ze spaceru ze psem cieplo tam jak diabli malo sie nie ugotowalam a jszcze pies mi robil problemy to myslalam ze ja tam udusze o_O
 
No właśnie nie jestem pewna czy można rozgrzewająca, ale może z chłodząca spróbuj, one chyba mają te same właściwości
 
dzień doberek.
wstyd mi bo nie nadążam z czytanie a co dopiero z odpisywaniem. może z biegiem czasu jakoś się wciągnę i bardziej zaangażuję. Niestety dokucza mi brak wolnego czasu (przy 4 dzieci tak jest :crazy: :) ).

W przyszłym tygodniu idę na badania...a 23-go do gina. muszę się już zastanawiać nad badaniami prenatalnymi, gdzie na Śląsku będzie tanio i dobrze (choć te dwa określenia raczej ze sobą nie współgrają).
tydzień temu miałam małą akcję w domu. musiałam pójść do pobliskiego szpitala bo straaaasznie bolały mnie jajniki...jak usiadłam nie umiałam wstać, jak stałam nie umiałam usiąść. dostałam luteinę no i jest lepiej.
trzymam kciuki za udane wizyty. Co do zamkniętego forum dostosuję się do większości....jesli oczywiście zaprosicie mnie do tego zamkniętego forum.
Co do maści i bólu...jestem urzędnikiem i z z racji "choroby zawodowej" od roku męcze się z bólem prawego barku. dostałam skierowanie na jonoforezę i tens.....ale w ciazy mi tego nie wolno. no to pani doktor dała skierowanie na masaże...które w trybie PILNE wychodzą na połowę czerwca......ehhhhhhhhh.

zaraz zbieram się po młodego do szkoły....może wieczorem uda mi się zajrzeć....

pozytywne fluidki dla wszystkich ~~~~~~~:)
 
reklama
No powiem szczerze,że nie konsultowałam z żadnym lekarzem czy mogę się maścią nasmarować - zapytam na najbliższej wizycie. Nie sądzę jednak,żeby maść stosowana zewnętrznie i na niewielkim obszarze mogła spowodować jakieś zagrożenie...A szczerze to wolę to niż np łykać środki przeciwbólowe....funkcjonować jakoś trzeba...
 
Do góry