reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Sylwia wiem co czujesz, ja też wcześniej musiałam długo lekrzeć. Skoro nie ma plamień to napewno wszystko dobrze :) trzymam kciuki za wizytę.

Malinka teorytycznie robią od 11 tc do 13+6 ale najlepszy czas to 12 tydzień. Ja idę równo w 12 tygodniu chociaż chciałam iść pare dni wcześniej i dać fotke moim rodzicom bo akurat mają urodziny ale przemyślałam sprawę i stwierdzam że nie o to tutaj chodzi.
 
reklama
Malinka no niby od 11 tygodnia się robi to chyba ok.

Colly ja dokładniej to jestem z Pruszcza. A co do wozków to ja chciałam jechać do smyka na matarnię, ale tylko pogladac, bo ceny to mają kosmiczne.
 
Witam!

Ja ostatnio jestem bardzo zabiegana ale czytam na bierzaco tylko gorzej z pisaniem.
U mnie po staremu, mam wrazenie ze mdlosci ktore czasami mialam powoli ustepuja wiec chyba jakos lekko to wszystko przechodze.
U nas wie o ciazy tylko 1 moja przyjaciolka. Nie chce nikomu mowic w razie W...Czekam az minie 12 tyg. Kilka osob wie ze sie staramy o dzidziusia :-)

Ciagle u lekarza nie bylam, czekam na 20-go marca bo wtedy mam do poloznej zadzwonic.

Blair - mam nadzieje ze twoj facet sie otrzasnie.
Gosia - trzymam kciuki zeby w poniedzialek wszystko bylo ok.
 
W przesądy nie wierze, co ma byc to bedzie, a ze mam dwa poronienia za soba, to uważam bardzo komu, co i kiedy mówimy, nie chce sie pozniej tłumaczyć i te wszystkie słowa "otuchy" tylko bardziej dobijają.. :/ z zakupami ubraniowymi dla malenstwa w poprzedniej ciazy czekałam do 20tyg bo wczesniej jakos nie widziałam sensu, teraz mam wszystko po synku wiec jesli sie okaże ze bedzie córka to moze dokupie kilka dziewczęcych ubranek,a tak to raczej nie planuje dużych zakupów :)
 
Gosia nie wiem jak na matarni ale ja byłam w smyku w klifie i nic nam się nie spodobało. Mam blisko do sklepu Bobowózki, mam nadzieję że tam będzie lepszy wybór i ceny ;) chociaż zawsze można zamówić z internetu. Zastanawiałam się jeszcze nad tym żeby komisy dziecięce objechać. Może uda się coś taniej kupić.
 
Jesli chodzi o witaminy to biore odkąd sie tylko dowiedzieliśmy o ciazy VitaMiner prenantal + kwasy DHA.
A wozek bedziemy mieli ten sam co dla synka, kolor taki brązowy ale nie zbyt ciemny :) uwielbiam ten wozek i w życiu nie zamieniłabym go na inny
 
migotka spojrzałam z ciekawości na ten vitaminer i ma bardzo fajny skład, szkoda, że pierwszy lekarz mi powiedział, że dodatkowych witamin na razie nie trzeba bo zamierzałam kupić coś tego typu... dzisiaj zapytam się o witaminy bo powiem że mam dietę ubogą przez mdłości i nie chcę żeby czegoś było za mało... tylko widzę że tu jod jest w składzie, ja biorę osobno ale mocniejszą dawkę (ciekawe, że ten mój jod jest na receptę a tu można kupić bez problemu w takim zestawie :) ) i ciekawe czy są jakieś witaminki bez jodu, bo kwasu foliowego biorę akurat tyle samo ile tu jest w składzie, tylko ten jod ... hmm
 
reklama
Dzien dobry :)
Wyspalam sie wiec trzeba wstawać i zjesc sniadanie,bo młodzież sie niecierpliwi juz ;)

Powiedzialyscie juz wszystkie rodzinie/rodzicom o ciazy? U nas poki co wie teściowa, moja mama i moja siostra. W weekend chcemy powiedzieć tesciowi,a moj maz to najchętniej juz wszystkim by rozgłosil dobra nowinę ;)
Jak jest u Was?
Ja chciałam zatrzymać tę wiadomość jeszcze przez jakiś czas dla siebie ale mój mąż oczywiście nie utrzymał języka za zębami i w konsekwencji wiedzą prawie wszyscy oprócz mojej rodziny.................................................................
 
Do góry